18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Behemot

2022-03-21, 21:48
Wincyj!!! k***a nie dosyt, ja bym k***ie z BiedaMotorWagena jeszcze zaj***ł buta na ryj żeby się upewnić ,ze na pewno zdechł. Zapie**ala j***ny kamikaze starą szmata zespawaną z trzech , ma się za kierowcę wyścigowego i zabiera taki śmieć j***ny niewinne osoby ze soba, ja bym przeprowadził śledztwo jakby się okazało ,że starzy mu dołozyli do tej padliny to połamał bym im ręce dla przykładu. Gówniarz naj***ne we łbie a starzy jeszcze lepsi. Jak ja k***a takimi gardzę, gorzej niż ruskimi.

vexart napisał/a:

Mam taki śmietnik e36 jestem w podobnym wieku no ale żeby tak zapie**alać trzeba mieć siano w głowie. Przygarną bym resztki tego gruza.



I jesteś tak samo poj***ny jak martwy imbecyl leżący na jezdni. on tez przygarnął ćwiartkę po innej szmacie. A póki co przygarnij słownik j.polskiego. Resztki powypadkowych aut powinny być utylizowane, bo takie imbecyle nie mające pojęcia o metalurgii wkładają tykającą bombę do własnej szmaty. Bo stać ich na 20 letnią szmatę ale nie stać na nowe lacze, fele czy klocki i tracze hamulcowe.

kumak3

2022-03-21, 22:13
Dwa modele, podobne malowanie i efekt podobny.



Dwa modele, podobne malowanie i efekt podobny.

Sraj1

2022-03-21, 23:09
Pięknie widać różnicę co się dzieje jak się spotka czołowo +/- 25-letnie auto z +/- 12-letnim. Zupełnie inna generacja bezpieczeństwa.
A kiedyś jakiegoś typa zaszczuli bo śmiał powiedzieć że ludzie giną bo jeżdżą w starych samochodach.

KkamilL

2022-03-21, 23:21
Dobrze, że mlody nie został w samochodzie, bo mogłoby się to dla niego fatalnie skończyć. A tak - jeden but dalej na stopie.

kapelan_szturmowy

2022-03-21, 23:24
No dobra, ale jak to się stało że w Banditen Motor Wagen urwało dupę, a kAudi ma uwalony przód?

Emilian89

2022-03-21, 23:45
fiattt napisał/a:

No dobra, ale jak to się stało że w Banditen Motor Wagen urwało dupę, a kAudi ma uwalony przód?



Pewnie wyprzedzał poszedł bokiem i zahaczył o kałdi a ze kałdi nie bylo transformersem. Efekt jak na zdjęciach :D

kampton

2022-03-21, 23:50
Co się stało pod Świdnicą?

Chłop się zesrał jajecznicą.

albineek

2022-03-22, 01:04
Czy któryś z uczestniczacych pojazdów miał rejestrację DDZ?
To by wiele wyjaśniało... W Świdnicy często kierowcy z dzierzoniowa powodują kolizję i wypadki

Odilla

2022-03-22, 17:56
Halmann napisał/a:

Świdnica to siedlisko najbardziej zdegenerowanego polactwa, naturalizowanego polactwa z kresów. Ludzie o ruskiej mentalności, mieszkańcy poniemieckich pałaców komunalnych, dla których własne życie nie ma żadnego znaczenia. Nie dziwi mnie dzwon dwóch zezłomowanych, kilkudziesięcioletnich gówien na prostej drodze Rzekłem!



Akurat chłop,który zginął był ze świebodzic

;-)