18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta chwila zwątpienia...

krzyks • 2017-07-25, 17:36
...j***ć to, czy skończyć :amused:


saves

2017-07-25, 17:43
j***ć to, kończę. :D

flejtuch

2017-07-25, 18:05
pie**olony zazdrośnik, sam nie r*cha to innych też musi speszyć.

Moby_Dick

2017-07-25, 18:09
Jak mnie takie lemingi wk***iają! To chyba tylko Ci co nigdy nie r*chają, albo tylko w niedziele po wieczorynce! Jest chcica, to sie grzmoci gdzie sie da, czy to w plenerze, czy w wodzie, czy na rowerze... Widzisz taką sytuacje, to idź dalej i nie przeszkadzaj! Ewentualnie zapytaj czy możesz sie dołączyć. JAk nie, to zwal se na uboczu i daj ludziom normalnie żyć, a nie nawet w r*chaniu monitoring i inwigilacja :trollencjusz: r*chanko normalna rzecz na świecie, każdy sie pie**oli - oprócz tych lemingów co nagrywają i do neta wrzucają, bo nigdy nie widzieli. :facepalm: Co za czasy :( Nawet r*chanko jest ograniczane przez ludzi :szloch:

Essent

2017-07-25, 19:06
Ja,kiedy r*chałem :seksik: Jak mnie jeszcze któraś chciała i zadzwonił telefon do mojej oblubienicy.Nosz k***a mać,opad mi w momencie.Okazało się,że to jej córka dzwoniła i pytała się jak się bawimy :homer:

krzyks

2017-07-25, 19:24
orisuniek napisał/a:

Ja,kiedy r*chałem :seksik: Jak mnie jeszcze któraś chciała i zadzwonił telefon do mojej oblubienicy.Nosz k***a mać,opad mi w momencie.Okazało się,że to jej córka dzwoniła i pytała się jak się bawimy :homer:



Eh... córka chciała sprawdzić, jak u ciebie z formą.... Zamiast sprawić dobre wrażenie, to dałeś dupy... a mogłeś r*chać córkę :ciasteczkowy:

elfis

2017-07-25, 19:28
pedały podglądacze,
jestem za posiadaniem broni

St...........on

2017-07-25, 20:34
hahaha klub swingersów się zbiegł :amused:

Zadi_

2017-07-25, 23:18
Seks i sranie, gdzie zastanie :D

BigCohones

2017-07-26, 09:19
Stanąłem kiedyś w lesie na leśnej drodze i łupię pannę na przednim fotelu. Szyberdach otwarty, laska ma głowę na zewnątrz i ta mi mówi że ojciec z małym dzieckiem idzie... Przysiadła trochę bez wyciągania... Facio poszedł...
Za minutę wraca.. j***ny... i tak k***a mać trzy zasrane razy. Spieprzył mi całą przyjemność ku*as złamany.

BrainOsw

2017-07-26, 23:36
Tak samo można powiedzieć idziesz sobie z rodzinką przez las, czy inne h*justwo, powdziwiasz widoki, a tu jacyś grzmocący szczyle czy inne oblechy. W innych postach tak się k***a trzymacie prawa, w tym przypadku jest mandat do 500zł więc mi tu nie pie**olcie. Tak ktoś musiałby donieść i wj***ć wam mandat, a narażacie się tylko na pośmiewisko w filmikach. Do wyboru do koloru.

PhantomMask

2017-07-27, 00:31
Dick napisał/a:

Jak mnie takie lemingi wk***iają! To chyba tylko Ci co nigdy nie r*chają, albo tylko w niedziele po wieczorynce! Jest chcica, to sie grzmoci gdzie sie da, czy to w plenerze, czy w wodzie, czy na rowerze... Widzisz taką sytuacje, to idź dalej i nie przeszkadzaj! Ewentualnie zapytaj czy możesz sie dołączyć. JAk nie, to zwal se na uboczu i daj ludziom normalnie żyć, a nie nawet w r*chaniu monitoring i inwigilacja :trollencjusz: r*chanko normalna rzecz na świecie, każdy sie pie**oli - oprócz tych lemingów co nagrywają i do neta wrzucają, bo nigdy nie widzieli. :facepalm: Co za czasy :( Nawet r*chanko jest ograniczane przez ludzi :szloch:


Srasz na środku ulicy bo cię ciśnie ?