18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie ścięcie

Cyjanek • 2021-05-21, 16:49
Efektowny, tj. miły dla oka kopniaczek :)

Halman

2021-05-21, 16:53
ty to masz hobby; show dla ćwierćinteligentów...

~_Yarko_

2021-05-21, 17:05
Babeczki taż tak potrafią.


croyna

2021-05-21, 20:40
przynajmniej się nie rzuca na nieprzytomnego z bombami na głowe jak reszta

Policeman

2021-05-21, 20:48
Będę złośliwy, cios nie był jakoś wybitnie "znikąd", to co robił ten gość zanim dostał takie kopyto jest dla mnie niezrozumiałe. Nie pie**olę jako kanapowy znawca, trenowałem półtorej dekady boks i jeździłem w latach młodzieńczych na zawody. Nie mówię tego jako jakiś wybitny zawodnik, dla mnie to była zabawa którą łączyłem z nauką i studiami, dopiero praca zawodowa wybiła mnie z możliwości trenowania. Do czego zmierzam - uważam, że gość nie powinien wracać na ring, czekają go już tylko ciężkie jebnięcia w łeb i jeśli ma cokolwiek co może robić poza zbieraniem oklepu - polecam zacząć.

raistpol

2021-05-21, 22:16
@up
co tam masz bokserze jeszcze do dodania?

Sean Clancy to irlandzki kickboxer Muay thai i aktualny mistrz świata WBC Muaythai Super Lightweight. Jest byłym mistrzem WBC Muaythai Super Lightweight International, byłym mistrzem Cage Muaythai Super Lightweight i mistrzem irlandzkiej wagi półśredniej ISKA.

44 Wins (22 (T)KO's), 17 Losses, 1 Draw, 0 No Contest

Halman

2021-05-21, 22:22
raistpol napisał/a:

@up
co tam masz bokserze jeszcze do dodania?
Sean Clancy to irlandzki kickboxer Muay thai i aktualny mistrz świata WBC Muaythai Super Lightweight.



fiu, fiu.. a na ołów jak reaguje ten arcymistrz?

raistpol

2021-05-21, 23:39
Halman napisał/a:

fiu, fiu.. a na ołów jak reaguje ten arcymistrz?



tak jak użytkownicy sadola na ciebie

Policeman

2021-05-22, 00:16
raistpol napisał/a:

@up
co tam masz bokserze jeszcze do dodania?
Sean Clancy to irlandzki kickboxer Muay thai i aktualny mistrz świata WBC Muaythai Super Lightweight. Jest byłym mistrzem WBC Muaythai Super Lightweight International, byłym mistrzem Cage Muaythai Super Lightweight i mistrzem irlandzkiej wagi półśredniej ISKA.
44 Wins (22 (T)KO's), 17 Losses, 1 Draw, 0 No Contest



Najwidoczniej super lightweight powinien wziąć swoje tytuły i oglądać je w gablocie, bo nie zauważył prostego kopnięcia przez które będzie przez 2 tygodnie jadł przez słomkę. Na każdego przychodzi kolej, po tym co napisałeś kanapowy piwożłopie, widać że miał długą karierę, sporo walk i widać doszedł do kresu jeśli można go rozj***ć jednym prostym kopnięciem.

raistpol

2021-05-22, 01:22
Policeman napisał/a:

Najwidoczniej super lightweight powinien wziąć swoje tytuły i oglądać je w gablocie, bo nie zauważył prostego kopnięcia przez które będzie przez 2 tygodnie jadł przez słomkę. Na każdego przychodzi kolej, po tym co napisałeś kanapowy piwożłopie, widać że miał długą karierę, sporo walk i widać doszedł do kresu jeśli można go rozj***ć jednym prostym kopnięciem.



a zauważyłes typie jak on już na mordzie był oprawiony przed tym kopnięciem?

SzychaRKS

2021-05-22, 05:56
Jeden z tych filmików, których nie da się obejrzec jeden raz.