18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie zgarnięcie ..

~McSadol • 2020-11-08, 14:16
Bez zbędnych ceregieli ...


Warystor

2020-11-08, 14:20
Kolejni znaleźli się na cmentarzu, co to mieli pierwszeństwo na pasach.

BolekMaku

2020-11-08, 14:25
Warystor napisał/a:

Kolejni znaleźli się na cmentarzu, co to mieli pierwszeństwo na pasach.



Przecież to znak P-21 "powierzchnia wyłączona z ruchu". Być może ma tam jakieś inne oznaczenie. Widziałeś kiedyś przejście dla pieszych namalowane wzdłuż jezdni?

Warystor

2020-11-08, 14:30
BolekMaku napisał/a:

Przecież to znak P-21 "powierzchnia wyłączona z ruchu". Być może ma tam jakieś inne oznaczenie. Widziałeś kiedyś przejście dla pieszych namalowane wzdłuż jezdni?



Kolejni znaleźli się na cmentarzu, co to nie mieli pierwszeństwa na pasach.

PS. Ten znak drogowy wydaje mi się znajomy

Ale co ja tam k***a wiem

dżonyłojlker

2020-11-08, 14:31
BolekMaku napisał/a:

Przecież to znak P-21 "powierzchnia wyłączona z ruchu". Być może ma tam jakieś inne oznaczenie. Widziałeś kiedyś przejście dla pieszych namalowane wzdłuż jezdni?



Przejście dwuetapowe, a znak to raczej polskie D-6

Pieszych j***ć prądem

OpenStreetMaps

2020-11-08, 15:32
Czy ten samochód świecący światłami w stronę imbecyli był przykryty jakąś peleryną niewidką ? Widzę że coś jedzie to nie włażę bo nie wierzę . ch*j z tym kto miał pierwszeństwo. Brak instynktu samozachowawczego u pieszych imbecyli przeraża. Koto ich zwolnił z myślenia ja się pytam?

AN...........or

2020-11-08, 16:59
szybkie zgarnięcie
razem z ludźmi
pogodziło mnie
srogie pie**olnięcie

ellsworth

2020-11-09, 19:05
StalowyNożyk napisał/a:

Przejście dwuetapowe, a znak to raczej polskie D-6
Pieszych j***ć prądem



Głupoty wypisujesz. Znak D-6 umieszcza się po obu stronach przejścia. Widzisz w środku znak? Nie ma. To jest JEDNO przejście.

dżonyłojlker

2020-11-09, 21:16
ellsworth napisał/a:

Głupoty wypisujesz. Znak D-6 umieszcza się po obu stronach przejścia. Widzisz w środku znak? Nie ma. To jest JEDNO przejście.



Przecież znak D-6 jest po obu stronach. To nie jest jedno przejście, przecież przebiega przez wyspę/powierzchnię wyłączoną z ruchu. U nas jest to samo, tylko na środku wyspy jest znak C-9. Jeśli przejście przebiega przez wysepkę, to są to 2 osobne przejścia.

Trochę się wygłupiłeś, ale poznaję Twój nick i jeśli dobrze kojarzę, to nie jesteś jednym z sadolowych zjebów, więc daruję sobie "uszczypliwości".