18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki się wściekł

~Velture • 2018-06-22, 20:02
Dla własnego dobra wyłączcie dźwięk :!: :!: :!:


banerr

2018-06-22, 20:09
No i wyj***ł szybko i bezpiecznie jak dzik w paśnik.

kosmerf

2018-06-22, 21:04
dla tych którzy posłuchali i wyłączyli dźwięk kawałek to Major Lazer & DJ Snake - Lean On

Wiewór

2018-06-23, 16:48
muszkin89 napisał/a:

dla tych którzy posłuchali i wyłączyli dźwięk kawałek to Major Lazer & DJ Snake - Lean On


Sebixo disco

TB303

2018-06-23, 16:52
muszkin89 napisał/a:

dla tych którzy posłuchali i wyłączyli dźwięk kawałek to Major Lazer & DJ Snake - Lean On


Nie po to wyłączyłem dźwięk, by wiedzieć co to za gówno :kawa:

solltys

2018-06-23, 17:05
Rozpie**alają mnie osoby ograniczające się do jednego gatunku muzycznego i wszystko inne nazywające gównem. Sam nie znam tego kawałka ale potrafię pojąć ze każdy ma inny gust bo sam z każdego typu muzyki znajdę coś co mi się spodoba (nawet w muzyce klasycznej czy jakimś disco polo) i chyba każdy dojrzały człowiek tak ma ale nie ma co udawać, średnia wieku tu to jakieś 15 lat i każdy słucha tego co w jego gimbazie jest uważane za jedyne słuszne a reszta fuuu. :v PS. posmarowałem sobie już odbyt maścią na ból dupy więc nie musicie się fatygować.

eaz

2018-06-23, 17:16
Abraxus napisał/a:


Sebixo disco



Fajnie się do tego tańczy, ale skąd ty mógłbyś to wiedzieć.

TB303

2018-06-23, 17:32
solltys napisał/a:

Rozpie**alają mnie osoby ograniczające się do jednego gatunku muzycznego i wszystko inne nazywające gównem. Sam nie znam tego kawałka ale potrafię pojąć ze każdy ma inny gust bo sam z każdego typu muzyki znajdę coś co mi się spodoba (nawet w muzyce klasycznej czy jakimś disco polo) i chyba każdy dojrzały człowiek tak ma ale nie ma co udawać, średnia wieku tu to jakieś 15 lat i każdy słucha tego co w jego gimbazie jest uważane za jedyne słuszne a reszta fuuu. :v PS. posmarowałem sobie już odbyt maścią na ból dupy więc nie musicie się fatygować.


Nie, zdecydowanie przyda ci się jeszcze maści :amused:

solltys napisał/a:

Rozpie**alają mnie osoby ograniczające się do jednego gatunku muzycznego i wszystko inne nazywające gównem.


Co innego ograniczać się do jednego gatunku, a uznawać tanią, prostą masówką dla mas za gówno.
Zresztą, to właśnie z reguły ludzie słuchający popularnej muzyki są ograniczeni co do gatunków muzycznych.

Mors_Nigra

2018-06-23, 18:17
@solltys rozpie**alają mnie osoby które słuchają takiego gówna i mają czelność nazywać to "muzyką". A potem leci standardowa linijka o ograniczani się do jednego gatunku i nazywaniu innych gównianymi... Nie nazwaliśmy 100 innych gatunków gównem, tylko ten jeden (1') konkretny gatunek pseudomuzyki. Kup sobie maść na ból dupy i najlepiej wsadx sobie do niej całą tubkę, może lepiej pomoże niż wmasowywanie kremu.

TB303 napisał/a:

Zresztą, to właśnie z reguły ludzie słuchający popularnej muzyki są ograniczeni co do gatunków muzycznych.

Skąd, oni nie są ograniczeni. Bardzo dobrze rozeznają się w różnych gatunkach gówna bo lubią słuchać radia czy różnych kompilacji, gdzie gówno serwowane, jest wielogatunkowe. To eksperci od dźwiękowych ekskrementów.

~Velture

2018-06-23, 18:32
Kącik konesera muzyki żeście sobie zrobili :amused:

Arathnmor

2018-06-23, 18:58
Nikt nawet nie zwolnił żeby wyciągnąć delikwenta :D

Wiewór

2018-06-23, 18:59
eaz napisał/a:



Fajnie się do tego tańczy, ale skąd ty mógłbyś to wiedzieć.


Do wszystkiego można tańczyć szympansy w zoo na przykład tańczą wokół gówna

nectovelius

2018-06-23, 22:27
solltys napisał/a:

Rozpie**alają mnie osoby ograniczające się do jednego gatunku muzycznego i wszystko inne nazywające gównem. Sam nie znam tego kawałka ale potrafię pojąć ze każdy ma inny gust bo sam z każdego typu muzyki znajdę coś co mi się spodoba (nawet w muzyce klasycznej czy jakimś disco polo) i chyba każdy dojrzały człowiek tak ma ale nie ma co udawać, średnia wieku tu to jakieś 15 lat i każdy słucha tego co w jego gimbazie jest uważane za jedyne słuszne a reszta fuuu. :v PS. posmarowałem sobie już odbyt maścią na ból dupy więc nie musicie się fatygować.



Łapaj muzykę :P

Do akcji pasuje od 2:32
Dla odmiany zamiast zgnoić i przepisać dupną maść - podzielam pogląd - dobra muzyka nie jest zła, są tylko ch*jowi wykonawcy i bydło bez słuchu. Ale jakby nie patrzeć na muzykę... dobrze się rozj***ł... ciekawe jakby to wyszło przy Beethovenie :D

ValvePlsFix

2018-06-23, 22:41
Co jak co, ale z miejsca wypadku się nie ucieka, nawet jeśli ofiarą jest idiota taki jak na filmiku...

nnvmen

2018-06-24, 13:38
Niektórzy użytkownicy z racji przynależności do grona sadistic czują się lepsi od pozostałej części społeczeństwa, a już nie raz udowodnili, że pod kopułą mają mniej niż średnia IQ narodu :D