18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnica dla zuchwałych

Li...........94 • 2015-09-17, 10:54
Każdy sadol o tym bardziej albo mniej skrycie myśli :krejzi: Macie okazje wygrać... no właśnie :D

RustyRat

2015-09-17, 11:09
Tusk zamówił swój portret ?

C.Z.E.S.I.E.K

2015-09-17, 11:12
Brakuje tylko podpisu:

"Testament, otworzyć dopiero po mej śmierci w obecności notariusza"

carlos232323

2015-09-17, 11:52
@up

nie wnikaj bo nie warto...... "taki ch*j" w kopercie :D

Mo...........jn

2015-09-18, 21:35
przypomina mi się dzieciństwo, ach te zabawy z tatą

Jasiul

2015-09-18, 21:53
Eeee tam... I tak ch*ja wygram...

kaiel

2015-09-18, 23:16
to babski fiut ?

Zyonic

2015-09-19, 01:00
Początek to świetna parodia z tych śmiesznych pseudo-inteligentnych youbuterów ;) Piwko.

rat1999

2015-09-19, 02:02
Gdy pie**olenie o gotowaniu nie idzie człowiek szuka innego rodzaju rozgłosu. Pozdro dla kumatych. A i tak nawiasem mówiąc, k***a człowieku nie kalecz naszego pięknego języka.y

jinn

2015-09-19, 08:40
RustyRat napisał/a:

Tusk zamówił swój portret ?


Jak mnie wk***iają te pseudożarty na temat Tuska i innych, w wykonaniu głąbów nie mających pojęcia o polityce. A jeszcze bardziej wk***iają mnie debile, którzy temu przyklaskują też nie wiedząc o co chodzi. Żarty na ten temat po prostu stały się modne w środowisku niedoedukowanych gówniarzy. Założę się, że jakby spytac autora wpisu i tych, którzy postawili mu piwko dlaczego twierdzą, że Tusk to ku*as to żaden nie udzieliły mądrej odpowiedzi. Weżcie się, k***a za naukę.

Robhar

2015-09-19, 12:52
jinn napisał/a:


Jak mnie wk***iają te pseudożarty na temat Tuska i innych, w wykonaniu głąbów nie mających pojęcia o polityce. A jeszcze bardziej wk***iają mnie debile, którzy temu przyklaskują też nie wiedząc o co chodzi. Żarty na ten temat po prostu stały się modne w środowisku niedoedukowanych gówniarzy. Założę się, że jakby spytac autora wpisu i tych, którzy postawili mu piwko dlaczego twierdzą, że Tusk to ku*as to żaden nie udzieliły mądrej odpowiedzi. Weżcie się, k***a za naukę.



Tusk to ku*as

Kevq

2015-09-19, 14:53
@Jinn
j***na p*zda... Gosciu co wspolpracowal z cala lewa strona w sprzedawaniu kraju I bronieniu prywatnych I obcych interesow a gdy jego partia razem z krajem tonela to sp***olil z kraju. k***a w ch*j trzeba byc wyedukowanym zeby to zrozumiec ty tepy pacanie, a pozatym to co oni wyprawiaja to ciezko nazwac polityka.

jinn

2015-09-21, 20:56
Kevq napisał/a:

@Jinn
j***na p*zda... Gosciu co wspolpracowal z cala lewa strona w sprzedawaniu kraju I bronieniu prywatnych I obcych interesow a gdy jego partia razem z krajem tonela to sp***olil z kraju. k***a w ch*j trzeba byc wyedukowanym zeby to zrozumiec ty tepy pacanie, a pozatym to co oni wyprawiaja to ciezko nazwac polityka.


I powiedz mi jakie działania Tuska spowodowały, że tak bardzo cierpisz żyjąc w tym kraju. Opowiedz nam. A może k***a zamiast płakać weźmiesz się za robotę j***ny nieudolu. Wiekszość płaczków takich jak ty zapie**ala za grosze i obwinia za to wszystkich dookoła zamiast wziąć los w swoje ręce. Powiem krótko. Mi żyje się dobrze. Zamiast spocząć na laurach jak ty i tacy jak ty ruszyłem dupskiem i łbem i zatrudniam 14 osób, które zarabiają 2 razy więcej niż najniższa. I to tacy jak ja przyczyniają się do tego że ludzie mają robotę i żyje im sie dobrze. Wiec k***a nie życzę sobie, żebyś mnie nazywał tępym pacanem pie**olony nieudaczniku.