18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajniacy

Xaka • 2021-09-17, 12:07
Właścicielowi gruntu puściły nerwy

Zbysław

2021-09-17, 12:09
Ustaw głowice śrubokrętem

keisats

2021-09-17, 12:15
Oglądałem w napięciu ale nic ciekawego się nie działo.

Krzyki, obelgi. Nic nowego względem Policji

mygyry

2021-09-17, 12:16
Ale trzeba być świrem, żeby się tak wydzierać

~Angel

2021-09-17, 12:17
Kolejnego dnia już siedział w areszcie :lol:

Fx12

2021-09-17, 12:33
Typowy przedstawiciel "szemranej magnaterii" jakiej dzisiaj wszędzie pełno. Pół ulicy jego, jeździ X5 albo innym Cayene za pół miliona w najmie ale oficjalnie bezrobotny.

oleyu

2021-09-17, 12:45
Ja bym dzwonił na 112

Zenonn

2021-09-17, 12:50
Adrian powinien zmniejszyć o połowę ilość narkotyków lub zwiększyć o połowę dawkę leków.
Stonoga też tak kozaczyl i jak skończył...
A niebiescy wyjątkowo spokojni jak na kryminalnych. To chyba jacyś biurkowcy z taką postura.

Pajan

2021-09-17, 12:58
Adrian ty idioto. Drze ryja jakby był na stadionie.

Zbysław

2021-09-17, 12:59
Czamu mi to nie działo? Paski jak w komondore

zerwikaptur

2021-09-17, 13:02
Zenonn napisał/a:

Adrian powinien zmniejszyć o połowę ilość narkotyków lub zwiększyć o połowę dawkę leków.
Stonoga też tak kozaczyl i jak skończył...
A niebiescy wyjątkowo spokojni jak na kryminalnych. To chyba jacyś biurkowcy z taką postura.

Kryminalni nic a nic ubiorem postura i facjata nie wyróżniają się niczym od przeciętnego obywatela .
Wiadomo ze są komórki policji zajmujące się konkretna przestrzenią również w wyższych sferach wiec taki pies będzie odpowiednio pasował ubiorem zachowaniem itd
Z tych tutaj to ten gruby z wąsem jeśli miałbym typować ma wygląd i zachowanie kryminalnego „szaraczka”
Są tez tacy których wzią byś z miejsca za typowego Sebixa ,mnie niegdyś do aresztu odwozili dwóch kryminalnych z czego jeden miał „cyngwajsa”pod okiem .

Strugi

2021-09-17, 13:05
Adrian Szymczyk, hotelarz z Karpacza, jest aktywnym uczestnikiem wielu protestów przeciwko wprowadzaniu sprzecznych z konstytucją ograniczeniom wolności obywatelskich. Chciał wziąć udział w kolejnym, organizowanym dziś w Warszawie. Ledwie jednak wysiadł z samochodu został wylegitymowany i zatrzymany przez nieumundurowanych policjantów. Czynności były prowadzone na polecenie warszawskiej prokuratury, która wydała nakaz doprowadzenia. Choć mężczyznę zatrzymano w godzinach południowych, nie przesłuchano go, ani nie postawiono zarzutów, bo „prokurator pracuje tego dnia w trybie zdalnym”. Czynności będą wykonywane jutro.
– Skąd wiedzieli, gdzie i kiedy będzie Adrian? Bo podsłuch*ją nas, śledzą nas, bezpodstawnie zatrzymują nas; stosują wszystkie metody państwa policyjnego – oburza się pani Barbara z Karpacza. – To państwo nie ma już nic wspólnego z demokracją. Zatrzymanie Adriana było skutkiem jego udziału w ”Marszu o wolność” przed ponad tygodniem. Mają mu postawić bzdurne zarzuty udziału z zbiegowisku i udziału w samouwolnieniu. Czy to są powody, żeby zatrzymywać obywatela na 24, może 48 godzin? Przecież został wtedy spisany, wiadomo gdzie mieszka z dziewczyna i rodziną, wystarczyło dostarczyć wezwanie i na pewno by się zgłosił do prokuratury. Tyle, że tu chodzi o to, żeby stłamsić, zastraszyć i ostatecznie nas zniewolić.
O bezzasadności zatrzymania przekonana jest też mecenas Magdalena Wojdak, reprezentująca Adriana Szewczyka. – Zarzuty nie są na tyle poważne, by zachodziła konieczność stosowania tak poważnego środka zapobiegawczego. Wystarczyło wezwać podejrzanego telefonicznie, listownie lub w inny sposób. Ale teraz mamy taką złą praktykę działania.
Artykuł 247 kpk mówi: Prokurator może zarządzić zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie osoby podejrzanej albo podejrzanego, jeżeli zachodzi uzasadniona obawa, że:
1. nie stawią się na wezwanie w celu przeprowadzenia z ich udziałem czynności (…)
2. mogą w inny bezprawny sposób utrudniać postępowanie.
Nie sposób uznać, by w przypadku pana Adriana zachodziła któraś z tych przesłanek.

KFCnigget

2021-09-17, 13:15
a czy marionetki systemu to nie są przypadkiem największymi wolnościowcami? co im się nie podobało w tym marszu? chyba że udają i sami na siebie bata kręca, bo wiedzą jakie są wyroki, które zresztą sami wymyślili XD

Wiewór

2021-09-17, 13:32
Pisowskie esbeki czują się bezkarnie i dopuszcza się każdego bezprawia jesli PiS im tylko da rozkaz.
To jest milicja. Policji już nie ma od 6 lat.
Sprzedajne k***y lachociagi Kaczyńskiego. Po PiS trzeba będzie robić lustrację jak po komunie i mało kto się ostanie bo większość ludzi która miała honor już z milicji odeszła nie godząc się na kurestwo.

mygyry

2021-09-17, 13:46
Wiewór napisał/a:

Pisowskie esbeki czują się bezkarnie i dopuszcza się każdego bezprawia jesli PiS im tylko da rozkaz.
To jest milicja. Policji już nie ma od 6 lat.
Sprzedajne k***y lachociagi Kaczyńskiego. Po PiS trzeba będzie robić lustrację jak po komunie i mało kto się ostanie bo większość ludzi która miała honor już z milicji odeszła nie godząc się na kurestwo.

Jak ma być taka lustracja jak po komunie to po ch*j ja w ogóle robić?