18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szwedzki poranek...

Halman • 2021-08-07, 07:47

szwedzi już się przyzwyczajają do nowej normalności... :-D

Manii

2021-08-08, 01:52
Sverige napisał/a:

Zarabiam dużo więcej niż sv średnia. Co robię- to już moja sprawa. A za takimi głupiomądrymi jak ty nie tęsknię. Kiś się dalej. Tylko zapytaj proboszcza czy dobrze robisz



Ale sie tu osmieszyles plebsie.

Sv...........ge

2021-08-08, 10:09
Manii napisał/a:

Ale sie tu osmieszyles plebsie.



Bardzo mi zależy na twoim zdaniu.

picolo

2021-08-08, 11:44
CzerstWybut napisał/a:

Japie**ole ale ch*jowa śmierć we własnym kraju w europie. Lewarom powinni to na codzień w tv puszczać w przerwie między debilnymi programami, może by do części dotarlo coś.



Nie puszczać tylko stosować na nich samych i członkach ich rodzin. To daje pewną szansę na skumanie tematu.

cazio napisał/a:

21 Cytuj  CzerstWybut • Wczoraj 13:36



W tym kraju na Sz każdy ma broń w chacie, już wiesz dlaczego tam nikt nie podskakuje?

Ca...........on

2021-08-08, 15:43
Nie karmcie tego trolla Sverige. Na takich tylko plonk.

Sv...........ge

2021-08-08, 21:04
Caramon napisał/a:

Nie karmcie tego trolla Sverige. Na takich tylko plonk.



I jakiś kmiot nazwał mnie ttollem. Oj oj

Mirek19850509

2021-08-08, 23:18
Ja tam slysze ze on krzyczy nie nieeee po polsku?

Be6he6mo6th

2021-08-09, 21:47
CzerstWybut napisał/a:

O twój kraj? Buhahaha ty jesteś zwykłą cebulą na wyjeździe, możesz tam kiblować i 50 lat a dalej bedziesz tam polakiem a nie swenem. Zapytaj kolegów szwedzkich w pracy o ile ich masz o zarobki... zresztą i tak ci prawdy nie powiedzą że jesteś najtańszym robolem w tym miejscu.
Za pierdylion lat a nawet i jutro to ja sobie moge po kraju chodzić bez obaw że mi lub mojej rodzinie ktoś łeb kozikiem bedzie odcinał. Nie musze sie martwic ze mi ciapaki spalą auto na parkingu przed marketem jak to bywa tam co tydzień w niektórych dzielnicach. Nie boje sie ja ani moja kobieta w nocy przechadzać po ulicach, u nas nie napie**alają wojny gangów jak w Malmö co tydzień gdzieś k***a strzelają do siebie. U nas dilerzy nie stoją legalnie pod marketami i nie pytają regularnie ludzi czy chcą kokę hasz czy inne kurestwo.
No i jesteś kolejnym idiotą co jedzie po Polsce bo "u was" jest k***a lepiej, lepiej bo współpraca z hitlerem szła dobrze? Lepiej bo Niemcy nie rozj***li polowy Szwecji i nie rozkradli razem z ruskimi a może lepiej bo nie sprzedali po wojnie sąsiedzi Szwecje radzieckim k***om na przeszło 40 lat zacofania.
Jak na 30 lat wyjścia z gówna i dalej otrzepywania się z niego nie ma tak źle, przynajmniej jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych krajów w europie. Mam wyj***ne w twój postęp lewacki i dobrobyt jak mam sie obawiać o życie i zdrowie na tym skalistym padole. Aha i nie zapomnij zapie**alać do systemu po alko bo ci zamkną. Oni już wiedzą jak o ciebie zadbać.




Zapomniałeś jeszcze dodać, 123 lat pod zaborami. Nie mieliśmy kraju własnego, a nasze regiony były eksploatowane ze wszystkiego. właściwie to od 18 wieku to nie istnieliśmy

beneko

2021-08-11, 12:57
ja pie**ole pod każdym filmem komentarze o h*j wie czym, polityka religia geje transy k***y i złodzieje, chyba, bo czytać tego główna szkoda.... gdzie sadystyczne komentarze z dawnych lat.. gimbaza i trzepanie do piany innego trzepiącego ... a w zaciszu domowym h*j w dupie

ypierdalaj

2021-08-12, 11:03
pie**olone murzyny. :evil: