18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka karma

pazuzu • 2018-02-07, 15:10
No i koniec rumakowania ;)



nwonigers

2018-02-07, 15:18
za takie cos powinna byc utrata prawka, kilka lat lagrow i ogolnie wpie**ol na miejscu.

ypierdalaj

2018-02-07, 15:27
Za wyprzedzanie na pasach jest utrata prawka, nie wiem jak za omijanie.

Swoją drogą niezłe combo

nowynick

2018-02-07, 15:43
Ładnie się postarali obu dorwać, ten z BWM to chyba myślał, że mu się upiekło :D

krzyks

2018-02-07, 15:46
pogromcababilonu napisał/a:

Za wyprzedzanie na pasach jest utrata prawka, nie wiem jak za omijanie.

Swoją drogą niezłe combo



Za wyprzedzanie pojazdu przejeżdżającego przez przejście dla pieszych przewidziano 200 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Za omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przewidziano 500 zł mandatu i 10 punktów karnych.

W obu przypadkach policja może zatrzymać prawo jazdy, ale nie musi. Tu obstawiam, że kierowca skody może skończyć na mandacie i 10 pkt, ale temu z BMW dojebią z górnej półki :kawa:

StaryIdiota

2018-02-07, 19:39
j***ć Łódź, najbrzydsze miasto w Polsce. Taksówki "ganiają" ludzi po chodniku, bezdomni ubrani zimą w krótkie spodenki i podkolanówki srają na chodnikach, grupa "kibiców" wyposażona w pałki teleskopowe gania cię po całym mieście BMW, bo nie chciałeś kibicować jakiemuś sp***olonemu klubowi. :)

edek.bajzel

2018-02-07, 20:34
to nie rosja, tylko Polska
na szczęście

w Łodzi są super taksówkarze, chyba że to tylko ja miałem szczęście,
zapłaciłem 20 zł, za kilkanaście minut jazdy i powiedział nam złotówa co zobaczyć fajnego, dlatego
pozdrawiam mieszkańców,
a to miasto jest dla mnie świetne mimo
pomieszania starego z nowoczesnym

damianek222

2018-02-07, 21:06
@Staradupanakanapie nie sluchaj opowiadan dzieci z przedszkola tylko pojedz i zobacz jak jest teraz, chcialem zaznaczyc ze czasy sie zmienily :)

Jo...........23

2018-02-07, 21:08
Staradupanakanapie napisał/a:

... Łódź, najbrzydsze miasto w Polsce.



To nie prawda, chociaż kiedyś tak samo myślałem.
Zmieniłem zdanie gdy jesienią 1992 wyjechałem do Giżycka na 1,5 roku.
Przywitał nas odrapany i brudny dworzec PKP, którego południowa ściana była zasłonięta rusztowaniem - odbywało się skrobanie i malowanie ściany.
"Prace" trwały non-stop.
Wiosną 1994 rusztowanie było już przy północnej ścianie tegoż dworca i kończono malowanie.

Żeby nie było:

Dworzec w Giżycku ok. 10 lat po opisanym "malowaniu".



Dworzec po remoncie w 2006r.

kuba21045

2018-02-07, 21:19
wyprzedzanie na pasach 10 pkt 200zl możliwość zatrzymania prawka wiem z doświadczania sk***iel z tira specjalnie przyspieszał

kaelem

2018-02-07, 21:27
O Jezu jaki piękny filmik:)

Hrabia Drapula

2018-02-07, 21:41
a kierowca z kamerą też zerwał konie do galopu za tanią sensacją tak że powinien papier od niebieskich dostać

Piotru70

2018-02-07, 23:02
Seba z bety mógł powiedzieć że w prawo to mu nie o drodze.

Noemi1998

2018-02-07, 23:36
dojda kolesia ze skody, moze autor nagrania udostepni Im nagranie, albo wezmą z monitoringu miejskiego (na tych duzych skrzyzowaniach sa kamery) i jak maja date i godzine , i marke pojazdu to zgarna klienta ze skody po tabl. rej., wiec skonczcie pierd.. ze gosciowi ze skody sie upieklo a ten z Bety smierdzi kałem, i wezcie to za wskazowke jak bedziecie lamac przepisy , bo kazdy pies czeka na taka okazje by cie upierdo... bo zas maja pchlarze zasrane premie od przelozonych !

za wyniki...

minetek

2018-02-07, 23:47
Noemi1998 napisał/a:

dojda kolesia ze skody, moze autor nagrania udostepni Im nagranie, albo wezmą z monitoringu miejskiego (na tych duzych skrzyzowaniach sa kamery) i jak maja date i godzine , i marke pojazdu to zgarna klienta ze skody po tabl. rej., wiec skonczcie pierd.. ze gosciowi ze skody sie upieklo a ten z Bety smierdzi kałem, i wezcie to za wskazowke jak bedziecie lamac przepisy , bo kazdy pies czeka na taka okazje by cie upierdo... bo zas maja pchlarze zasrane premie od przelozonych !

za wyniki...


zerknij dobrze na końcówkę filmu - lewy pas - skoda, środkowy psiarnia a na prawym beemka