18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja

ToJestUkrytyPomysl • 2017-10-12, 11:07
Inżynier przedstawia zasady fizyki.

cholonek

2017-10-12, 11:12
Wikingowie się k***a biją...

~Velture

2017-10-12, 11:14
Był okres kiedy było mi żal tego ale w tej chwili to się nawet cieszę.
Mają dokładnie to co sami chcieli. Walczyli o to multikulti tak długo i zaciekle, a jednocześnie represjonowali rodowitych mieszkańców zamykając im usta i robiąc popisówki w sądach wyrokami za ksenofobię, że teraz bambo i kebab czują się lepsi od białego debila co ich wpuścił do swojego domu a jednocześnie wiedzą, że są praktycznie bezkarni i za pobicia oraz gwałty nic im nie grozi ale jeśli biały powie do niego per małpa to biały idzie do pierdla.

Brawo kapitanie Szwecja! :brawo:

nowynick

2017-10-12, 11:16
no co? Tłumaczy grupie słuchaczy zasady Newtona, najpierw 1 o tym, że jak nie oddziałuje siła to nic się nie dzieje, potem drugą o przyśpieszeniu wprost proporcjonalnych do włożonej siły, kolejno 3 o oddziaływaniu jednego ciała (studenta) na drugie (asfalt) - to ostatnie akurat kiepsko mu wyszło bo asfalt w sposób zauważalny dla pozostałych studentów się nie poruszył...

Velture napisał/a:

Był okres kiedy było mi żal tego ale w tej chwili to się nawet cieszę.
Mają dokładnie to co sami chcieli. Walczyli o to multikulti tak długo i zaciekle, a jednocześnie represjonowali rodowitych mieszkańców zamykając im usta i robiąc popisówki w sądach wyrokami za ksenofobię, że teraz bambo i kebab czują się lepsi od białego debila co ich wpuścił do swojego domu a jednocześnie wiedzą, że są praktycznie bezkarni i za pobicia oraz gwałty nic im nie grozi ale jeśli biały powie do niego per małpa to biały idzie do pierdla.

Brawo kapitanie Szwecja! :brawo:



Velture k***a ten konkretny typ walczył o multikulti (chociaż trochę ciota to może i)? Grupa debili narzuciła wolę większości normalnych, a teraz większość normalnych ma safari w środku miasta....

Dr0mg

2017-10-12, 11:18
nic nadzwyczajnego, gdyby rurkowiec (pedał) miał poczucie genów jak kurczak (czyt. T-REX) to by obdarł ze skóry tego naczelnego a jego łeb nasadził na włócznie i paradował po mieście ze zdobyczą, aczkolwiek ukarał i sprzedał

os...........wo

2017-10-12, 11:41
Do dzieci należy przyszłość. Im więcej gnojek doświadczy upokorzeń za młodu tym większa nienawiść, gdy dorośnie. Oby był w stanie pobudzić swój gniew. Oby w zachodnich białych braciach tlił się jeszcze choćby słaby płomyk człowieczego gniewu. Oby nadeszły czasy, by mógł uwolnić nagromadzoną latami złość. Gdy nastanie czas, gnojek będzie wiedział, do kogo powinien celować. A w jego oczach można będzie zobaczyć nienawiść, bez której człowiek przestałby być człowiekiem.

SpeedyG

2017-10-12, 13:01
Te narody są już stracone.
Od najmłodszych lat mózgi prane multikulti i poprawnością, zero agresji i woli walki. Tego nie da się odwrócić a każda próba, będzie piętnowana przez innych zarzutami rasizmu, ksenofobii, itp.

ProVVe

2017-10-12, 13:25
nowynick napisał/a:

no co? Tłumaczy grupie słuchaczy zasady Newtona, najpierw 1 o tym, że jak nie oddziałuje siła to nic się nie dzieje, potem drugą o przyśpieszeniu wprost proporcjonalnych do włożonej siły, kolejno 3 o oddziaływaniu jednego ciała (studenta) na drugie (asfalt) - to ostatnie akurat kiepsko mu wyszło bo asfalt w sposób zauważalny dla pozostałych studentów się nie poruszył...



Velture k***a ten konkretny typ walczył o multikulti (chociaż trochę ciota to może i)? Grupa debili narzuciła wolę większości normalnych, a teraz większość normalnych ma safari w środku miasta....




Nie do końca się zgodzę ponieważ, żeby reprezentować kraj trzeba mieć większość w wyborach ;-) . To oznacza, ze sami wybrali tych co im zrobili to j***ne safari. Tyle, że ich to nie dotyczy bo są pozamykani na elitarnych osiedlach czy dzielnicach. Natomiast szaraki łapią po dupie

nowynick

2017-10-12, 14:37
ProVVe napisał/a:




Nie do końca się zgodzę ponieważ, żeby reprezentować kraj trzeba mieć większość w wyborach ;-) . To oznacza, ze sami wybrali tych co im zrobili to j***ne safari. Tyle, że ich to nie dotyczy bo są pozamykani na elitarnych osiedlach czy dzielnicach. Natomiast szaraki łapią po dupie


zasadniczo wybiera większość tylko że to społeczeństwo jest od 50 lat napie**alane dezinformacjami i instrukcjami jak wykończyć własny kraj. Coś jak Korea Północna. Jest jeden co rządzi, kilka tysięcy co mu wierzy we wszystko i parę milionów co jak nawet nie wierzy to nie może po sobie tego okazać.

No k***a nie wierzę po prostu że Szwedzi nie widzą co się tam odpie**ala, a milczą, bo tak jest zgodnie z oficjalną propagandą rządu.

saves

2017-10-12, 15:49
Potomek wikingów okładany przez potomka... a ch*j wie kogo.

BenderXXX

2017-10-12, 16:56
@osztyk***o

Dokładnie tak będzie i to już nie długo. Nie wiecie panowie co tu się dzieje i jak bardzo ludzie zaczynają NIENAWIDZIĆ tego ścierwa. Przyjdze taki dzień, że Europejczycy wk***ią się do białości i... będzie wojna. A będzie napewno. Mam nadzieję, że dożyje bo bardzo bym chciał.

mygyry

2017-10-12, 17:09
Jak dobrze pójdzie to młody zamknie się w sobie a następnie znajdzie inspiracje w Breiviku i jeszcze im k***a pokaże (oby w jakimś monitorowanym miejscu)

nectovelius

2017-10-12, 17:17
ToJestUkrytyPomysl napisał/a:

Inżynier przedstawia zasady fizyki.



Chodzi Ci o tego w czarnej kominiarce i czarnych rękawiczkach :?: Ubrał pewnie dlatego, żeby nobla nie dostać ;)
Przez chwile myślałem, że to afro-szwed, ale oni nie zostają inżynierami :!:

Pa...........ć

2017-10-12, 18:49
BenderXXX napisał/a:

@osztyk***o
Przyjdze taki dzień, że Europejczycy wk***ią się do białości i... będzie wojna. A będzie napewno. Mam nadzieję, że dożyje bo bardzo bym chciał.



Ja pie**ole, współczuje twojej rodzinie.

Nie masz pojęcia o czym mówisz i nie różnisz się zbytnio od ciapaków z tak prymitywnym i bojowym myśleniem.
Pogadaj z jakimkolwiek weteranem wojennym i mu to powiedz to dostaniesz jeszcze od niego w ryj.

Nie masz pojęcia w jakim dobrobycie żyjesz i jak bardzo go nie doceniasz husarzu białej rasy i powodzie do wstydu za mój naród :-P