18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybko do domu

~LegendarnyZiom • 2018-06-06, 19:02
To przerażenie na twarzy kiedy uświadamiasz sobie, że zapomniałaś przełączyć z D na P. :amused:


Gymnorhinus

2018-06-06, 19:06
Honey, honey, dzisiaj zgodzę się na pupę :amused:

gustav665

2018-06-06, 19:53
zauważcie że pierwsze podbieganie do drzwi wygląda tak samo jak to drugie po stłuczce, można wywnioskować, że tył też jest rozj***ny

~Velture

2018-06-06, 20:12
No i gdzie te feministki są aby krzyczeć, że baba nie potrzebuje chłopa?

-_..........._-

2018-06-06, 21:57
@up Ja Ci powiadam, Ty się strzeż mądrych kobiet...

petru23

2018-06-06, 22:10
fajniutka i to bardzo ;)

kolosasz

2018-06-06, 23:18
Szybko szybko, bo siku lub kupka. W takich chwilach można stracić głowę

devil95

2018-06-07, 17:29
Wczoraj jako kulturalny student, popijałem sobie piwo na kampusie studenckim. Z racji, że było ładne słońce, to należało się spożyć zimnego browarka. Gdy trunek wchodził mocno, nagle przechodziła sobie kobieta, hasając wprost do swojego auta. Chciała wycofać sobie z parkingu. Jednak jak to kobieta, nie miała pojęcia jak wyjechać, tak by nie zahaczyć auta z tyłu. To nic, że miejsca miała na długość jej auta i mogła spokojnie wyjechać, ale kobita po prostu chyba zapomniała, że kierownica jest od tego, że można nią skręcać, a nie trzeba mieć ją prosto. Historia kończy się tak, że wzięła swoje rzeczy i poszła sobie na nogach zostawiając auto tak jak było.

ValvePlsFix

2018-06-07, 18:09
@up i nie nagrałeś tego?

eSUBA

2018-06-07, 22:37
typowy tępy amerykanin do tego srajwatch na ręce

kase pewnie dostana z ubezpieczenia i pozwą producenta auta że to jego wina

usa na jednym filmie

normale

2018-06-08, 07:36
devil95 napisał/a:

Wczoraj jako kulturalny student, popijałem sobie piwo na kampusie studenckim. Z racji, że było ładne słońce, to należało się spożyć zimnego browarka. Gdy trunek wchodził mocno, nagle przechodziła sobie kobieta, hasając wprost do swojego auta. Chciała wycofać sobie z parkingu. Jednak jak to kobieta, nie miała pojęcia jak wyjechać, tak by nie zahaczyć auta z tyłu. To nic, że miejsca miała na długość jej auta i mogła spokojnie wyjechać, ale kobita po prostu chyba zapomniała, że kierownica jest od tego, że można nią skręcać, a nie trzeba mieć ją prosto. Historia kończy się tak, że wzięła swoje rzeczy i poszła sobie na nogach zostawiając auto tak jak było.



Studentem polonistyki to Ty nie jesteś... Jeszcze Ci piwo dałem niechcący

PanAndrzej666

2018-06-09, 16:56
k***a nawet z automatem nie dają sobie rady