18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak drobniutka dziewczyna...

Halman • 2021-11-10, 06:45

ale dała radę, zobacz jak...

Amon1969

2021-11-10, 11:44
janlew napisał/a:

Jakoś mnie odrzuca na widok baby z browarem. Kieliszek wina spoko, nawet drink, ale z browarem w pokalu czy puszcze, każda laska wygląda mi jak żulerka



No to ja bym Ci sie nie spodobała. Nawet teraz mam puszkę perły mocnej w reku.
Ale widocznie nie znasz sie na kobietach, mimo to pozdrawiam i przesyłam piwnego buziaczka :-*

skoorviel

2021-11-10, 12:02
janlew napisał/a:

Jakoś mnie odrzuca na widok baby z browarem. Kieliszek wina spoko, nawet drink, ale z browarem w pokalu czy puszcze, każda laska wygląda mi jak żulerka



Jaki Ty jesteś zj***ny, brak słów.

A tak w ogóle to był dwunastopak żubra z biedry, nad czym wy j***ni alkoholicy płaczecie ja pie**olę, żeby to był Kasztelanek to jo, ale zuber?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-10, 12:48
Podkład muzyczny sugeruje Heinekena.....

Anosa20

2021-11-10, 14:36
Z jogurtem byłby lepszy efekt :D

janlew

2021-11-10, 16:10
Mdok***o69 napisał/a:

No to ja bym Ci sie nie spodobała. Nawet teraz mam puszkę perły mocnej w reku.
Ale widocznie nie znasz sie na kobietach, mimo to pozdrawiam i przesyłam piwnego buziaczka :-*


Znam się na tyle by wiedzieć co mi się podoba a co nie. Jak kobieta pije piwo, choćby takie szczyny jak mocna perła, to mi to nie przeszkadza. Chodzi o to jak pije. Jeśli z kieliszka czy małej szklaneczki to mnie to nie razi, jak wali z puchy, czy wielkiego pokala to dla mnie jakby szczała na stojąco.

Bodziosowy111

2021-11-10, 21:34
co za stulejaże dają za to piwo? tyle piwa w piz...

Manolito666

2021-11-10, 22:19
Tulkas napisał/a:

ty k***o, tyle piwa zmarnować



sp***alaj k***A AAA! Za swoje piję! k***aaaaaa!

tidies

2021-11-11, 01:21
janlew napisał/a:

Znam się na tyle by wiedzieć co mi się podoba a co nie. Jak kobieta pije piwo, choćby takie szczyny jak mocna perła, to mi to nie przeszkadza. Chodzi o to jak pije. Jeśli z kieliszka czy małej szklaneczki to mnie to nie razi, jak wali z puchy, czy wielkiego pokala to dla mnie jakby szczała na stojąco.



Jeszcze jakby tutaj na filmiku w ogóle jakikolwiek pokal był xD Wielki znafca

janlew napisał/a:

Znam się na tyle by wiedzieć co mi się podoba a co nie. Jak kobieta pije piwo, choćby takie szczyny jak mocna perła, to mi to nie przeszkadza. Chodzi o to jak pije. Jeśli z kieliszka czy małej szklaneczki to mnie to nie razi, jak wali z puchy, czy wielkiego pokala to dla mnie jakby szczała na stojąco.



Jak możesz to podrzuć fotkę jak wedłuig ciebie "Wielki pokal" wygląda. Dla ułatwienia podrzucę ci wikipedie co to w ogóle jest "Pokal" https://pl.wikipedia.org/wiki/Pokal specjalisto od piwa.