18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szukasz pracy?

~Angel • 2018-07-11, 13:57
To firma "HR aguacate" będzie poszukiwała nowych pracowników.


castagir

2018-07-11, 14:00
Co kraj to obyczaj. U nas konkurujące firmy podpie**alają sobie robotę, a tam odpie**alają robotników.

poligon6

2018-07-11, 14:12
Czy on sprzedawał ser z goracej gabloty? Toz to zbrodnia!

Wiewór

2018-07-11, 14:37
Aktywizacja zawodowa bezrobotnych. Zwolniło się miejsce pracy.

Hose88

2018-07-11, 14:43
ch*j, że uczciwie na chleb zarabiali, że pewnie ojcami/dziadkami byli, że pomimo gównianych pensji i życia w kraju zbydlęcenia wstawali rano i walczyli z przeciwnościami losu. Ważne, że leniwe bydlę, obsrany sk***ysyn zaj***ł torebkę/plecak z łączną wartością 5 puszek anansów z biedry i będzie miał za co dzisiaj przećpać ten zj***ny łeb. Jutro odjebie jakąś matkę z dzieckiem i zapie**oli grającego misia oraz torebkę z tamponami i szminką w środku.

Szkoda, że rząd Brazylii jest tak samo skundlony jak nasz, bo ja bym wysłał w fawele siły BOPE i gwardię, zrobił porządek raz na zawsze. Każdą melinę puścił z dymem, a każdego ch*ja posiadającego niewinną krew na ręką kazał rozcinać na kichach i wieszać na palmach/latarniach, żeby miejscowe ptactwo wyżywić. Każdego dilera faszerował jego własnym towarem, jak dobrą kaszę skwarkami. A tak siedzę w domu, kończę remont pokoju dla dziecka i mnie ch*j strzela jak to kurestwo oglądam i że taka niesprawiedliwość się dzieje, a k***y z rządu spuszczają się nad kolejnym wydmuchanym sukcesem zainkasowania 40 ton kokainy/heroiny, nad przyznawaniem sobie zaszczytów i nagród, kiedy naród, ta jego uczciwa część, wykrwawia się na ulicach upadłej Brazylii.

Ech... wracam do kręcenia mebelków.

banerr

2018-07-11, 14:47
Up. Tam już nie ma czasu na segregację. Należy puścić kilkanaście samolotów z bombami paliwowymi. Po nalocie puścić drona i w razie konieczności nalot powtórzyć.

Loaloa

2018-07-11, 20:35
@Hose88
Ja pie**olę, jaki ty jesteś twardy...

Putikonto

2018-07-11, 20:39
k***a smutne w ch*j. wyszli na szame i taka głupia śmierć.

Imnotnew

2018-07-11, 21:42
To jest właśnie siła MAGNUM !!! Co za moc !!! od razu na wylot a nie jakieś nam automaty... ooo k***a!! uhhh uwielbiam rewolwery

Hose88

2018-07-11, 22:44
Loaloa napisał/a:

@Hose88
Ja pie**olę, jaki ty jesteś twardy...



Wracaj na zmywak pejsata gnido, j***ć cebulą swoim śniadym panom i nie odzywaj się do mnie w ogóle, bo kijem przez garb potraktuję.

so941109

2018-07-12, 01:25
ktoś czy zgony?

Tudeski

2018-07-12, 10:22
Hose88 napisał/a:

ch*j, że uczciwie na chleb zarabiali, że pewnie ojcami/dziadkami byli, że pomimo gównianych pensji i życia w kraju zbydlęcenia wstawali rano i walczyli z przeciwnościami losu. Ważne, że leniwe bydlę, obsrany sk***ysyn zaj***ł torebkę/plecak z łączną wartością 5 puszek anansów z biedry i będzie miał za co dzisiaj przećpać ten zj***ny łeb. Jutro odjebie jakąś matkę z dzieckiem i zapie**oli grającego misia oraz torebkę z tamponami i szminką w środku.

Szkoda, że rząd Brazylii jest tak samo skundlony jak nasz, bo ja bym wysłał w fawele siły BOPE i gwardię, zrobił porządek raz na zawsze. Każdą melinę puścił z dymem, a każdego ch*ja posiadającego niewinną krew na ręką kazał rozcinać na kichach i wieszać na palmach/latarniach, żeby miejscowe ptactwo wyżywić. Każdego dilera faszerował jego własnym towarem, jak dobrą kaszę skwarkami. A tak siedzę w domu, kończę remont pokoju dla dziecka i mnie ch*j strzela jak to kurestwo oglądam i że taka niesprawiedliwość się dzieje, a k***y z rządu spuszczają się nad kolejnym wydmuchanym sukcesem zainkasowania 40 ton kokainy/heroiny, nad przyznawaniem sobie zaszczytów i nagród, kiedy naród, ta jego uczciwa część, wykrwawia się na ulicach upadłej Brazylii.

Ech... wracam do kręcenia mebelków.



Masz 10 lat? Ja pie**ole... Świat dopiero poznajesz? Aż tak się zagotowałeś, bo w Brazylii miała miejsce taka akcja?... Dobry gostek jesteś. Walnij garnucha albo ruchnij te żonkę w końcu, bo masz wywody, jakby ci nie dała od roku.

Lizodup

2018-07-12, 12:25
Hose88 napisał/a:

ch*j, że uczciwie na chleb zarabiali, że pewnie ojcami/dziadkami byli, że pomimo gównianych pensji i życia w kraju zbydlęcenia wstawali rano i walczyli z przeciwnościami losu. Ważne, że leniwe bydlę, obsrany sk***ysyn zaj***ł torebkę/plecak z łączną wartością 5 puszek anansów z biedry i będzie miał za co dzisiaj przećpać ten zj***ny łeb. Jutro odjebie jakąś matkę z dzieckiem i zapie**oli grającego misia oraz torebkę z tamponami i szminką w środku.

Szkoda, że rząd Brazylii jest tak samo skundlony jak nasz, bo ja bym wysłał w fawele siły BOPE i gwardię, zrobił porządek raz na zawsze. Każdą melinę puścił z dymem, a każdego ch*ja posiadającego niewinną krew na ręką kazał rozcinać na kichach i wieszać na palmach/latarniach, żeby miejscowe ptactwo wyżywić. Każdego dilera faszerował jego własnym towarem, jak dobrą kaszę skwarkami. A tak siedzę w domu, kończę remont pokoju dla dziecka i mnie ch*j strzela jak to kurestwo oglądam i że taka niesprawiedliwość się dzieje, a k***y z rządu spuszczają się nad kolejnym wydmuchanym sukcesem zainkasowania 40 ton kokainy/heroiny, nad przyznawaniem sobie zaszczytów i nagród, kiedy naród, ta jego uczciwa część, wykrwawia się na ulicach upadłej Brazylii.

Ech... wracam do kręcenia mebelków.



NiKoGo twoje meble tak naprawdę nie interesują, pomyliłeś portale bo to nie portal dla majsterkowiczów i tp

Hose88

2018-07-12, 15:26
Tudeski napisał/a:



Masz 10 lat? Ja pie**ole... Świat dopiero poznajesz? Aż tak się zagotowałeś, bo w Brazylii miała miejsce taka akcja?... Dobry gostek jesteś. Walnij garnucha albo ruchnij te żonkę w końcu, bo masz wywody, jakby ci nie dała od roku.



Liczyć nie umiesz gimbusie? Czy spojrzenie na profil i dostrzeżenia jak byk wieku 30 lat nie potrafisz? A inna sprawa, że kiedy ja pierwsze panny obracałem, Ty jeszcze na chleb "pepe", a na bułki "kukułki" wołałeś. Wytrzyj mleko spod nosa, pryszczaty koniobijco, dorośnij i dojrzej emocjonalnie, to wtedy może łaskawie z Tobą pogadam i Ci wytłumaczę na czym polega "przelanie czaru goryczy".

robak123123 napisał/a:

NiKoGo twoje meble tak naprawdę nie interesują, pomyliłeś portale bo to nie portal dla majsterkowiczów i tp



Wyrwane z kontekstu, ale co będę pindzie, albo transowi pod profilem baby tłumaczył, czemu takie wtrącenie zastosowałem, jeśli sam/a tego nie jesteś w stanie zrozumieć. Nigdzie nie proszę o poradę i nie wklejam vloga o tym.