18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajniacy

Xaka • 2021-09-17, 12:07
Właścicielowi gruntu puściły nerwy


du...........ck

2021-09-17, 21:31
Wiewór napisał/a:

Pisowskie esbeki czują się bezkarnie i dopuszcza się każdego bezprawia jesli PiS im tylko da rozkaz.
To jest milicja. Policji już nie ma od 6 lat.
Sprzedajne k***y lachociagi Kaczyńskiego. Po PiS trzeba będzie robić lustrację jak po komunie i mało kto się ostanie bo większość ludzi która miała honor już z milicji odeszła nie godząc się na kurestwo.



Jebłem. Za po było podobnie tylko w drugą stronę. Patrz np wtargniecie do redakcji wprost, czy pacyfikacje na marszach niepodległości, zatrzymanie twórcy strony antykomor itp

Adae

2021-09-17, 21:35
Dobry debil nie jest zly, jakbym byl osoba postronna to nawet gdyby mial 100% racji to bym zaczal go tyrac jak szmate.

pixastudio

2021-09-17, 22:16
Sami głosowali na pis i teraz wielcy Polacy :D

zlaskipanskiejbozydarr

2021-09-17, 22:19
Kirek255 napisał/a:

no i ch*j na swojej posesji jest to i moze im nascrać na samochód jak nakazu nie maja



Uuu teoretyk prawa filmowego pierdnął :) )

Polskie prawo dopuszcza warianty przeszukania osób i mieszkania wyłącznie na blachę, a uniemożliwienie go będzie traktowane jako utrudnianie śledztwa, powyższy filmik pokazuje że kolega nerwowy powinien terapię zacząć, a mundurowi powinni nauczyć się asertywności, niewielu jest takich którzy daliby jeździć tak po sobie. Porządne chłopaki w sumie.

notak

2021-09-17, 22:20
pixastudio,
boot lub szur

milanixxx3

2021-09-17, 22:22
Co ten pis narobił. Polacy skłóceni są jak nigdy wcześniej policja/obywatele, covidianie/ci co nie chca tego...

zlaskipanskiejbozydarr

2021-09-17, 22:26
ruddie napisał/a:

Niezależnie od powodów policja nie powinna wchodzić na prywatny grunt bez zgody właściciela. I tyle. Reszta to pie**olenie głupot.



Nie powinna, ale zgodnie z polskim prawem może, więc nie pie**ol.

Strielok1

2021-09-17, 22:32
PeteN88 napisał/a:

j***ć policje i wszystkie k***y z sadola które twierdzą inaczej.



k***y to sobie pajacu w domu możesz poszukać.

lucyfer55

2021-09-17, 23:29
Fx12 napisał/a:

Typowy przedstawiciel "szemranej magnaterii" jakiej dzisiaj wszędzie pełno. Pół ulicy jego, jeździ X5 albo innym Cayene za pół miliona w najmie ale oficjalnie bezrobotny.



Widzę, że komuś się maść na ból dupska skończyła.

wrc81

2021-09-17, 23:35
nawet lewy był

Limoniade

2021-09-18, 00:05
typowy patus z ryja do piachu z nim

a druga spraw czy to temat na sadola ludzie opamiętajcie się

ra0mir

2021-09-18, 06:42
Trochę przesadził ale ma rację. Nie ważne kim są ci panowie. Nie mają prawa przebywać na jego terenie jeśli on tego nie chce. Oczywiście pały się zemszczą, ale jak ma kasę to ma na to wyj***ne.

baronturbina

2021-09-18, 08:54
Dante77 napisał/a:

sadistic.pl
Jak posesja jego to ma wszelkie prawo sie zachowywać jak chce. I Tobie i innym ch*ja do tego. Skoro stali już 4 godziny znaczy że nie zaparkowali sobie sprawdzić mape tylko z premetydacją wpieprzyli się na jego teren. Wk***ia mnie w polsce właśnie to że prawo dla mnie zwykłego szaraczka to najsurowsze i mnie bedą tępić jak się da, a dla takiego sędziego, policjanta czy polityka to wyj***ne.


Nie pie**ol. Wyjdź już z szafy bo nauczanie zdalne się skończyło.