18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki kleks na płytki

CrazyEdek • 2021-08-01, 21:09
Jebła jak z armaty.


Znawca_Cipek

2021-08-01, 21:29
Nie on pierwszy, jak widac. I tak kulturka, ze do tych pudel nie nasral, jak z pewnoscia jego poprzednicy.

Hans-Kloss

2021-08-01, 22:08
Takiego chodu nie powstydził by się nawet Korzeniowski :mrgreen:

C0C0JUMBO

2021-08-01, 22:11
A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś j***ny podludź jest

silwerbalk

2021-08-01, 22:32
Chiny to i brak kultury u wieśniaków ..... :roll:

Su...........wn

2021-08-01, 22:41
Poprawiłeś humor nocna.

Isakpm

2021-08-01, 23:16
Śmierć i sraczka przychodzą znienacka :mrgreen:

Nieraz jak przypyli to nie ma bata na srake :-?

Bourbonable

2021-08-02, 00:07
C0C0JUMBO napisał/a:

A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś j***ny podludź jest



zara sam się zesrasz

czerwo64

2021-08-02, 00:34
przepraszam autora za komentarz nie na temat, ale sadole źle się dzieje, YT j***ne żydy usuwa wszystkie trsesci ktore nie popieraja szczepienia, sie, juz 2 kanaly zostaly zamkniete ktore subskybowalem, a wczoraj kanal "polskie drogi" opublikowal wypowiedz lekarki ktora mowila o nieprawidlowosciach w tetowaniu na dzieciach z domu dziecka szczepionek, co jest niezgodne zprawem, to jest juz j***na wojna

michal257

2021-08-02, 00:36
C0C0JUMBO napisał/a:

A teraz dla tych których to bawi, pomyślcie gdyby ta swinia osrala Waszą podłogę... To nawet zwierzęta potrafią nauczyć się na zewnątrz lub do kuwety... To jakiś j***ny podludź jest



Dobrze napisałeś. Nazywanie ludzi świniami to obraza dla zwierząt, bo zwierzęta nie srają do swojego gniazda/legowiska tylko mają specjalnie wyznaczone przez siebie miejsca. Tak samo sprawy seksualne...nie r*chają się samce z samcami czy samice z samicami. Tak samo samiec nie r*cha swoich czy innych potomków. Gatunek ludzki to zakała tej planety.

VanishingPoint

2021-08-02, 01:58

Postaw się w jej sytuacji.
uu, uu. k***a ciśnie mnie w ch*j,
nie mam gdzie się wysrać.
Czas się skończyŁ
Ssrasz w gacie, czy na podłogę?
Wybór należy do ciebie.

humalien

2021-08-02, 08:09
michal257 napisał/a:

Dobrze napisałeś. Nazywanie ludzi świniami to obraza dla zwierząt, bo zwierzęta nie srają do swojego gniazda/legowiska tylko mają specjalnie wyznaczone przez siebie miejsca. Tak samo sprawy seksualne...nie r*chają się samce z samcami czy samice z samicami. Tak samo samiec nie r*cha swoich czy innych potomków. Gatunek ludzki to zakała tej planety.



Co ty pie**olisz... https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t to samo się tyczy kazirodztwa zwłaszcza u psów

bercisko

2021-08-02, 08:39
VanishingPoint napisał/a:

Postaw się w jej sytuacji.
uu, uu. k***a ciśnie mnie w ch*j,
nie mam gdzie się wysrać.
Czas się skończyŁ
Ssrasz w gacie, czy na podłogę?
Wybór należy do ciebie.



Sram do kwiotków. Lepiej urosną :-)

JebacJulki1488

2021-08-02, 08:44
humalien napisał/a:

Co ty pie**olisz... to samo się tyczy kazirodztwa zwłaszcza u psów



"Odnotowano je do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich[3][4][5]. W opiniach niektórych badaczy zwierząt, np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne są częstsze od heteroseksualnych"

Zjawisko dobrze udokumentowane u ponad 500 gatunków. Autorzy w oparciu o analizę 1,2 miliona gatunków z baz danych Catalogue of Life oraz World Register of Marine Species doszli do wniosku, że na Ziemi żyje 8,7 miliona gatunków. Podkreślają oni, że na odkrycie czeka aż 86% gatunków lądowych i 92% morskich. Wciąż odkrywamy nowe gatunki, w tempie około 6200 rocznie.
To jaki to jest k***a % - te Twoje 500 gatunków? Nie chce mi się tego liczyć, ale stokrotnie mniejszy niż % osób nieheteronormatywnych w polsce - czyli jak powiedział Pan Janusz kiedyś mniej niż 2 %.