18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szwecja

ToJestUkrytyPomysl • 2017-10-12, 11:07
Inżynier przedstawia zasady fizyki.

Pa...........ć

2017-10-13, 13:30
BenderXXX napisał/a:




No tak pan PalonyPaznokieć, lat 22 będzie się tu za mnie wstydził i mnie tu pouczał bo on wie lepiej...



A co ty, chłopcze, wiesz o mojej rodzinie, że chcesz im współczuć?



Nie no, bo to ty jesteś światowy, reprezentacyjny i to ty powinieneś może być na moim miejscu, co? To dlaczego Cię tu nie ma? Panie pokojowy i poprawny politycznie? I nie będzie Cie tu, k***a, bo ciapackie i murzyńskie ścierwo dostaje miejsca pracy, które im się nie należą, miejca pracy, gdzie sobie nie radzą ale nie są zwalniani ze względu na kolor skóry i pochodzenie. Prymitywne i bojowe myślenie? A czego ty się, k***a, spodziewasz? Kapitana Szwecji? Co poprosisz ich, żeby sobie poszli? Zapraszam do Biskopsgården, Gothenburg
Gårdsten, Hammarkullen, Hjällbo albo Lövgärdet w Gothenburg'u i powiedz to ludziom, którzy sprzedawali swoje mieszkania za pół-darmo i sp***ALALI!!!! Brali drugi kredyt i kupowali mniejsze, droższe mieszkanie w innej części miasta bo tam gdzie się urodzili nie da się żyć i funkcjonować ze względu na gwałcących, kradnących i atakujących imigrantów. "Że nie różnie się od ciapaków z takim myśleniem" - tak bo ty się różnisz, dostał byś na ulicy/ w szkole/ itp. po mordzie od imigranta i skończyło by się pajacowanie. Ty w ogóle, synku, wiesz co sie dzieje na świecie?


Niestety są już za starzy, żeby coś zrobić. Weteran drugiej wojny światowej w Calais ostatnio przed kamerą opowiadał jak śpi ze strzelbą... Im szybciej tym lepiej mówią, bo będzie ich więcej. W ryj to ty byś dostał u pobiegł się schować.

Doskonale wiem w jakim dobrobycie żyje bo sam na niego pracuje i zmoich podatków utrzymyuje śmierdzących nierobów. Skąd wyciągnęłeś wnioski, że nie doceniam tego co mam? Z dupy? Tak jak reszte twoich poglądów? Husarz białej rasy? Bardzo chętnie bo nie jestem małym przestraszonym chłopcem z czarnym paznokciem i zdaje sobie sprawę w jakich czasach przyszło mi żyć i nie mogę patrzeć jak cała nasza kultura bierze w łeb przez lewactwo i cioty takie jak ty.



Oczywiście, zero argumentów tylko pie**olenie o lewakach, upadającej europie i o tym że jestem gówniarzem :mrgreen:

A twojej rodzinie współczuje że muszą dzielić geny z takim pacanem jak ty. ch*ja wiesz o obecnej sytuacji w europie skoro jedynym twoim źródłem wiedzy są jakieś internetowe propagandowe h*j-stronki a za granicą pewnie tylko byłeś wśród polaków i podobnych tobie debili którzy zapie**alali za płace mniejsze od murzynów i ciapaków, nie możesz się doczekać wojny? To możesz sp***alać z resztą husarzy do Syrii i walczyć z ISIS, nikt ci przecież nie broni realizować swojej świętej misji już dziś.

Cytat:

A ty myślisz, że oni to co mówią? Żeby im podnieść zasiłki? Wiesz ilu twoich przodków broniło Europy przed muzułmańskimi najeźdźcami? Ile ludzi walczyło za swoje kraje, które są teraz ROZpie**alANE od środka, przez kolorowe gówna?


:homer:
Moi i twoi przodkowie to pewnie wtedy zapie**alali z widłami przy gównie żeby wyżywić szlachtę a bitwa pod Wiedniem to była polityka a nie ideologia, a co do innych krajów to jest to ich sprawa sami wybrali partie które się na obecną sytuacje godzą i mają absolutnie w ch*ju co o tym sądzi jakiś nieśmieszny anon z polskiego internetu.

poligon6

2017-10-13, 13:49
"Ale te wasze historie o histerii na ulicach uroiły się w waszych husarskich główkach.
W każdym razie nie udało mi się zaobserwować gwałtów na ulicy :'(. Być może dlatego, że trzymam się z daleka od dzielnic biedy i patologii, jak w moim mieście unikam gett sebixów :*."

pie**olenie lewaka, dzielnic biedy a w zasadzie No Go jest coraz wiecej i wkraczaja one w normalne kiedys dzielnice jak XIX w Paryżu, Rosengatan w Malmo. Nie udało ci sie zaobserwowac gwałtów na ulicy? Co to za argument z dupy wysrany? Mi sie nie udało zauwazyc wielu rzeczy i co z tego?

"ch*ja wiesz o obecnej sytuacji w europie skoro jedynym twoim źródłem wiedzy są jakieś internetowe propagandowe h*j-stronki a za granicą pewnie tylko byłeś wśród polaków i podobnych tobie debili którzy zapie**alali za płace mniejsze od murzynów i ciapaków"

Kolejne pie**olenie lewusa. Światowiec sie odezwał, ale masz troche racji moze nie widział bo zapie**alał. Natomiast jak się jest na targach w Koloni i wyjdzie się o 10 rano na kawe to Niemca nie uswiadczysz bo też zapie**alaja, same czarne mordy na ulicy.
I to coraz czestszy widok, wystarczy porozmawiać z Niemcami co o tym sadza, no ale wy lewusy macie swój swiat kreowany przez GW, która miała ostatnio pretensje ze czarni nie dostali nobla, takie wasze zj***ne postrzeganie swiata.

MówięPrawdę

2017-10-13, 14:26
wyobraźcie sobie następne pokolenie szwedów jakie będą przekozaki. Od dziecka przemoc i napie**alanie z murzynami. Coś czuję, że będą twardsi niż obecnie.

poligon6

2017-10-13, 14:31
Cytat:

wyobraźcie sobie następne pokolenie szwedów jakie będą przekozaki. Od dziecka przemoc i napie**alanie z murzynami. Coś czuję, że będą twardsi niż obecnie.



Nie rozsmieszaj mnie tam od małego ludzi wychowuje się w/g lewackich ideałów. Love, peace, LGBT, multi kulti. Wychodza z tego zmanierowane cioty w wiekszości, a jakby ktoś chciał pobrykać to juz prawo sie nim zajmie i oskarży o rasizm, mowe nienawiści i inne wynalzki. Wiekszość młodych Szwedów woli sie nie wychylac i przyjmuja na klate to czarne gówno które do nich spływa i mowią ze jest OK, a w prywatnej rozmowie mówia co naprawde czuja. Tam nie ma ratunku do czasu az nie pogonia tej całej lewackiej bandy od władzy i nie wyruguja ich zasad z zycia społecznego.

Filogyna

2017-10-13, 15:10
poligon6 napisał/a:

"Ale te wasze historie o histerii na ulicach uroiły się w waszych husarskich główkach.
W każdym razie nie udało mi się zaobserwować gwałtów na ulicy :'(. Być może dlatego, że trzymam się z daleka od dzielnic biedy i patologii, jak w moim mieście unikam gett sebixów :*."

pie**olenie lewaka, dzielnic biedy a w zasadzie No Go jest coraz wiecej i wkraczaja one w normalne kiedys dzielnice jak XIX w Paryżu, Rosengatan w Malmo. Nie udało ci sie zaobserwowac gwałtów na ulicy? Co to za argument z dupy wysrany? Mi sie nie udało zauwazyc wielu rzeczy i co z tego?

"ch*ja wiesz o obecnej sytuacji w europie skoro jedynym twoim źródłem wiedzy są jakieś internetowe propagandowe h*j-stronki a za granicą pewnie tylko byłeś wśród polaków i podobnych tobie debili którzy zapie**alali za płace mniejsze od murzynów i ciapaków"

Kolejne pie**olenie lewusa. Światowiec sie odezwał, ale masz troche racji moze nie widział bo zapie**alał. Natomiast jak się jest na targach w Koloni i wyjdzie się o 10 rano na kawe to Niemca nie uswiadczysz bo też zapie**alaja, same czarne mordy na ulicy.
I to coraz czestszy widok, wystarczy porozmawiać z Niemcami co o tym sadza, no ale wy lewusy macie swój swiat kreowany przez GW, która miała ostatnio pretensje ze czarni nie dostali nobla, takie wasze zj***ne postrzeganie swiata.




Co za argument z dupy wzięty? A taki, szanowny idioto, że w Polsce udało mi się doświadczyć więcej patologii, niż wszędzie gdzie zdarzyło mi się być. Nawet w najbardziej kolorowym mieście w Europie - Londynie - nikt nigdy bez powodu nie zaczął drzeć do mnie pyska - jak w kochanej, czystej rasowo Polsce.


Wyślesz mi zaraz 10 linków z filmikami sz. p. liska o murzynach zapewne... Ok, mogę ci wysłać w zamian 50 filmików z figlami ludności tubylczej Polski :*.


I czy będzie to świadczyć o tym, że w Polsce czekać na ciebie będzie nic, tylko patologia? Oj, też nie. Ogólnie jest tu całkiem bezpiecznie i miło - o ile unika się stref "no go", gdzie gnieżdżą się Staruchy, husarze po chemioterapiach i inni młodzi, niezależni, samodzielnie myślący kibice arki Gdynia, Śląska Wrocław i Legii Warszawa. Niestety bramy ich gett wychodzą na przestrzeń publiczną.

poligon6

2017-10-13, 15:42
Filogyna napisał/a:




Co za argument z dupy wzięty? A taki, szanowny idioto, że w Polsce udało mi się doświadczyć więcej patologii, niż wszędzie gdzie zdarzyło mi się być. Nawet w najbardziej kolorowym mieście w Europie - Londynie - nikt nigdy bez powodu nie zaczął drzeć do mnie pyska - jak w kochanej, czystej rasowo Polsce.


Wyślesz mi zaraz 10 linków z filmikami sz. p. liska o murzynach zapewne... Ok, mogę ci wysłać w zamian 50 filmików z figlami ludności tubylczej Polski :*.


I czy będzie to świadczyć o tym, że w Polsce czekać na ciebie będzie nic, tylko patologia? Oj, też nie. Ogólnie jest tu całkiem bezpiecznie i miło - o ile unika się stref "no go", gdzie gnieżdżą się Staruchy, husarze po chemioterapiach i inni młodzi, niezależni, samodzielnie myślący kibice arki Gdynia, Śląska Wrocław i Legii Warszawa. Niestety bramy ich gett wychodzą na przestrzeń publiczną.



Przestań pie**olić bo żal to czytac, w Polsce nie ma stref NO-Go , gdzie policja boi sie zagladac, a jak sie pojawia to wyszykowana jak na wojne. W Polsce jest 2,5 tys gwałtów w Szwecji 6 tyś wiec po co mi pie**olisz o rodzimej patologi jak nie ta skala lewusie? Na Bałuty czy Włókiennicza wjezdzxa normalny patrol a nie zółwie ninja w opancerzonym transporterze jak w Paryzu i polska patologia to pikus w porównanio z samym Malmo gdzie sa dziesiatki strzelanin, wybuchów granatów, dzisiaj niedaleko bo w Treleborgu ciapate gangi zrobiły sobie strzelanine w markecie. Wiec daruj sobie porównanioa, Polska jest spokojnym krajem jak na razie, a to ze dali ci po mordzie w Polsce o niczym nie swiadczy, moze poczuli zj***nego lewaka!

Pracuje z ludxmi którzy dużo podruzuja po europie i sam czasami bywam i mam porównanie, nie tylko z londyńskiego city gdzie każdy jest osrany bo kamera na kamerze, ale z mniej wesołych miejsc jak północna Szwecja, Kolonia, czy Marsylia i wszedzie tam jest jeden problem, czarna i ciapata patologia co potwierdzaja policyjne statystyki.

Filogyna

2017-10-13, 16:37
poligon6 napisał/a:



Przestań pie**olić bo żal to czytac, w Polsce nie ma stref NO-Go , gdzie policja boi sie zagladac, a jak sie pojawia to wyszykowana jak na wojne. W Polsce jest 2,5 tys gwałtów w Szwecji 6 tyś wiec po co mi pie**olisz o rodzimej patologi jak nie ta skala lewusie? Na Bałuty czy Włókiennicza wjezdzxa normalny patrol a nie zółwie ninja w opancerzonym transporterze jak w Paryzu i polska patologia to pikus w porównanio z samym Malmo gdzie sa dziesiatki strzelanin, wybuchów granatów, dzisiaj niedaleko bo w Treleborgu ciapate gangi zrobiły sobie strzelanine w markecie. Wiec daruj sobie porównanioa, Polska jest spokojnym krajem jak na razie, a to ze dali ci po mordzie w Polsce o niczym nie swiadczy, moze poczuli zj***nego lewaka!

Pracuje z ludxmi którzy dużo podruzuja po europie i sam czasami bywam i mam porównanie, nie tylko z londyńskiego city gdzie każdy jest osrany bo kamera na kamerze, ale z mniej wesołych miejsc jak północna Szwecja, Kolonia, czy Marsylia i wszedzie tam jest jeden problem, czarna i ciapata patologia co potwierdzaja policyjne statystyki.



Gdyby wprowadzić w Polsce szwedzkie kryteria nazywania czynu 'gwałtem', mielibyśmy ich nie mniej...


Wy, brunatne chłopaczki z podgolonymi na szlachcica łbami, szukacie tak skrupulatnie tych manipulacji, a jakbyście przymykali oczy na te, które dzień w dzień są wam serwowane.


W Norwegii - przed Breivikiem - średnia ilość morderstw na rok oscylowała w granicach 2. W Szwecji? Wciąż ilość morderstw per capita jest podobna do tej polskiej.


W aglomeracji Londynu - 18kk mieszkańców, z czego 1kk Polaków - 15% przestępstw popełniają Polacy :*.

Tak, to są statystyki policyjne :) .


Jako debil zapewne także nie rozumiesz, że mój sprzeciw wobec myśli takiej patologii intelektualnej jak ty, wynika nie z obrony 'czarnych, ciapaków' i czego byś jeszcze tylko chciał, a z agresji nieuzasadnionej. O ile więc brzydzę się wszelaką maścią muzułmanów-krwiopijców, o tyle także idiotami twojego pokroju. To takim imbecylom jak ty zawdzięczamy Wołyń, niezwykłą brutalność II wś, wojny na Bałkanach (z dnia na dzień przyjaciele z jednej wioski zaczęli do siebie strzelać, bo okazało się, że jeden kur** jest Serbem, a drugi Chorwatem), polskie pogromy żydowskie itd. A teraz, wy, najgorszego sortu dno ludzkie, marzycie o tym, by nas, ludzi, dla których wojna wydaje się czymś równie abstrakcyjnym, jak idea nienawiści a priori, głoszona przez was z nabożeństwem, pociągnąć razem z wami w wasze odmęty szaleństwa, w wasze wojenki i nienawistki.


O ile więc prewencyjnie powinno zamykać się w Europie muslimów za choćby słowo w duch islamskiego radykalizmu, tak też nie inny los powinien czekać takich jak ty.

Pa...........ć

2017-10-13, 16:59
Filogyna napisał/a:



Gdyby wprowadzić w Polsce szwedzkie kryteria nazywania czynu 'gwałtem', mielibyśmy ich nie mniej...


Wy, brunatne chłopaczki z podgolonymi na szlachcica łbami, szukacie tak skrupulatnie tych manipulacji, a jakbyście przymykali oczy na te, które dzień w dzień są wam serwowane.


W Norwegii - przed Breivikiem - średnia ilość morderstw na rok oscylowała w granicach 2. W Szwecji? Wciąż ilość morderstw per capita jest podobna do tej polskiej.


W aglomeracji Londynu - 18kk mieszkańców, z czego 1kk Polaków - 15% przestępstw popełniają Polacy :*.

Tak, to są statystyki policyjne :) .


Jako debil zapewne także nie rozumiesz, że mój sprzeciw wobec myśli takiej patologii intelektualnej jak ty, wynika nie z obrony 'czarnych, ciapaków' i czego byś jeszcze tylko chciał, a z agresji nieuzasadnionej. O ile więc brzydzę się wszelaką maścią muzułmanów-krwiopijców, o tyle także idiotami twojego pokroju. To takim imbecylom jak ty zawdzięczamy Wołyń, niezwykłą brutalność II wś, wojny na Bałkanach (z dnia na dzień przyjaciele z jednej wioski zaczęli do siebie strzelać, bo okazało się, że jeden kur** jest Serbem, a drugi Chorwatem), polskie pogromy żydowskie itd. A teraz, wy, najgorszego sortu dno ludzkie, marzycie o tym, by nas, ludzi, dla których wojna wydaje się czymś równie abstrakcyjnym, jak idea nienawiści a priori, głoszona przez was z nabożeństwem, pociągnąć razem z wami w wasze odmęty szaleństwa, w wasze wojenki i nienawistki.


O ile więc prewencyjnie powinno zamykać się w Europie muslimów za choćby słowo w duch islamskiego radykalizmu, tak też nie inny los powinien czekać takich jak ty.




Nie sądziłem że da się spotkać na tym portalu głos rozsądku, ale jak widać nawet w największym ścieku można znaleźć jedwab :brawo2:

BenderXXX

2017-10-13, 20:02
Łooo troche było do czytania... odpowiem wybiórczo:

@Filogyna
Cytat:

Byłeś kiedyś w Szwecji? (...)




Oczywiście, mieszkam w prostej linii 60 kilometrów od granicy ze Szwecją, często jeżdże bo jest bardzo tanio i mam dużo znajomych. A ty? Bo straszne bzdury piszesz (np. z tym piwem).

@palonypaznokieć

Cytat:

ch*ja wiesz o obecnej sytuacji w europie skoro jedynym twoim źródłem wiedzy są jakieś internetowe propagandowe h*j-stronki

[

Widze, że wymyślasz sobie pewne rzeczy i zakładasz, że to fakty. Bredzisz. Widzę, że nie ma sensu z tobą szczawiku rozmawiać - bo jak typowy lewacki wojownik, trzymasz się rzeczywistości wykreowanej w twojej tępej głowie. Skąd wiesz jakie są źródłą moich informacji? Co ty w ogóle o mnie wiesz pajacu? ty nawet ch*j nie umiesz poprawnie napisać a się do dyskusji o polityce zabierasz?


quote] a za granicą pewnie tylko byłeś wśród polaków i podobnych tobie debili którzy zapie**alali za płace mniejsze od murzynów i ciapaków,[/quote]

Kolejny raz coś sobie wymyśliłeś i nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz, pajacu z urojeniami. Nie twój biznes jak zarabiam na życie ale zapewniam Cię, że takich pieniędzy wpływających na konto co miesiąc to ty nigdy nie zobaczysz. Chcesz mi tak ubliżyć, że zarabiam gorzej od murzynów i ciapaków? Nie rusza mnie to bo doskonale wiem ile zarabiam i nie jest to twoj biznes, tak jak i w jakim towarzystwie się obracam. "pewnie tylko byłeś wśród polaków" - tak, tak... wśród polaków, na budowie, na czarno... jak twój stary chyba....

Cytat:

Moi i twoi przodkowie to pewnie wtedy zapie**alali z widłami przy gównie żeby wyżywić szlachtę



Kolejny raz się myslisz, przynajmniej wiemy z jakiej klasy społecznej pochodzisz i skąd u ciebie tyle frustracji, zazdrostny pomiocie.

___________________________________________


I tak prosze państwa działą lewackie myślenie (piszę na przykłądzie Filogyny i chłopca od paznokcia:

Wymyślone fakty, założenia i statystyki, które powstają w pustych, lewackich łbach przy ogólnym ograniczeniu umysłowym i biedzie. Filogtyna pisze:

Cytat:

poj***ny kraj (...) niektórzy się obrażają, jeśli zwróci się do nich han albo hon zamiast hen itd.)...



Objaśniam: "han" znaczy on, "hon" znaczy ona. Poj***ny kraj, co? Pani się obraża jak mówisz do niej proszę pana...? no pohebani...

PalonyPaznokieć z kolei twierdzi, że zarabiam mniej od murzyna, a informacje czerpie z "h*j-stronek" i trzeba się za mnie wstydzić. Skad on to wszystko wie? A no wie. bo jak każdy lewak wszytko wie najlepiej (z wyjątkiem tego jak się pisze ch*j bo zamiast do szkoły chodził na marsz KOD'u i paradę równości).... Nie ma sensu.

Szkoda gadać. Ciesze się jednak, że są jeszcze normalni ludzie na sadolu.

poligon6

2017-10-13, 21:18
Cytat:

Gdyby wprowadzić w Polsce szwedzkie kryteria nazywania czynu 'gwałtem', mielibyśmy ich nie mniej...



Czyli też 6 tyś. Polska liczy 36 milionów mieszkanców, Szwecja 8 milionów. Samozaoranie lewackiej logiki , dziękuje.

Cytat:

W Norwegii - przed Breivikiem - średnia ilość morderstw na rok oscylowała w granicach 2. W Szwecji? Wciąż ilość morderstw per capita jest podobna do tej polskiej.



Lewusy i logka to dwa sprzeczne pojęcia. W Szwecji podobna jest do Polskiej, a wic kto w tym cywilizowanym narodzie nadgania statystyki? Pewnie polscy imigranci.

Cytat:

W aglomeracji Londynu - 18kk mieszkańców, z czego 1kk Polaków - 15% przestępstw popełniają Polacy :*.

Tak, to są statystyki policyjne :) .



Takie są statystyki ale Polscy stanowia najliczniejsza grupe, i w tym przypadku jakos nie piszesz ile przypada przestępstw na głowe. Bo poszczególne grupy sa rozbite na pakusów, jamajczyków i inne brudy.



Cytat:

Jako debil zapewne także nie rozumiesz, że mój sprzeciw wobec myśli takiej patologii intelektualnej jak ty, wynika nie z obrony 'czarnych, ciapaków' i czego byś jeszcze tylko chciał, a z agresji nieuzasadnionej. O ile więc brzydzę się wszelaką maścią muzułmanów-krwiopijców, o tyle także idiotami twojego pokroju. To takim imbecylom jak ty zawdzięczamy Wołyń, niezwykłą brutalność II wś, wojny na Bałkanach (z dnia na dzień przyjaciele z jednej wioski zaczęli do siebie strzelać, bo okazało się, że jeden kur** jest Serbem, a drugi Chorwatem), polskie pogromy żydowskie itd. A teraz, wy, najgorszego sortu dno ludzkie, marzycie o tym, by nas, ludzi, dla których wojna wydaje się czymś równie abstrakcyjnym, jak idea nienawiści a priori, głoszona przez was z nabożeństwem, pociągnąć razem z wami w wasze odmęty szaleństwa, w wasze wojenki i nienawistki.




Ja pie**ole jaki bełkot, ale na zachodzie podobnie mysleli i teraz maja bagno. Kto chce pokoju musi o niego walczyć i taka jest prawda. Mam styczność z emigrantami z 1986 roku co wyjechali do Kanady i mówia jak ich kraj zamienił się w małe USA, a był miłym spokojnym krajem gdzie istniał tylko kontrolowany konflikt z mniejszościa francuską. Ale znaleźli się idioci co najpierw naspraszali smoluchów a wczesniej mówili ze agresja jest zła. Agresja jest dobra, bo inaczej bardziej agresywna mniejszość zawładnie przestrzenia publiczną o czym takie patafiany jak ty zapominaja, bredząc o nieuzasadnionej agresji. Tak wiec skończona cioto jak masz mietko w gaciach to daj sobie wleżć na łeb i narobić. To przez takich jak ty co nie chcieli ginąć za Gdańsk Hitler rozpętał swoje szaleństwo, też tak samo pie**olili jak ty teraz.


[quote]O ile więc prewencyjnie powinno zamykać się w Europie muslimów za choćby słowo w duch islamskiego radykalizmu, tak też nie inny los powinien czekać takich jak ty.[quote]

Ja jestem u siebie w domu i mogę mówić co chce, muslimy są sciekiem który zapraszacie w imie walki ideii.

Cytat:

Nie sądziłem że da się spotkać na tym portalu głos rozsądku, ale jak widać nawet w największym ścieku można znaleźć jedwab



Możecie się styknać końcówkami, byleście nie złozyli jaj

Cytat:

I tak prosze państwa działą lewackie myślenie (piszę na przykłądzie Filogyny i chłopca od paznokcia:



Myslenie?! Lewactwo nie mysli. Każdy z nich zarzeka się jacy to muzułmanie źli, zacofani, a tak naprawde liża im dupe na całego w mysl poprawności politycznej. Nie jeden na tym portalu się zarzekał jak to ma ich gdzieś a z drugiej strony wlepia prymitywna lewacka propagande kreując się na libertyna, libertianiana albo ch*j wie co. W rzeczewistości to ten sam syf.

Filogyna

2017-10-14, 01:32
BenderXXX napisał/a:


Oczywiście, mieszkam w prostej linii 60 kilometrów od granicy ze Szwecją, często jeżdże bo jest bardzo tanio i mam dużo znajomych. A ty? Bo straszne bzdury piszesz (np. z tym piwem).


Objaśniam: "han" znaczy on, "hon" znaczy ona. Poj***ny kraj, co? Pani się obraża jak mówisz do niej proszę pana...? no pohebani...



Zamiast hen, kolego, zamiast hen - formy bezosobowej. Naucz się czytać :*.

Bardzo tanio :d... Ok, zakładam, że pracujesz w Norwegii na platformach wiertniczych.


Jedynie państwo ma prawo sprzedawać w Szwecji alkohol powyżej 2,25%. Większość sklepów otwartych jest do 18 :) . Zapomniałeś?

poligon6 napisał/a:



Czyli też 6 tyś. Polska liczy 36 milionów mieszkanców, Szwecja 8 milionów. Samozaoranie lewackiej logiki , dziękuje.



Podobna ilość per capita, mr. idioto :) . W każdym razie molestowanie, czy przetrzymywanie kogoś bez jego zgody również wliczane jest do statystyk szwedzkich jako gwałt.

Btw, 38 mln, nie 36.


Cytat:


Lewusy i logka to dwa sprzeczne pojęcia. W Szwecji podobna jest do Polskiej, a wic kto w tym cywilizowanym narodzie nadgania statystyki? Pewnie polscy imigranci.



Nadgania? W Polsce jest całkiem niska statystyka zabójstw na 100k osób - tak jak i w Szwecji.


Cytat:


Takie są statystyki ale Polscy stanowia najliczniejsza grupe, i w tym przypadku jakos nie piszesz ile przypada przestępstw na głowe. Bo poszczególne grupy sa rozbite na pakusów, jamajczyków i inne brudy.



1/18 społeczeństwa popełnia 15% wszystkich przestępstw. To jest całkiem dużo :) .





Cytat:


Blalalallalala(...) To przez takich jak ty co nie chcieli ginąć za Gdańsk Hitler rozpętał swoje szaleństwo, też tak samo pie**olili jak ty teraz.



Przed IIwś endecja miała prawie 30% poparcia społecznego :) .

Cytat:


Ja jestem u siebie w domu i mogę mówić co chce, muslimy są sciekiem który zapraszacie w imie walki ideii.



Możesz mówić? A będziesz płakać, gdy wytoczą ci proces o 'mowę nienawiści' :*?

Łel, ty też jesteś dla mnie ściekiem - tak jak radykalne muslimy. I, wbrew pozorom, masz z nimi więcej wspólnego, niż ci się wydaje.
[/quote]

PalonyPaznokieć napisał/a:




Nie sądziłem że da się spotkać na tym portalu głos rozsądku, ale jak widać nawet w największym ścieku można znaleźć jedwab :brawo2:



Czyjś rozsądek jest kogoś głupotą. Myślę więc, że jeśli jesteśmy tu osamotnieni, nie mamy czego świętować :'(. Czy nie powinno być dla wszystkich oczywiste, że morderstwa można uzasadniać jedynie nienawiścią? Ci kretyni wciąż myślą, że nienawidząc nie-białych będą żyli w pokoju (twierdzą bowiem, że nie-biali zagrażają pokojowi).

os...........wo

2017-10-14, 07:58
Dziewczynka stara się dyskutować z mężczyznami na temat brutalności/wojny ? Nie twoja liga panienko, możesz co najwyżej się bać.

Ludzie nie są równi, a i wolności brak. Żyjesz w spokojnym miejscu panienko na zasadach ustalonych daleko przed twoimi narodzinami. Nie każde miejsce jest bezpieczne i nie wszędzie panują te same zasady. Wygoda, wiedza i dobrobyt sprawia, że mężczyźni zapominają kim są. Takie społeczeństwo powoli zamienia się w utopię.
W swym samozadowoleniu biały człowiek zaczyna nadawać prawa kobietą. Stwarza im warunki, by te mogły decydować o swoim losie. Szlachetne, właściwe, potrzebne. To był pierwszy cios wymierzony w samych siebie. Nadano prawa niewolnikom, wyzwolono całe kontynenty spod jarzma potęg. Zaczęto pomagać, kształcić oraz zapraszać dawnych wrogów białego człowieka. Gdy nasza nienawiść przygasa ich skrywana, ale i niezachwiana żądza zemsty się nasila.
Od tysiąca lat biały człowiek jest władcą świata. Mamy najpotężniejsze armie, najbystrzejsze umysły i nieograniczony potencjał. Miękkie serca mogą zgubić naszą cywilizację. Piszesz o gwałtach dziewczynko ? W regionach naszych wrogów nie ma gwałtów, nikt nie prowadzi statystyk. Popełniono wiele błędów, a największym z nich to pozwolić naszym wrogą żyć. Karmić ich, sprawiać, że wzrastają i w liczebności i w potędze. Wierzysz w boga/karmę/zemstę/cokolwiek ? Oni wierzą, gorliwiej niż każda znana ci osoba. Dostaną swoją szansę nie z wiary, ale z naszej własnej głupoty i słabości. Nasz sen o utopi, przekształci się w piekło. A wtedy przypomnisz panienko swój post na forum (hehehe), gdy wielokrotnie gwałcona obok martwego męża twoje serduszko poczuję uczucie, którym wcześniej gardziło.
Podsumowując, jedynie miękkie serca mogą nas zniszczyć, we wszystkim innym jesteśmy lepsi.

Pozdrawiam, osz ty k***o.

Filogyna

2017-10-14, 20:44
osztyk***o napisał/a:

Jakiś tam randomowy post-natchnionego łysego socjologa, przełożony patosem z głupotą



Utopia? Przeczytaj, proszę, Morusa, Platona, Fouriera - nawet Marksa; stąd zrozumiesz, co to znaczy utopia. Teraz już, po lekturze koncepcji, po pojęciu idei utopii, nie będziesz więcej robił z siebie błazna: nikt ci zarzucać już nie będzie, że używasz słów, których nie rozumiesz. Nadto ci powiem, że utopia w swojej definicji jest systemem logicznie domkniętym.


Piszesz tak dumnie o 'białym człowieku': że geniusze, że wojsko, że taki wielki i że taki litościwy... I ileż ty masz z niego - tego twojego mistycznego białego człowieka? Dajmy mówić geniuszom: czy przyznają się do wpół-debila z sadistica? Dajmy mówić możnym tego świata: czy cokolwiek obchodzi ich los osztyk***y? A skoro nie - wyrok zdaje się niestety przesądzony, kolego - jak możesz utożsamiać się z abstrakcyjną masą poprzez wielkość, skoro sam jesteś nikim? Jak to jest, że cenią bardziej czarnych, żółtych, czerwonych i zielonych artystów, naukowców, wykładowców i lekarzy, niż białego nikogo? Ci, którymi się tak szczycisz, odwrócili się od ciebie (myślisz w swojej głupocie, że byli choć przez chwile zwróceni w twoją stronę?).


Czy naprawdę musisz kompensować swoją nicość zasługami innych?

os...........wo

2017-10-14, 23:14
Dlaczego ludzie głupi zawsze uważają się za mądrych ? Używałaś kiedyś panienko głowy do czegoś innego niż czytanie mądrzejszych od siebie ? Wiesz czym jest człowiek ? Nie pytam po to, by usłyszeć kogo czytałaś, kogo wiedzę zacytujesz. Pytam, ponieważ chcę zobaczyć co ty (zwykły nikt) o tym myślisz. Jak postrzegasz siebie i to, kim jesteś ? Cała zabawa polega na tym, by pytać, ale nie mędrców minionych i obecnych a siebie samych. Nasze postrzeganie świata definiuję to, gdzie mieliśmy szczęście się urodzić oraz jako kto. My składa się z ja, a ja tworzy my i jest nas wielu. Duma to dziedzictwo, tylko co na bogów zostało nam przekazane ?

BenderXXX

2017-10-14, 23:30
@up,

Podziwiam, że jeszcze chce Ci się z nią dyskutować. Naprawde. Ja sobie odpuściłem.