18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka zmiana podejścia do sprawy

Barnellini • 2020-07-01, 20:23
Kierowca pikapa przyjechał na awanturę ale przypomniał sobie, że jest pacyfistą :D


Se...........cz

2020-07-01, 20:26
Na strzelaninę w koszulkę moro tylko uzbrojony, hero.

joeblacktwo

2020-07-01, 20:45
Sej_maj_nejm_bicz napisał/a:

Na strzelaninę w koszulkę moro tylko uzbrojony, hero.



Gdyby miał żonobijkę to by dał radę

Janusz_k

2020-07-01, 20:54
Spokojnie, następnym razem przyjedzie z automatem i wybije wszystkich.

boo

2020-07-01, 21:30
cwe* z klamka

chorym

2020-07-01, 21:36
chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta p*zda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te k***y na hardzie

Prof._Kot_Budd

2020-07-01, 23:44
boo napisał/a:

cwe* z klamka





chorym napisał/a:

chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta p*zda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te k***y na hardzie



No pewnie, bo właśnie po to jest broń, żeby z agresorem atakującym cie na twojej posesji napie**alać się na pięści...
Rozpie**ala mnie wasza logika, chociaż fakt, że nie powinien mu już zaj***ć jak już go odstraszył, poza tym chyba cały ten ambaras o widoczną tam kurewkę, więc raczej nie opowiadałbym się po żadnej ze stron.
Należy zauważyć, że zapie**olił mu ładnie.

boo

2020-07-02, 00:09
Prof._Kot_Budd napisał/a:

chociaż fakt, że nie powinien mu już zaj***ć jak już go odstraszył.



Wlasnie o to mi chodzilo. Jeszcze jebnal mu ta klamka

pierniel

2020-07-02, 07:37
typowy kierowca pickupa

TurboGrzesznik

2020-07-02, 09:04
boo napisał/a:

Wlasnie o to mi chodzilo. Jeszcze jebnal mu ta klamka



bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.

I skończcie to pie**olenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.

nano50

2020-07-02, 11:33
TurboGrzesznik napisał/a:

bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.
I skończcie to pie**olenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.



Dlatego teraz powinien tego cwe*a odj***ć. Ja bym tak zrobił, albo chociaż spalił mu dom. Co za j***na k***a z klamką wyskakuje i jeszcze napie**ala nią.

hejcior

2020-07-02, 11:47
nano50 napisał/a:

Dlatego teraz powinien tego cwe*a odj***ć. Ja bym tak zrobił, albo chociaż spalił mu dom. Co za j***na k***a z klamką wyskakuje i jeszcze napie**ala nią.



Ty byś tak zrobił.. zesrał byś się pod siebie internetowy kozaku.

djpyza

2020-07-02, 11:47
TurboGrzesznik napisał/a:

bardzo dobrze zrobił, poza tym walka w stylu fair play to sie może toczyć na ringu dla sportu, ale jak masz sie z kimś zetrzeć w życiu to wszystkie chwyty dozwolone, takie jest moje zdanie.
I skończcie to pie**olenie o byciu prawdziwym mężczyzną. Broniąc sie bronisz żeby wygrać spór, a nie dostać po mordzie "w honorowym" stylu.



jak się jest j***ną ciotą to się dostaje po ryju,ty coś pewnie o tym wiesz xD

St...........on

2020-07-02, 16:57
chorym napisał/a:

chcial to zalatwic jak prawdziwy mezczyzna to ta p*zda macha gnatem, mam nadzieje ze gosciu wroci odpowiednio przygotowany i zobaczymy te k***y na hardzie



Hahaha tak, chciał to załatwić jak jaskiniowiec, a tak potulnie jak prawdziwy mężczyzna ,dostał lepe z gnata na ryj. Znasz kawał o Rusku w Niemczech na dyskotece w koszulce " turasy mają 3 problemy?

nano50

2020-07-02, 21:25
hejcior napisał/a:

Ty byś tak zrobił.. zesrał byś się pod siebie internetowy kozaku.



Wiem, co bym zrobił. Gość należy do najgorszego sortu gówna.