18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szyneczka w metro.

zwierzak30 • 2021-02-21, 19:45
Zacna szyneczka w NY Metro. :mrgreen:


saves

2021-02-21, 19:59
Musiałem obejrzeć dwa razy, bo nie wierzyłem w to, co widzę. :D

BigBertha

2021-02-21, 20:20
Nikt nikogo nie bije, nie ma trupów. Pfff... Normalna przejażdżka nowojorskim metrem.

ququa

2021-02-21, 20:21
Nasuwa mi sie tylko jedno pytanie ......po co

po co ja tak powiesili
po co ten pajac sie na niej buja


chyba na dzis koniec internetów jak dla mnie


JaTylkonaChwile

2021-02-21, 20:22
a Polska nadal taka zacofana... czyste metro i brak takich wynalzkow.

DzidaZawodnik

2021-02-21, 20:56
Wystarczy jedno pokolenie lewicowych rządów, kultury i edukacji i naród bez chrześcijańskiej moralności jest zdemoralizowany do poziomu murzyna z wioski, którego sensem istnienia jest wyr*chanie samicy i jedzenie.

Gitrix

2021-02-21, 21:38
DzidaZawodnik napisał/a:

Wystarczy jedno pokolenie lewicowych rządów, kultury i edukacji i naród bez chrześcijańskiej moralności jest zdemoralizowany do poziomu murzyna z wioski, którego sensem istnienia jest wyr*chanie samicy i jedzenie.



Ja nie potrzebuje żadnej chrześcijańskiej moralności. Wszystkie religie i sekty to zło. Wiem doskonale czym jest sp***olenie umysłowe(jak na filmiku).
Żaden pedofil w sukience nie będzie mi mówił co jest dobre a co złe i za to okradał mnie z pieniędzy.

JaTylkonaChwile

2021-02-21, 21:54
Gitrix napisał/a:

Ja nie potrzebuje żadnej chrześcijańskiej moralności. Wszystkie religie i sekty to zło. Wiem doskonale czym jest sp***olenie umysłowe(jak na filmiku).
Żaden pedofil w sukience nie będzie mi mówił co jest dobre a co złe i za to okradał mnie z pieniędzy.



lepszych kilku "pedofili w sutannach" i 99% zdroweo spoleczenstwa niz 1 % "pedofili w sutannach" i 99% sp***olonego spoleczenstwa

Dziwnym trafem kraje wyzwolone, pozbywajace sie chrzescijanstwa staja sie spierodlonym stanem umyslu. Jakos w Polsce mozesz byc sobie ateista i nikt nie bedzie Ci narzucal chrzescijanstwa a poziom jakos do tej porybyl trzymany....

aniajon

2021-02-21, 21:55
Tęczowe sp***oliny życiowe.

KIRA

2021-02-21, 22:13
JaTylkonaChwile napisał/a:

a Polska nadal taka zacofana... czyste metro i brak takich wynalzkow.



My tego metra to mamy dosłownie z metra . ;)

Tuco

2021-02-21, 22:13
JaTylkonaChwile napisał/a:

Gitrix napisał/a:

Ja nie potrzebuje żadnej chrześcijańskiej moralności. Wszystkie religie i sekty to zło. Wiem doskonale czym jest sp***olenie umysłowe(jak na filmiku).
Żaden pedofil w sukience nie będzie mi mówił co jest dobre a co złe i za to okradał mnie z pieniędzy.


Dziwnym trafem kraje wyzwolone, pozbywajace sie chrzescijanstwa staja sie spierodlonym stanem umyslu. Jakos w Polsce mozesz byc sobie ateista i nikt nie bedzie Ci narzucal chrzescijanstwa a poziom jakos do tej porybyl trzymany....

Trochę nie na temat ta odpowiedź.






JaTylkonaChwile

2021-02-21, 23:16
Tuco napisał/a:

Trochę nie na temat ta odpowiedź.



dobrze, ze masz swiadomosc tego o czym piszesz tylko po co sie tym dzielic? wiem, ze napisales nie na temat...

hellbwoi

2021-02-22, 00:01
DzidaZawodnik napisał/a:

Wystarczy jedno pokolenie lewicowych rządów, kultury i edukacji i naród bez chrześcijańskiej moralności jest zdemoralizowany do poziomu murzyna z wioski, którego sensem istnienia jest wyr*chanie samicy i jedzenie.



może mnie to oświecisz w którym to roku życia Donatiena Alphonsea Françoisa, Marquisa de Sade to lewactwo go tak skrzywdziło?

ale zadziałało, napisałeś lewactwo i muchy lecą jak do gówna, brawo ty!

o Babsi naszej rodacze to już nawet nie wspomnę, pewnie też kiedyś widziała na ulicy antifę i to ją skrzywdziło...

i jeszcze nie bardzo wiem o ktorym tam lewactwie w tych jues i ej mówisz, czyżby o barakubananie?

ja pie**ole faktczynie takich ludzi nam trzeba, Polska Sebastionem Europy, szkoda, że cię tam nie było bo byś powiedział im co myślisz i pokazał im gdzie raki zimują mój ty ogierze.

cz...........ek

2021-02-22, 00:20
hellbwoi napisał/a:

może mnie to oświecisz w którym to roku życia Donatiena Alphonsea Françoisa, Marquisa de Sade to lewactwo go tak skrzywdziło?
ale zadziałało, napisałeś lewactwo i muchy lecą jak do gówna, brawo ty!
o Babsi naszej rodacze to już nawet nie wspomnę, pewnie też kiedyś widziała na ulicy antifę i to ją skrzywdziło...
i jeszcze nie bardzo wiem o ktorym tam lewactwie w tych jues i ej mówisz, czyżby o barakubananie?
ja pie**ole faktczynie takich ludzi nam trzeba, Polska Sebastionem Europy, szkoda, że cię tam nie było bo byś powiedział im co myślisz i pokazał im gdzie raki zimują mój ty ogierze.


A potem wszyscy razem oddaliby się czytaniu Biblii i śpiewaniu Bogurodzicy