18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki selfiacz za oknem

~Sunday • 2019-07-19, 16:24

Autko to Pagani Huayra BC.

TB303

2019-07-20, 12:57
kmiecioslaw napisał/a:

Wiele razy męczyłem się przez to w związku z kretynkami.


Najwidoczniej takie laski to Twój poziom. Gdybyś był inteligentny, to nie wpieprzałbyś się w związek z kretynkami.

nwtinamou

2019-07-20, 13:06
Zawsze mnie zastanawiały orgazmy na widok takich samochodów-zabaweczek. Serio. Ani tym po mieście nie pojeździsz bo byle liść na drodze robi masakrę z podwoziem, ani na na zakupy, no, może jedną reklamówkę z biedry upchnie się kopami w mikrobagażniczek... To pseudosamochodziki dla umysłowych ameb które muszą się pokazać ale nie wykazać. Ps. Tak, jeżdżę tym co myślicie i dobrze mi z tym.

tycho

2019-07-20, 14:08
nwtinamou napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiały orgazmy na widok takich samochodów-zabaweczek. Serio. Ani tym po mieście nie pojeździsz bo byle liść na drodze robi masakrę z podwoziem, ani na na zakupy, no, może jedną reklamówkę z biedry upchnie się kopami w mikrobagażniczek... To pseudosamochodziki dla umysłowych ameb które muszą się pokazać ale nie wykazać. Ps. Tak, jeżdżę tym co myślicie i dobrze mi z tym.


Bo to durniu nie jest samochód przeznaczonych do rzeczy o których mówisz, tak samo jak Paserati 1.9TDI nie jedziesz na tor wyścigowy poszaleć sobie trochę.

HoreShet

2019-07-22, 01:21
Po kierowcy takiego auta spodziewałbym się więcej klasy a tym czasem na fotelu pasażera jakieś k***iszcze które byś mógł wyrwać na GOLF III :roll:

Wiewór

2019-07-22, 13:49
Mi jej żal. Pewnie musiała obciągnąć mnóstwo ku*asów i wypić hektolitry spermy, żeby sobie kupić tego ajfona.