18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka w kuchni

CrazyEdek • 2021-04-05, 07:53
Rzut talerzem o sufit.


Nikt_nie

2021-04-05, 08:39
1. Ale dlaczemu szyba z piekarnika pękła??

2. Co to k***a wogóle za numer z rzucaniem talerza o sufit? Czemu to miało służyć??

nowynick

2021-04-05, 08:47
Nikt_nie napisał/a:

1. Ale dlaczemu szyba z piekarnika pękła??
2. Co to k***a wogóle za numer z rzucaniem talerza o sufit? Czemu to miało służyć??



Talerzem się rzuca żeby szyba pękła :ciasteczkowy:

bungman

2021-04-05, 09:09
podobno istnieje fala dźwiękowa o pewnym natężeniu która powoduje pękanie szkła.gość odnalazł tę nutę.

~DMT

2021-04-05, 09:18
Nie komplikujcie. Odłamek ceramiki z talerza rozwalił "safety glass"...

Aż się piękne czasy za gnoja przypomniały, jak się kasowało budki telefoniczne procą i kawałkiem ceramiki ze świecy zapłonowej...

Driver19cm

2021-04-05, 09:23
Cytat:

1. Ale dlaczemu szyba z piekarnika pękła??



Ceramiczny odprysk z talerza, uderzył w szklaną szybę piekarnika

W latach 90 tych popularna metoda stosowana przez złodziei kradnących radia samochodowe

Wystarczyło pognieść coś ceramicznego (talerz, czy świecę samochodową)

Malutki kawałek rzucony w kierunku szyby, rozstrzaskiwał ją w drobny mak

Po prostu powierzchnia kawałka ceramicznego ma taką srukturę

Halman

2021-04-05, 09:25
DMT napisał/a:


Aż się piękne czasy za gnoja przypomniały, jak się kasowało budki telefoniczne procą i kawałkiem ceramiki ze świecy zapłonowej...



o ty dziadu.. to mój stary prócz naprawy automatów w budkach tepsy musiał jeszcze przez takich szczyli szyby w nich wymieniać... nie chciał byś słyszeć tych epitetów :-D

Asuritta

2021-04-05, 09:49
Driver19cm napisał/a:

Ceramiczny odprysk z talerza, uderzył w szklaną szybę piekarnika
W latach 90 tych popularna metoda stosowana przez złodziei kradnących radia samochodowe
Wystarczyło pognieść coś ceramicznego (talerz, czy świecę samochodową)
Malutki kawałek rzucony w kierunku szyby, rozstrzaskiwał ją w drobny mak
Po prostu powierzchnia kawałka ceramicznego ma taką srukturę



Sam tak robilem z ch*jem sąsiadem :) świeca samochodowa rozbijasz ceramike jej na takie kawałki 5-10mm, podchodzisz do szyby hartowanej i lekko rzucasz :) bam szyba mak ^_^

~DMT

2021-04-05, 09:50
Halman, też miałem kogoś w serwisie tepsy, ja to robiłem na full legalu...

Co innego, latarnie sodowe... :krejzi:

Nikt_nie

2021-04-05, 10:07
Driver19cm napisał/a:

Ceramiczny odprysk z talerza, uderzył w szklaną szybę piekarnika
W latach 90 tych popularna metoda stosowana przez złodziei kradnących radia samochodowe
Wystarczyło pognieść coś ceramicznego (talerz, czy świecę samochodową)
Malutki kawałek rzucony w kierunku szyby, rozstrzaskiwał ją w drobny mak
Po prostu powierzchnia kawałka ceramicznego ma taką srukturę



Dzieki, dobrze wiedzieć, zacznę stosować zamiast karnych ku*asów u mnie na parkingu.

Hyena83

2021-04-05, 11:27
Nikt_nie napisał/a:

Dzieki, dobrze wiedzieć, zacznę stosować zamiast karnych ku*asów u mnie na parkingu.



Co Ci czyjeś auto zawiniło? Przestań zachowywać się jak zawistna ku.wa i wyjdź zza zasłony. Jak masz coś do źle zaparkowanych samochodów to powiedz właścicielow w twarz. Naklejka z karnym ku*asem to jeszcze pół biedy. Gość będzie wiedział że h*jowo zaparkował. Najgorsze są te małe zawistne k***y, które rysują i niszczą auto

GangTrap

2021-04-05, 11:54
DMT napisał/a:

Nie komplikujcie. Odłamek ceramiki z talerza rozwalił "safety glass"...
Aż się piękne czasy za gnoja przypomniały, jak się kasowało budki telefoniczne procą i kawałkiem ceramiki ze świecy zapłonowej...



I po ch*j to robiłeś? Pokazać się przed kolegami? pie**olona patologia

~DMT

2021-04-05, 12:20
GangTrap napisał/a:

Pokazać się przed kolegami?



Przed koleżankami, żeby potem one mi coś pokazały...

Rozumiem jednak, że niektórzy wolą się pokazać przed kolegami, spoko ziomuś, nie oceniam wyboru. Takich jak ty, tu nie brakuje, na pewno znajdziecie "wspólny język" hehehe...

Nikt_nie

2021-04-05, 12:49
Hyena83 napisał/a:

Co Ci czyjeś auto zawiniło? Przestań zachowywać się jak zawistna ku.wa i wyjdź zza zasłony. Jak masz coś do źle zaparkowanych samochodów to powiedz właścicielow w twarz. Naklejka z karnym ku*asem to jeszcze pół biedy. Gość będzie wiedział że h*jowo zaparkował. Najgorsze są te małe zawistne k***y, które rysują i niszczą auto



Słuchaj, mamy parking prywatny na którym jest wyliczoną ilość miejsc, debile potrafią zaparkować we 4 czasem nawet we 3 na miejscu gdzie zmieściłoby się 5 aut i to na luzaku.

Osobiście z debilami już gadałem, ale to nie przyniosło żadnych skutków, w odpowiedzi dostałem: "ja płace za parking i będę parkował jak i gdzie chce", a ja k***a nie płacę?

Poniżej aktualne foto bo mnie ch*j strzela.

Tak się parkuje:



Tak parkują zjeby:



i naprawdę jak przyjeżdżasz po robocie i powinno czekać na Ciebie miejsce ,ale go k***a nie ma bo p*zda jedna z druga staną we dwójkę na 3 miejscach to mnie krew zalewa...

P. S.

Nie kolekcjonuję zdjęć bo nie jestem zjebem, foty cyknąłem 3 minuty temu na potrzebę komentarza.

dashadow

2021-04-05, 12:49
co to znaczy rzut o sufit? czy to coś jak rzut piłką o boisko? albo rzut o szczepem? ;P