18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajniacy

Xaka • 2021-09-17, 12:07
Właścicielowi gruntu puściły nerwy


Raflik

2021-09-17, 18:57
A gdzie tam jest napisane/ namalowane lub postawiony znak, że jest to jego teren ?? Każdy lepszy przechodzień też mógł tak powiedzieć. Powinni go wylegitymować a jakby dalej sie burzył to : mandat za obrazę funkcjonariuszy i mandat na przeklinanie w miejscu publicznym. A jakby dalej się burzył to na dołek. Brawo dla Policji za spokojną postawę.

mygyry

2021-09-17, 19:09
Wiewór napisał/a:

Nacjonaliści to są podludzie więc można ich butowac do woli. Jak policja lala te małpy wyliniale to im klaskalem na stojąco.
Niestety nie rozumiem twoich problemow bycia popychadłem na końcu hierarchi w firmie bo tak się składa, że ja jestem szefem swojej spółki. Także mów mi jeszcze.
Naziści w Norymberdze też mówili że wykonywali rozkazy.
Policjanci którzy mieli honor a ilus ich tam było odeszli z policji. Żołnierzy również to dotyczy. Była grupka prawdziwych polskich żołnierzy, którzy k***om z PiS nie salutowali. Słabo skończyli ale dziś mogą stać przed lustrem i nazywać się ludźmi a nie bydłem.



Lewacy to podludzie których można butować do woli
Reszte można dokładnie przełożyć na to co mieliśmy za PO.
Jesteś przykładem dokładnie takiego samego kretyna kierowanego moralnością kalego i udowadniasz to w każdym poście.

A jeżeli chcesz wiedzieć to od lat w policji nie zmieniło się nic oprócz tego, że obecnie boją się przyj***ć nawet najgorszemu patolowi, bo takie zjeby jak ty będą płakać aj kant breth i BLM.

Uważasz, że kłamie? Zobacz filmy co robili Francuzi z żółtymi kamizelkami, zobacz jak Niemcy rozganiali ekologów, o usa szkoda wspominać a ty będziesz z innymi pie**olił jakie zomo, bo zaparkowali komuś na parkingu. Szczerze to powinien dostać buta na ryj za to darcie i skończyć na dołku za zniewagę funkcjonariuszy, ale nawet takiego gówna bez mózgu się im ruszać nie chce.

UrlichUrwich

2021-09-17, 19:13
Gościu przy takiej pogodzie chodzi 2 dni w tej samej koszulce. Należało mu się to aresztowanie!

Wiewór

2021-09-17, 19:15
mygyry napisał/a:

Lewacy to podludzie których można butować do woli



Zgadzam się tylko jak Kaczyński przeczyta co ty na PiS piszesz to się może wk***ic :lol:
Nie interesuje mnie co jest w innych krajach

Dawidek44

2021-09-17, 19:26
ja bym sobie na spokojnie zastawił te auto od policji stając 2 cm z przodu i z tyłu i poszedł w ch*j nic by mi nie mogli zrobić bo auto na mojej posesji stoi wiec moge stać jak chce a policja by miała jedną kijanke mniej :)

notak

2021-09-17, 19:29
od razu widać że to jakiś szur,
wulgarność, agresja, mono,
łatwo takimi sterować, wystarczy odpowiedni pilot

mygyry

2021-09-17, 19:38
Wiewór napisał/a:

Zgadzam się tylko jak Kaczyński przeczyta co ty na PiS piszesz to się może wk***ic
Nie interesuje mnie co jest w innych krajach



A ch*j mnie cały pis obchodzi i kaczor to jest właśnie główny problem idiotów, jak pokażesz, że coś jest głupie to albo pis albo po i do tego sprawdzić całą merytorykę.
Jak kilka lat temu Schetyna zapowiedział opozycję totalną i cały program jako antypis, to stwierdziłem, że w końcu to gówno powskie zatonie i coś normalnego będzie mogło wykiełkować, bo niemożliwe, żeby 30% wyborców była tak pie**olenięta, żeby całkowity brak pomysłu na rządzenie zastąpić przekazem na poziomie rynsztoku, gdzie wali się we wszystko dla zasady, bo kaczor. k***a jak ja się pomyliłem, was nie obchodzi który rząd was jebie, wy lubicie j***nie, po prostu potrzebujecie co 4 lata zmiany partnera do anala i to wszystko.
Jak wygląda dziś polska którą nam zafundowała ta taktyka?
PiS rządzi policją = j***ć policję
PiS rządzi spółkami skarbu państwa = j***ć polskie firmy, tankujemy na shellu
PiS rządzi wojskiem = jebajmy wojsko na granicy, niech Łukaszenka robi biznes migracyjny
PiS chce robić programy rodzinne = j***ć wszystkie matki, dzieci to robaki, każdy z dzieckiem to patol

Nie k***a wskazywać błędy, nie uzupełniać, nie wrzucać swoich pomysłów JEBAĆ a jak ktoś. Zauważy to powiedzieć, że pisior i kocha Kaczora, ja pie**olę.

bodzio667

2021-09-17, 19:42
Ci, którzy jadą po właścicielu posesji sami robią na etacie. Stąd frustracje. A Braun ma rację i ch*j.

baronturbina

2021-09-17, 19:59
PeteN88 napisał/a:

j***ć policje i wszystkie k***y z sadola które twierdzą inaczej.


j***ć twoją matkę i wszystkie k***y z sadola które twierdzą inaczej.

Ci...........la

2021-09-17, 20:22
Ten nagrywający to jakiś k***a chyba Śmieć nie potrafi się wyrażać

notak

2021-09-17, 20:26
mazdamoja napisał/a:

opiszę w skrócie po polsku, po mimo tego że to był jego teren prywatny to było to miejsce uznane za publiczne.



nie psuj idiotom zabawy,
oni nie wiedzą co to własność, współwłasność, udostępnienie i inne zagadnienia z dziedziny nieruchomości

nigdy nie gardziłem ludzmi biednymi, którzy niewiele posiadają, lub mają, żyjąc w nieświadomości,
ale dnem umysłowym są ci, którzy drą ryja, a nie znają się na formie własności,
totalne buractwo

ruddie

2021-09-17, 20:31
Niezależnie od powodów policja nie powinna wchodzić na prywatny grunt bez zgody właściciela. I tyle. Reszta to pie**olenie głupot.

picolo

2021-09-17, 21:06
Takie głupie pytanie mam? Czy ten jego grunt jest jakąś autonomią? Prywatnym państwem czy jaki ch*j? Zaraz się dokopią skąd go ma i się skończy pajacowanie i wujek w po nie pomoże. Wk***iają mnie takie zjeby co myślą że są pępkiem świata.

ungubungu

2021-09-17, 21:17
Zawsze mnie bawią osoby z kamerkami przy mordach "walczący o coś".


Idź się wydzieraj i napie**alaj bez tego. Tak się kiedyś o coś walczyło.

picolo

2021-09-17, 21:22
Haha za drugim razem już jakoś nie miał nic do powiedzenia śmieć j***ny. Pamiętajcie równi wobec prawa...