18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szury i foliarze atakują - reżyser filmu SYMETRIA :E

PoProstuNIKT • 2021-12-15, 18:07
Konrad Niewolski (ur. 31 grudnia 1972 w Warszawie) – polski reżyser samouk i scenarzysta filmowy związany z nurtem kina niezależnego. W 1995 roku ukończył studia na Wydziale Administracji i Stosunków Międzynarodowych Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie. W 2000 roku został międzynarodowym sędzią snowboardu FIS. W 2002 debiutował jako reżyser, scenarzysta i jednocześnie producent filmu D.I.L. Niewolski przyznał się do półrocznego pobytu w więzieniu (za nielegalne posiadanie broni) – doświadczenia te wykorzystał w filmie Symetria (2003).

Reżyser
D.I.L., 2002
Symetria, 2003
Job, czyli ostatnia szara komórka, 2006
Palimpsest, 2006
Cztery poziomo (serial telewizyjny), 2007
Labirynt świadomości, 2017
Asymetria, 2020

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konrad_Niewolski

Tak sobie wrzucam jako ciekawostkę :amused:


Manolito666

2021-12-15, 18:59
Po której dawce przypominającej zacznie wam coś nie grać covidioci?

nowynick

2021-12-15, 19:01
:roll:

materiał z głębin netu, naprawdę konkretnie...

ani Was nie bębę namawiał ani zniechęcał, bo to jak z PiSem jedni głosują za, inni przeciw i żadne argumenty nie zmienią Waszego zdania. Dla większości ten wirus (jak i pis) nie stanowi realnego zagrożenia dla życia. I pis i wirus mnie wk***iają. No i chyba lubię porównywać pis do wirusa :D

Mejka

2021-12-15, 19:01
I mowi to gość co ma na twarzy napisane jełop.
Mówi zupełnie jakby miał się za mądrego.

nowynick

2021-12-15, 19:03
:roll:

materiał z głębin netu, naprawdę konkretnie...

ani Was nie bębę namawiał ani zniechęcał, bo to jak z PiSem jedni głosują za, inni przeciw i żadne argumenty nie zmienią Waszego zdania. Dla większości ten wirus (jak i pis) nie stanowi realnego zagrożenia dla życia. I pis i wirus mnie wk***iają. No i chyba lubię porównywać pis do wirusa :D

zwierzak30

2021-12-15, 20:18
nowynick napisał/a:

materiał z głębin netu, naprawdę konkretnie...


Piłeś.
Nie pisz. :mrgreen: :mrgreen: