18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szwagier ale na pewno masz w tym doświadczenie

~Angel • 2018-11-30, 08:27
No jak nie, jak tak. Oglądałem cały sezon Przystanek Bieszczady.


matikati

2018-11-30, 17:20
Patrząc na auto robocze stojące na ulicy oraz to, że podkrzesali drzewo (poodcinali gałęzie) na wysokość ponad 10 metrów, nikłe szanse by byli to amatorzy - bez podstawowych technik wspinaczki drzewnej lub podnośnika jest to nie możliwe do zrobienia, a takie sprzęt kosztuje. W takim wypadku jest to ustawka, albo są po prostu strasznie słabi w tym co robią, gdyż drzewo było "łatwe", przynajmniej z punktu widzenia kamery. Hej pozdrawiam, pilarz.

ellsworth

2018-11-30, 20:42
jacek44 napisał/a:

k***a przecież wbijając kliny z tej strony to było bardziej niż pewne, że jebnie w przeciwną, tym bardziej że drzewo proste jak k***a słup!


Jaką k***a przeciwną?!? Padło idealnie w kierunku wbijania klinów, czyli tak jak "powinno".

normale

2018-11-30, 22:28
BTW dom wygląda na pusty, tak miało być. Celowali i trafili

Ca...........on

2018-12-01, 02:13
Ja pierdzielę... jak miałem takiej wielkości brzozę do wycięcia, to zrobiłem sobie z prętów zbrojeniowych dwie nakładki na buty w kształcie litery S, wlazłem na górę i ciąłem gałęziówką po kawałku, aż do samego dołu. Takich rzeczy nie trzeba się uczyć - wystarczy trochę pomyśleć.

AnalAcrobat

2018-12-01, 09:40
Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się, czego oni się spodziewali :?:

Madafakerski

2018-12-01, 15:31
To ukraińcy, a potem pie**olą " ja nie panie maju "

Pejton

2018-12-03, 08:47
Adolf, wujku. Ty nadal żyjesz

Takafura

2018-12-10, 22:32
kickyourheadoff napisał/a:

(...) a nie podcięli pnia tam gdzie trzeba



Ale faktycznie pień przewrócił się tak jak go podcięto - nie było przecięcia zawiasy i nagłej zmiany kierunku obalania. Wniosek - ustawka...