18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka akcja

TT4 • 2018-10-11, 06:12
Drzwi obstawione...


sebolcio

2018-10-11, 15:21
Jak ktoś chce więcej, niech poszuka "La la Poland". Całość za darmo i w dobrej jakości na stronie TVP ;D

Mors_Nigra

2018-10-11, 16:44
"Gimbo ateistów..." Bo przecież, albo jest się katolikiem, albo ateistą, każdy to wie! Popie**oleńcy z katolskiej antychrześcijańskiej(!!!) sekty, najciaśniejsze umysły na świecie, zaraz po islamistach.

skywalker75

2018-10-11, 16:59
up@
czyli to z La la Poland ? tvp ? oj Boziu, niektórym tutaj to wywróci świat do góry nogami, nie ogarną takiego paradoksu ;)

TB303

2018-10-11, 17:01
Ronoaro napisał/a:

Up. Dla naszych wojujących gimbo-ateistycznych sadoli :-D

Obrazek


A słyszałeś, jełopie, o takim czymś jak antyteizm? Czy w twoim ubogim słowniku nie występuje takie słowo i musisz używać jakiegoś gimbusiarskiego zamiennika?

Ronin69

2018-10-11, 17:17
"oto tajemnica wiary - złoto i dolary" :)

PieronJasnySzlag

2018-10-11, 19:02
HAL9000/2 napisał/a:

i to jest teraz k***a zagadka dekady; w TVPis to puścili?


Co jak co ale tvpis nie ma aż tak długiego kija w dupie jak tvn.

Ti...........ch

2018-10-11, 20:15
Co Adrian robi w sutannie?!

Ca...........on

2018-10-11, 23:54
Ja tam wolę katolicyzm niż takie sp***olenie umysłowe jakie reprezentuje sobą abraksiu, choć słowo "reprezentuje" to lekkie nadużycie, bo to mniej więcej tak, jakby pacjent reprezentował boreliozę.

Dzisiaj

2018-10-12, 00:05
zajebisty stan umyslu - "nie wierze w Boga, ale innych to wali... dają mi żyć spokojnie, nikt sie do mnie nie dopie**ala, w sumie to wali innych... nudno jakos. Wiem! Zaczne krucjate przeciwko katolom i pokaze im, ze ich "buk" to bzdura. Moją misją bedzie udowodnienie tym ludziom, ze są w błędzie. Jeśli mi sie uda, nic z tego nie bede mial i moje zycie sie nie zmieni... Jesli sie nie uda - moje zycie rowniez sie nie zmieni"

Przeciez "katole" nie popie**alają po domach i nie nękają niewiernych. Katole nie wpie**alają sie w cudze zycie - jeśli ktos nie wierzy - trudno. No chyba, ze ktos chce mordowac nienarodzone dzieci to troche inna sprawa i niewazne czy jestes katolem, czy islamistą - mordowanie nie jest cool.

Putikonto

2018-10-12, 01:11
Abraxus napisał/a:

Kasa zebrana to można iść wdychać kokainowe piedry z dupy k***y, zlizywać spida z pyty ministranta a po dobrym j***nku popijać luksusowy importowany alkohol.



Przemawia przez ciebie ból dupy i nic więcej. Szkoda na ciebie zachodu i tyle. Nic nie znaczysz

Wiewór

2018-10-12, 08:43
Dzisiaj napisał/a:

zajebisty stan umyslu - "nie wierze w Boga, ale innych to wali... dają mi żyć spokojnie, nikt sie do mnie nie dopie**ala, w sumie to wali innych... nudno jakos. Wiem! Zaczne krucjate przeciwko katolom i pokaze im, ze ich "buk" to bzdura. Moją misją bedzie udowodnienie tym ludziom, ze są w błędzie. Jeśli mi sie uda, nic z tego nie bede mial i moje zycie sie nie zmieni... Jesli sie nie uda - moje zycie rowniez sie nie zmieni"

Przeciez "katole" nie popie**alają po domach i nie nękają niewiernych. Katole nie wpie**alają sie w cudze zycie - jeśli ktos nie wierzy - trudno. No chyba, ze ktos chce mordowac nienarodzone dzieci to troche inna sprawa i niewazne czy jestes katolem, czy islamistą - mordowanie nie jest cool.



Nie k***a katolicy są tacy skromni. W ogóle nie narzucali swoich wierzeń ogniem i mieczem.
Krucjaty - oj tam oj tam.
Dzisiaj też w ch*j nie narzucają swojej wiary. Kompletnie pozwalają na wolną wolę ale chrzest noworodka. W tv publicznej totalnie nie leci ziarno dla dzieci i msze. W sejmie, urzędach, szpitalach absolutnie nie ma żadnych krzyży. Nikt nie wydaje publicznych pieniędzy i nie chrzci kibli, dróg, mostów, radiowozów. W szkołach publicznych absolutnie nie ma religii opłacanej z pieniędzy podatników. Po domach nie chodzą czarownicy, żeby zbierać kasę. Kler nigdy nie wpie**ala się do polityki i nie próbuje narzucać innym swoich pomysłów. W państwowych służbach nie ma żadnych kapelanów a na uroczystościach państwowych nigdy nie zaprasza się kleru.
W Kodeksie karnym totalnie nie ma zapisu o obrazie uczuć religijnych a ostatnio wcale nie skazano człowieka za żart ze Jezusa na 150k zł grzywny.
A te 30 mld co państwo łoży na kościół - no co wy bogu będziecie żałować?
Także tak ziomek. Masz rajcę. Wy nikomu nie narzucacie swojej religii. Żyjecie sobie swoimi wierzeniami po cichutku w cieniu. A straszni ateiści biegają codziennie po ulicach i biją ludzi za wiarę.
I jeszcze 95% wierzących w mzimu żyda jest uciskanych przez 5% ateistów.

Putikonto napisał/a:



Przemawia przez ciebie ból dupy i nic więcej. Szkoda na ciebie zachodu i tyle. Nic nie znaczysz


Kim ty k***a jesteś do ch*ja proboszcza w dupie wikariusza? :shock: