18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwedzi przyjęli liberalny model walki z COVID-19

banerr • 2020-04-15, 18:52
Bilans potwierdzonych w Szwecji przypadków koronawirusa wyniósł do wtorku 11 445. W ciągu ostatniej doby zmarło w tym kraju 114 zakażonych patogenem osób, co łącznie daje 1033 osoby, jakie poniosły śmierć w wyniku choroby COVID-19.

- Wśród chorych odnotowujemy nadreprezentację osób urodzonych w Somalii, Iraku oraz Syrii, co wymaga dalszej analizy.



Cwaniaki. To tak chcą się pozbyć dindu nuffinów.

racing

2020-04-15, 23:25
żmij napisał/a:

Ponad 70% zgonów spowodowanych przez SARS-COV-2 w USA to murzyni. Wszyscy zmarli to osobniki z przewlekłymi chorobami układu krążeniowo-oddechowego, cukrzycą, otyłe itp. To żywy (lub też martwy, w każdym razie dosadny) dowód na to, że nieróbstwo szkodzi.



Nie bez powodu w jakimś zakładzie pracy kiedyś nad bramą było napisane "praca uszlachetnia". Dziś żyjemy w czasach gdzie każdy ma prawo by godnie żyć, bez względu ile od siebie daje, niezależnie czy rasy białej czy czarnego podgatunku, z bachorami na które go nie stać, nie ważne, każdemu się należy... Ja i mój pracodawca odprowadzamy składki, zarabiam nieźle nawet na umowie, więc z moich składek jest utrzymywany emeryt lub nierób. Temu pierwszemu życzę 100 lat temu drugiemu sars cov 2.

Hitlerowi to jeszcze pomniki będą stawić za wkład w pozbycie się śmiecia ludzkiego, bo teraz trzeba wypuścić wirus, gdyż na socjal brakuje... Tylko mi tych starych co pracowali całe życie to szkoda odrobinę.

niemamskarpet.

2020-04-15, 23:57
a mi się wydaje że ten cały covid to jest przykrywka na jakiegoś gigantycznego wała ekonomicznego aby ktoś gdzieś się mocno wzbogacił lub zyskał większą władzę, nie wchodzę już w konspire typu "lada moment ogłoszą nam, że mają super szczepionki a to będzie nanotechnologia sprzężona z 5g do kontroli ludzi" tylko zwykły jebitny wał aby dojechać kogoś a potem się na tym wybić...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-15, 23:59
racing napisał/a:

Nie bez powodu w jakimś zakładzie pracy kiedyś nad bramą było napisane "praca uszlachetnia". Dziś żyjemy w czasach gdzie każdy ma prawo by godnie żyć, bez względu ile od siebie daje, niezależnie czy rasy białej czy czarnego podgatunku, z bachorami na które go nie stać, nie ważne, każdemu się należy... Ja i mój pracodawca odprowadzamy składki, zarabiam nieźle nawet na umowie, więc z moich składek jest utrzymywany emeryt lub nierób. Temu pierwszemu życzę 100 lat temu drugiemu sars cov 2.
Hitlerowi to jeszcze pomniki będą stawić za wkład w pozbycie się śmiecia ludzkiego, bo teraz trzeba wypuścić wirus, gdyż na socjal brakuje... Tylko mi tych starych co pracowali całe życie to szkoda odrobinę.



Wszystko nawet kupy się trzymało, dopóki nie wyj***łeś się z hitlerem.
Jesteś zwykłym gównem.

qaz123edc

2020-04-16, 00:09
racing napisał/a:

Nie bez powodu w jakimś zakładzie pracy kiedyś nad bramą było napisane "praca uszlachetnia". Dziś żyjemy w czasach gdzie każdy ma prawo by godnie żyć, bez względu ile od siebie daje, niezależnie czy rasy białej czy czarnego podgatunku, z bachorami na które go nie stać, nie ważne, każdemu się należy... Ja i mój pracodawca odprowadzamy składki, zarabiam nieźle nawet na umowie, więc z moich składek jest utrzymywany emeryt lub nierób. Temu pierwszemu życzę 100 lat temu drugiemu sars cov 2.
Hitlerowi to jeszcze pomniki będą stawić za wkład w pozbycie się śmiecia ludzkiego, bo teraz trzeba wypuścić wirus, gdyż na socjal brakuje... Tylko mi tych starych co pracowali całe życie to szkoda odrobinę.



O k***a, kuc-nazista chwalący się że jest wiadrem w firmie Janusz-pol i jeszcze myśli sobie że jak przewali dwie cegły na budowie to on ma k***a prawo szczekać :D Hahahahaha tak wyobrażam sobie przeciętnego sadola :D

Wiesz idioto że tacy jak ty szli na rozpałkę?

Tr...........ty

2020-04-16, 01:14
banerr napisał/a:

Wśród chorych odnotowujemy nadreprezentację osób urodzonych w Somalii, Iraku oraz Syrii,



Więc to jednak dobry wirus

bravoteampolska

2020-04-16, 01:29
A może jest ich tam już dużo więcej niż rodowitych Szwedów.

pullup

2020-04-16, 07:27
Biały buja się w robocie a asfalt w gucci szaliku xD

żmij

2020-04-16, 16:06
Miles87 napisał/a:

jak to w polsce jest wspaniale



Słowo "Polska" jest nazwą własną, dlatego piszemy ją wielką literą, nieuku. Łatwo wyzywać innych od "tępaków', samemu waląc błąd za błędem.

to...........10

2022-05-08, 23:50
Al_Hasziszijjun napisał/a:

Może po prostu jest ich tam więcej niż Szwedów?



A może byś przestał pie**olić od rzeczy? :D