18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka przeprowadzka

CrazyEdek • 2022-05-13, 23:11
A masz ch*ju.


Riikko

2022-05-14, 02:54
geniusz miesiaca...

URAGE

2022-05-14, 10:23
Riikko napisał/a:

geniusz miesiaca...Nie wyolbrzymiaj. Sam z pewnością przewidujesz wszystkie wypadki losowe, co? ch*jowy stół, to ch*jowy stół. We dwóch to można to przenosić normalnie, a samemu to kombinujesz i weź tu się spodziewaj, że akurat teraz śruby wyrwą się z blatu.

Ale w banie z zaskoczenia ładnie mu przypie**oliło :D

kiwson

2022-05-14, 10:50
URAGE napisał/a:

Nie wyolbrzymiaj. Sam z pewnością przewidujesz wszystkie wypadki losowe, co? ch*jowy stół, to ch*jowy stół. We dwóch to można to przenosić normalnie, a samemu to kombinujesz i weź tu się spodziewaj, że akurat teraz śruby wyrwą się z blatu.
Ale w banie z zaskoczenia ładnie mu przypie**oliłoCo ty pie**olisz? Gość po prostu ch*jowo złapał ten stół, kolejny twór p*zdokleszczy który będzie zganiał, że to stół zawinił, a nie jego głupota.

potrzebny

2022-05-14, 16:47
Ale nad czym tu kombinować ? We dwóch ? Samemu bez problemu taki stół się bierze. Łapiesz podstawę pod rękę i niesiesz. Owszem są przedmioty, które ciężko się niesie poprzez gabaryty, ale nie to. Przecież to proste. Jak można łapać stół za blat, który wiadomo, że jest sporo lżejszy od nogi. Nie dość, że się musiał siłować jak debil, to jeszcze zrobił sobie kuku i dobrze. Więcej wyobraźni następnym razem.

URAGE

2022-05-14, 17:32
kiwson napisał/a:

Co ty pie**olisz? Gość po prostu ch*jowo złapał ten stół, kolejny twór p*zdokleszczy który będzie zganiał, że to stół zawinił, a nie jego głupota.potrzebny napisał/a:

Ale nad czym tu kombinować ? We dwóch ? Samemu bez problemu taki stół się bierze. Łapiesz podstawę pod rękę i niesiesz. Owszem są przedmioty, które ciężko się niesie poprzez gabaryty, ale nie to. Przecież to proste. Jak można łapać stół za blat, który wiadomo, że jest sporo lżejszy od nogi. Nie dość, że się musiał siłować jak debil, to jeszcze zrobił sobie kuku i dobrze. Więcej wyobraźni następnym razem.pie**olicie obaj, tak samo byście na leniwego za blat łapali jakby trzeba było przenieść to pięć metrów, a nie po schodach na 3-cie piętro wnosić. :roll: Teraz tylko wszyscy mądrzy jak film obejrzeli, ale dobrze. O to właśnie chodzi, żeby się pośmiać ale też czegoś nauczyć. :-)

Riikko

2022-05-15, 12:33
URAGE napisał/a:

Nie wyolbrzymiaj. Sam z pewnością przewidujesz wszystkie wypadki losowe, co? ch*jowy stół, to ch*jowy stół. We dwóch to można to przenosić normalnie, a samemu to kombinujesz i weź tu się spodziewaj, że akurat teraz śruby wyrwą się z blatu.
Ale w banie z zaskoczenia ładnie mu przypie**oliłoto bylo do przewidzenia, geniuszu.