18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta szkoła to kurwa chuj

gadatos • 2017-06-10, 08:45
Posłuchajcie sami. Wywiad z byłym uczniem.


whiteninja

2017-06-10, 15:54
buoba napisał/a:

@Velture @Piottrekk1990

RJ-45 to raczej standard gniazda i wtyczki, niż kabel (trochę nieprecyzyjne stwierdzenie).

Co to za szkoła? :-D Typ ma mundurek jak admirał gwiezdnej floty :lol:



To jest Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy. Wiem bo sam tam chodziłem i podzielam jego zdanie :mrgreen:

uFo125

2017-06-10, 15:56
Crystek93 napisał/a:



Tkzw. złącze modularne



patchcord zakończony 8p8c

Juzide

2017-06-10, 17:51
Ale Wy pie**olicie i płaczecie. Jestem po technikum i już dwa razy robote zmieniałem "bo mi sie nie podobała". Na rynku miejsc dla techników jest od ch*ja.

St...........on

2017-06-10, 19:20
Nie chcę być uszczypliwy z tym kablem, ale jak powiesz w sklepie komp. kabel RJ-45 to poda Ci zwykły kabel lan

jozin91

2017-06-10, 20:18
Elektronik w Bydgoszczy? :D

iOskar

2017-06-10, 22:21
Chyba ZSE czyli Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy :D

elfis

2017-06-11, 01:21
jakim trzeba być debilem , aby chodzić do szkoły której się nie lubi,
albo przynajmniej oddaj długopis złodzieju

eMJay8086

2017-06-11, 19:21
@Piottrekk1990

Na kablu STP i FTP też można :-P

dziadek8724

2017-06-12, 03:11
Gościu z ulgą powiedział to, co leżało mu na sercu przez 4 lata (lub więcej, jak kiblował). Jakby szedł w zajebiście długą trasę z jelitami pełnymi gówna. Ale popieram. Sam jestem absolwentem technikum teleinformatycznego i jak to już napisał kolega
anymorez napisał/a:


Ktoś spyta "a zawód"? Poza tym że po szkole zawód jest duży, to do zawodu w sensie pracy nie przygotują zupełnie.


A co ja wyniosłem ze szkoły? A no k***a na przykład umiejętność napisania w 4 sek (!) prawa Ohma ze wszystkimi przekształceniami i jednostkami, bo baba robiła takie "wejściówki" jak się ostro wk***iła. Regułek w ch*j, żadna do dziś mi się nie przydała. Praktyki w technikum teleinformatycznym? Wrzucenie uczniaków do pobliskiego zakładu, rozkręcanie, czyszczenie i skręcanie drukarek sprzed k***a 20 lat! Egzamin zawodowy przeprowadzony na WinXP (rok 2011). No k***a żenada. Pracownia elektroniczna i elektroniczna? Oscyloskopy i inne gówna pamiętają dziewiczy wąs Stalina.Praca po zawodzie? Gdyby nie matura i prawko to ch*ja bym zrobił. Może teraz jest inaczej, ale ja ni ch*ja nie wyniosłem z tej szkoły niczego z tego, co się spodziewałem. Możecie zasrać mnie negatywnymi komentarzami, mam to w dupie.

krasnal_hałabała

2017-06-12, 12:20
anymorez napisał/a:

Właśnie jestem po technikum i chciałbym powiedzieć to samo. k***a dramat...
W liceum to by chociaż laski były i przygotowali by mnie do matury, która coś daje, a nie jakiś j***ny egzamin zawodowy (ch*ja wart).
Ktoś spyta "a zawód"? Poza tym że po szkole zawód jest duży, to do zawodu w sensie pracy nie przygotują zupełnie.



Albo jesteś debil i nie zdałeś egzaminu zawodowego i matury albo chodziłeś do zawodówki i kłamiesz że skończyłeś technikum albo trollujesz. W technikum też zdaje się maturę na trzecim roku, na czwartym jest egzamin zawodowy. Po technikum masz pracę (w sumie po zawodówce też ale gorszą), bo masz zawód a po liceum jesteś skazany na balansowanie między biedą a garnuszkiem starych (póki żyją), no chyba że robisz w handlu (pisząc "handel", mam na myśli coś bardziej ambitnego niż kasjer sprzedawca), to wtedy coś masz a jak nie... klepiesz bidę, no chyba że studia masz. A laski? a myślisz że jakaś by ci dała w liceum? lepiej technikum skończyć bo potem masz kasę i laski same lgną a jak skończysz na przykład technikum logistyczne i zdasz maturę to później studia logistyczne i kasy masz jak lodu, to samo z informatyką, jak nauczysz się programowania, skończysz studia programistyczne i będziesz ambitny to zostajesz inżynierem systemów i jeb! mamona leci sama do portfela.

Catar

2017-06-12, 16:01
rj45 to wtyczka, kabel to cat

Vesspe

2017-06-12, 17:58
dziadek8724 napisał/a:

A co ja wyniosłem ze szkoły? A no k***a na przykład umiejętność napisania w 4 sek (!) prawa Ohma ze wszystkimi przekształceniami i jednostkami, bo baba robiła takie "wejściówki" jak się ostro wk***iła. Regułek w ch*j, żadna do dziś mi się nie przydała. Praktyki w technikum teleinformatycznym? Wrzucenie uczniaków do pobliskiego zakładu, rozkręcanie, czyszczenie i skręcanie drukarek sprzed k***a 20 lat! Egzamin zawodowy przeprowadzony na WinXP (rok 2011). No k***a żenada. Pracownia elektroniczna i elektroniczna? Oscyloskopy i inne gówna pamiętają dziewiczy wąs Stalina.Praca po zawodzie? Gdyby nie matura i prawko to ch*ja bym zrobił. Może teraz jest inaczej, ale ja ni ch*ja nie wyniosłem z tej szkoły niczego z tego, co się spodziewałem. Możecie zasrać mnie negatywnymi komentarzami, mam to w dupie.



Aż się łezka w oku kręci :D Te rezystory długie na 1,5 metra ważące po 10kg a co do czego to max z nich wyciągasz 100omów z tymi zasranymi suwakami które albo nie jadą w ogóle albo jak już to przez połowe szyny ale fakt faktem, z tego co sam doświadczyłem i opowieści innych to technika to dno i metr mułu (przynajmniej w dużej większości) i to jest po prostu k***a smutne.