18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tabqa na kilka dni przed wyzwoleniem miasta.

Kamil4 • 2017-05-15, 21:00
Klip przedstawia kilka chwil z ostatniej dużej ofensywny ISIS przeciwko nam w Tabqa na kilka dni przed wyzwoleniem miasta i zabezpieczeniem Tamy. Około godziny 14 zostaliśmy zaatakowani praktycznie na całej linii frontu północnego, biegnącego równolegle do Eufratu. Ostrzał głównie snajperski i maszynowy, kilku zamachowców samobójców. Broniliśmy się jakieś 4 godziny dopóki nie przyjechał czołg + 2 dushki i nie pozamiatali. Snajperzy byli naprawdę nieźli i mieliśmy spore problemy z namierzeniem ich. Czeczeńscy weterani. Nie można w takiej sytuacji prowadzić ognia z jednego miejsca dłużej niż kilkanaście sekund, bo grozi to kulka z SWD o czym niestety przekonało się kilku kurdyjskich partyzantów...
Dziewczyny z YPJ taki ogień robiły, ze musieliśmy im swoje magazynki pożyczać pod koniec ;)
Klipy są i będą mocno okrojone, ponieważ większości materiału niestety nie mogę upubliczniać do momentu opuszczenia przez nas Syrii.

Opis pochodzi z fb "Archer - Grupa Zadaniowa "Gniew Eufratu""

pi...........ja

2017-05-16, 09:43
Nie znam się ale widzę, że ten zachowuje się jak bandyci z falloutów, na których zawsze poluję ze snajperką. Chodzi tu i tam, szukając nie wiadomo czego, bo gdzieś strzelili. Gdyby był pod ogniem snajperów, to nie żyłby już z 5 razy na tym filmie. A wiązana na otwartym terenie sznurówka to mistrzostwo świata.

Skupek

2017-05-16, 11:15
Szacun za grę bez celownika! :hitler:

PabloEskobar

2017-05-16, 11:16
O k***a ale tu znawców :szczerbaty:

@up dzieciaku, życie to nie gra komputerowa...

Skupek

2017-05-16, 11:19
@up
Oh noes, jakiś Ty dorosły!

PabloEskobar

2017-05-16, 11:21
To było do tego wyżej ale mi się wj***łeś w komentarz mądralo.

Amur

2017-05-16, 12:30
w dupe se wsadź ten karabin

voidinfinity

2017-05-16, 12:39
Na kilka dni przed wyzwoleniem miasta...


Kamil4

2017-05-16, 14:51
Czego to my byśmy nie zrobili bez znawców którzy swoje doświadczenie zdobyli podczas grania w cs i fallout :)

Logiczny

2017-05-16, 17:09
Drogi najemniku, opuść tę wojnę za pieniądze prowadzoną z korzyścią dla bandytów amerykanów. To hańba walczyć dla nich.

Hochsztapler

2017-05-16, 17:13
Jakoś większy szacunek mam do tych grających profesjonalnie w CS'a, niż do tych profesjonalnie zabijających/ginących ku chwalę zachodniego interesu...

Kamil4

2017-05-16, 17:21
Hochsztapler no oczywiście lepiej grać sobie w cs i nic nie robić, a członkowie "Państwa Islamskiego" niech gwałcą, mordują, bo przecież są daleko...

tycho

2017-05-16, 17:26
Po pierwsze do kogo/czego on prowadzi ogień, bo jakoś żadnego przeciwnika tam nie widać. Po drugie tej bajeranckiej wymiany magazynka (0:22 sek.) to się chyba w grach nauczył, bo żaden profesjonalista tak nie zrobi, sprzętu się nie wyrzuca a już na pewno nie magazynków nawet pustych. Jak dla mnie to jakiś leszcz pojechał sobie postrzelać gdzieś na tyłach prawdziwych walk i realizuje to czego się w grach nauczył.

Kamil4

2017-05-16, 17:47
tycho napisał/a:

Po pierwsze do kogo/czego on prowadzi ogień, bo jakoś żadnego przeciwnika tam nie widać. Po drugie tej bajeranckiej wymiany magazynka (0:22 sek.) to się chyba w grach nauczył, bo żaden profesjonalista tak nie zrobi, sprzętu się nie wyrzuca a już na pewno nie magazynków nawet pustych. Jak dla mnie to jakiś leszcz pojechał sobie postrzelać gdzieś na tyłach prawdziwych walk i realizuje to czego się w grach nauczył.



Przy takim specjaliście jakim jesteś, wielu latach doświadczenie to wszyscy są leszcze...

Mu...........23

2017-05-16, 17:49
Piwko! Morduj tych j***nych amerykańskich najemników z ISIS

MaczoJuh

2017-05-16, 17:50
Ta grupa to 'ochotnicy' ktorzy mieli hajs i pojechali by postrzelac sobie do ludzi na 'pelnym legalu' :) Dlatego reprezentuje taki 'skill'