18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szukając drugiej połówki

Yakov • 2019-05-29, 17:08
Który z sadoli postanowił stawiać na szczerość?


Halman

2019-05-29, 17:30
moja osobista rada: albo znaleźć sobie laskę-kumpla albo nie wiązać się wcale, co najwyżej seks bez wzajemnych zobowiązań dla rozładownia napięcia

Gymnorhinus

2019-05-29, 17:41
@Up

Ja tam preferuję laskę-koleżankę, niż jakiegoś transa, ale ja innym do łóżka zaglądać nie lubię :wyj***ne:

McQurwa

2019-05-29, 17:43
HAL9000/2 napisał/a:

moja osobista rada: albo znaleźć sobie laskę-kumpla albo nie wiązać się wcale, co najwyżej seks bez wzajemnych zobowiązań dla rozładownia napięcia



Jeszcze lepiej możesz zrobić, jeżeli pozostaniesz solo! Od czasu do czasu zawalisz sobie konia, a kasę zainwestuj w wódę, bo który bank da Ci więcej niż 40%


Halman

2019-05-29, 17:45
Gymnorhinus napisał/a:

@Up
Ja tam preferuję laskę-koleżankę, niż jakiegoś transa, ale ja innym do łóżka zaglądać nie lubię



już popajacowałeś?

koleżanki to ja miałem na etapie edukacji. Laska-kumpel to nie trazystor jak mniemasz, tylko jedyna laska którą autentycznie lubisz i na którą nie patrzysz wyłącznie pod kątem wydupczenia... ale pewnie nawet nie wiesz o czym mówię skoro c**y własnymi oczami nie widziałeś...

McQurwa

2019-05-29, 17:54
HAL9000/2 napisał/a:

...skoro c**y własnymi oczami nie widziałeś...


Sorry ale to mi się spodobało.
Cipę to on miał na własnych oczach jak się rodził


alogram

2019-05-29, 18:10
k***es, taki młody, a już wie o co kaman w tym życiu.

dmnunited

2019-05-29, 18:15
najlepiej jest jeździć w kominiarce i problem rozwiązany

kulawiec

2019-05-29, 18:52
Jak się szuka dziadostwa, to się potem narzeka.

Trzeba szukać, młodej, ładnej, niewymagającej, seksownej, tolerancyjnej, niewybrednej ,z własną willą i mercedesem. Wymagana wierność i oddanie.
A nie jakieś zołzy.

Yakov

2019-05-29, 18:56
kulawiec napisał/a:

Jak się szuka dziadostwa, to się potem narzeka.
Trzeba szukać, młodej, ładnej, niewymagającej, seksownej, tolerancyjnej, niewybrednej ,z własną willą i mercedesem. Wymagana wierność i oddanie.
A nie jakieś zołzy.



I prosić los, by żadna z nich nigdy się nie dowiedziała o pozostałych.

edek.bajzel

2019-05-29, 19:20
McQurwa napisał/a:

Jeszcze lepiej możesz zrobić, jeżeli pozostaniesz solo! Od czasu do czasu zawalisz sobie konia, a kasę zainwestuj w wódę, bo który bank da Ci więcej niż 40%



pie**olisz, zamiast wódy niech oszczędza na studentki-cichodajki

jasiek.kulaga

2019-05-29, 20:30
ja jestem psychologiem z zamilowania, powiem tak.... tyle lasek do niego bajeruje ze z tyloma w zyciu sie nie przespicie.

ellsworth

2019-05-29, 20:46
Naprawdę dziwię się, że tyle osób pakuje się w związki. To jest z założenia bardzo słaba instytucja - dwie osoby z różnych domów, wychowane w różny sposób, z różnymi przyzwyczajeniami, upodobaniami, poglądami mają żyć razem. To może się udać tylko przy sporej dozie farta. Nic dziwnego, że potem co drugie małżeństwo kończy się rozwodem a ile jest jeszcze takich, które trwają w toksycznych związkach z najróżniejszych powodów. Jak co dziesiąta para jest ze sobą bo faktycznie jest dobrze, to nie więcej. Szanse bardo słabe jak na coś co może ci na własne życzenie sp***olić życie, bo nie potrafią zapanować nad prostymi, biologicznymi instynktami. Dziewczyny są fajne ale tak na chwilę. Na stałe to już prędzej bym się dogadał z jakimś facetem

lm65

2019-05-29, 22:12
Bogaty, a chce brać kredyt? Bogate to on może mieć życie erotyczne z własną ręką :)

Yakov

2019-05-29, 23:04
lm65 napisał/a:

Bogaty, a chce brać kredyt?



Przecież on nigdzie nie napisał, że jest bogaty.