18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sztyletowanie wszystkich

fantastico • 2017-02-06, 09:50
Wzburzony nożownik robi atak na grupę ludzi dźgając ich nożami, jednego, aż na śmierć.


chudy005

2017-02-06, 09:58
Szef kuchni, w akcji "czas na shushi"

niddy1920

2017-02-06, 10:29
Dlaczego oni w ogóle nie reagują i stoją jak te p*zdy, a obok biega jakiś typ i ich dźga nożem ?
Nie byłoby bezpieczniej postąpić wbrew kodeksu honorowemu sadistica i zamiast walczyć w pierwszej linii po prostu sp***al*ć ? :homer:

el...........wy

2017-02-06, 11:04
@UP
Co ty, gdyby tam był typowy użytkownik sadistika to by chłopa poskładał jednym hajkingiem i jeszcze po akcji poszedłby zr*chać azjatkę dając jej przy tym wykład dlaczego socjalizm k***ą jest. Może by nawet dał radę dojść (bo jak wiadomo stosunki seksualne przeciętnego sadola są epickie i trwają godzinami) zanim mama by go obudziła, żeby się na WF nie spóźnił.

niddy1920

2017-02-06, 16:12
gambler1 napisał/a:

@UP
Co ty, gdyby tam był typowy użytkownik sadistika to by chłopa poskładał jednym hajkingiem i jeszcze po akcji poszedłby zr*chać azjatkę dając jej przy tym wykład dlaczego socjalizm k***ą jest. Może by nawet dał radę dojść (bo jak wiadomo stosunki seksualne przeciętnego sadola są epickie i trwają godzinami) zanim mama by go obudziła, żeby się na WF nie spóźnił.



Aaa no taak, przecież to skośnookie. Oni po prostu nie widzieli napastnika :amused: :amused:

kokos_123

2017-02-06, 16:57
Jako mieszkaniec nowej huty mogę się wypowiedzieć.
Są tylko 3 wyjścia z tej sytuacji, gdyby się zdarzyła w nowej hucie.
1. Widzisz nóż, sp***alasz.
2. Widzisz nóż i masz chwilę czasu, wyciągasz swój i obaj lądujcie na sorze.
3. Widzisz nóż, masz chwilę czasu i jesteście w odludnym miejscu, wyciągasz pistolet, strzelasz, zbierasz łuski, a ciało wleczesz do najbliższej studzienki kanalizacyjnej.

BigDaddyD

2017-02-06, 19:35
Stoją tam jak barany na rzeź.

Krwawy Opiekacz

2017-02-07, 12:25
@kokos_123

4. Widzisz nóż, wyciągasz maczetę i możesz wykonać amputację.

Znałem kiedyś typa, który po NH chodził z mieczem bo jak mawiał - czuł się z nim bezpiecznie.