18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajski ojczym

Pantilion • 2018-10-28, 06:40
W Tajlandii ojczymowi pies się nie podobał, więc go zabił i w koszu schował. Został oskarżony o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem


edek.bajzel

2018-10-28, 07:01
a gdzie tu szczególne okrucieństwo

tralala101

2018-10-28, 08:37
edek.bajzel napisał/a:

a gdzie tu szczególne okrucieństwo



To tylko taka rymowanka. Ponieważ na sadisticu panuje cenzura surowsza niż na lewackim youtubie i fb, Fantastico ukrywa się pod pseudonimem Pantilion. Ogólnie stara się pilnować, ale czasem natura poety daje o sobie znać i wymsknie mu się taki bardziej liryczny opis.

Korzystając z okazji, Panie Pantilion, zmodyfikowałem trochę Twojego avatara. Mam nadzieję, że się podoba.

qs...........py

2018-10-28, 10:11
Dzień jak co dzień facet rozbija mięso na obiad bo będą kotlety.


Pantilion

2018-10-28, 11:00
tralala101 napisał/a:



To tylko taka rymowanka. Ponieważ na sadisticu panuje cenzura surowsza niż na lewackim youtubie i fb, Fantastico ukrywa się pod pseudonimem Pantilion. Ogólnie stara się pilnować, ale czasem natura poety daje o sobie znać i wymsknie mu się taki bardziej liryczny opis.

Korzystając z okazji, Panie Pantilion, zmodyfikowałem trochę Twojego avatara. Mam nadzieję, że się podoba.
Obrazek




Dzień jak co dzień, ale trafia się kolejny co ma urojenia z fantastico związane

Meyrin

2018-10-28, 11:07
A może sk***iel ujadał całymi dniami? To potrafi człowieka wytrącić z równowagi. W myślach też tak mam czasami ochotę zrobić z każdym zawszonym kundlem, który drze pysk bez przerwy. No a tak na poważnie, to oczywiście nie popieram znęcania się nad zwierzętami w żaden sposób, za zachowanie zwierzęcia odpowiedzialny jest jego właściciel i to on powinien zostać ewentualnie ukarany. Niemniej jednak wyobraziłam sobie jak ten pies ujadła całymi dniami i gościu z filmiku tak się wk***ił, że puściły mu nerwy i nie wytrzymał; w pewien sposób oglądanie tego sprawiło mi satysfakcję. Nie sądzę żeby zrobił to bez żadnej przyczyny, szczególnie na forum publikum przy rodzinie/sąsiadach.

mesjans

2018-10-28, 11:20
Ale żeby schabowe tłuc w futrze?

qs...........py

2018-10-28, 11:34
mesjans napisał/a:

Ale żeby schabowe tłuc w futrze?


myślisz, że kurczaki w kfc są najpierw obierane z piór, a potem dopiero zabijane?

banerr

2018-10-28, 14:02
Pewnie wrzucił go do nie tego co trzeba kosza i dlatego jest afera. Śmieci należy segregować.

mygyry

2018-10-28, 14:17
Mam uwierzyć, że u skośnookich przejmują się martwym psem?!

naczelny1

2018-10-28, 15:43
Chyba go serio nie lubił. :D

Lares86

2018-10-28, 17:00
Odpływ rynny by mógł podłączyć poj***niec jeden.

Gambi

2018-10-29, 04:34
Po takim "kebsie" zapiecze go dupa nie raz.

Gdy by Bóg istniał, to pies patrzył by i śmiał się wiele razy.

Ale nic nie ma. Psa też. Tylko aluny ze strachu.

janlew

2018-10-29, 10:32
Normalnie zabił, poniżej min. to co to za znęcanie się? Zresztą jego pies jego sprawa.