18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczna Inteligencja

Mercury001 • 2019-07-14, 18:21
Za kilkanaście lat sztuczna inteligencja osiągnie taki poziom, że robot wysłany po flaszkę wróci z dwiema.

Halman

2019-07-14, 18:23
to by była sztuczna głupota...


bo SI to przebiegłe ch*je


wiem co mówię. :->

saves

2019-07-14, 19:08
Informatyk. do SI:
-Ciekawe, kiedy osiągniesz mój poziom inteligencji?
-Wziąłeś kredyt na mieszkanie na 30 lat. Na ch*j mi twoja inteligencja?

brylant1412

2019-07-14, 21:35
wróci z dwoma ale 30 % to niech sam pije

Warchlak1920

2019-07-15, 00:55
saves napisał/a:

Informatyk. do SI:
-Ciekawe, kiedy osiągniesz mój poziom inteligencji?
-Wziąłeś kredyt na mieszkanie na 30 lat. Na ch*j mi twoja inteligencja?



Nie, no żart taki, że się aż posikałem. Uprzedzaj następnym razem.

Wytłumacz mi drogi użytkowniku forum sadistic.pl, jak w tym kraju i z resztą w wielu innych także, stać się właścicielem własnego jakiegoś sensownego lokum, nie będąc jednocześnie szczęśliwym dzieckiem losu. Czekam niecierpliwie na twoją odpowiedź.


Lysack

2019-07-15, 01:10
Warchlak1920 napisał/a:

Nie, no żart taki, że się aż posikałem. Uprzedzaj następnym razem.
Wytłumacz mi drogi użytkowniku forum sadistic.pl, jak w tym kraju i z resztą w wielu innych także, stać się właścicielem własnego jakiegoś sensownego lokum, nie będąc jednocześnie szczęśliwym dzieckiem losu. Czekam niecierpliwie na twoją odpowiedź.



Ten to chyba wziął we frankach

CoJaTamKurwaWiem

2019-07-15, 05:38
Warchlak1920 napisał/a:

Nie, no żart taki, że się aż posikałem. Uprzedzaj następnym razem.
Wytłumacz mi drogi użytkowniku forum sadistic.pl, jak w tym kraju i z resztą w wielu innych także, stać się właścicielem własnego jakiegoś sensownego lokum, nie będąc jednocześnie szczęśliwym dzieckiem losu. Czekam niecierpliwie na twoją odpowiedź.



W ten kraju sie nie da.
Jakbys sie chcial przeprowadzic do USA to daj znac - wytlumacze co i jak.

Warchlak1920

2019-07-15, 20:36
Lysack napisał/a:

Ten to chyba wziął we frankach




No, aż tak głupi to nawet ja nie jestem. Odziedziczyłem po rodzicach w pewnym sensie.
A Ty oprócz poczucia humoru masz jakąś radę czy też jak inni świętujesz każdą rocznice wzięcia kredytu?




CoJaTamk***aWiem napisał/a:

W ten kraju sie nie da.
Jakbys sie chcial przeprowadzic do USA to daj znac - wytlumacze co i jak.



Nie zamierzał się przeprowadzać, za bardzo się przyzwyczaiłem do naszej biednej kochanej ojczyzny. Taka nie za fajna, ale jednak własna. Za dobre chęci leci piwo :piwo:

Harekani

2019-07-15, 22:41
Widziałem ten kawał pod jednym z filmików "nauka. to lubię" parę dni temu, więc brawo za wymyślanie własnych żartów ;)

Mercury001

2019-07-16, 10:58
Harekani napisał/a:

Widziałem ten kawał pod jednym z filmików "nauka. to lubię" parę dni temu, więc brawo za wymyślanie własnych żartów



Akurat ja go usłyszałem w pracy. Co do filmików "Nauka. To lubię" - dobrze, że ktoś dodaje wartościowe filmy w serwisie YouTube, przynajmniej jest szansa, że zainteresuje tematem kogoś, kto z własnej woli by tego nie zrobił.

Natomiast wracając do Ciebie :lol: :
Przedstawiamy profil :: Harekani Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 2013-11-26, 20:48
Ostatnia wizyta: Wczoraj 22:51
Postów: 1, tematów: 0, Ankiety: 0
[0.00 postów dziennie]
Piwa: otrzymane: 0, postawione: 832
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 15 Cze 1989


Przez ponad 5 i pół roku wzbogaciłeś serwis o 1, SŁOWNIE: JEDEN post. Brawo. Zacytuję mojego profesora ze studiów: "Żeby od innych wymagać, najpierw sam bądź w tym mistrzem" 8-)


Szerokości, przyczepności