18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka

ZDMZaurJerzy • 2016-02-17, 00:12
Filmik prezentuje dwie sztuczki.



Bambo też dał rade :beka:

Norbek

2016-02-17, 00:39
Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.

SolarisN1

2016-02-17, 07:36
Norbek napisał/a:

Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.



Bro, do you even vape? :rofl:

elvis02

2016-02-17, 07:52
Norbek, a gówno prawda, bo głównie przychodzą do mnie ludzie po 30/40+ po płyny, baterie, pierdoły...I miło jest usłyszeć od takiej osoby, że po x latach palenia znów wraca im normalny smak i węch, dzięki e-papieroskom ;)
PS. Ale tak, zdarzają się p*zdy w rurkach, raz nawet jedna przyszła ze swoim chłopakiem.

VeloX

2016-02-17, 15:36
Norbek napisał/a:

Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.



Haha no brawo przygłupie, to rozumiem że lepiej truć się tym gównem niż palić mniej szkodliwe efajki, bo broń boże ktoś cię zwyzywa od pedałów :homer: Noś się dalej razem ze swoimi viceroyami i rakiem ;) Żeby nie było - nie palę ani tego ani tego.

SlawiZiooM

2016-02-17, 15:57
Rurkowców nieodlaczny przedmiot szkolny w torebkach ; ) i tez to zauwazylem, gdzie nie zobacze rurkowca p*zdy, to w łapie trzyma to dymiace gowno

szklanka

2016-02-17, 16:03
nie jestem rurkowiec, a pale efaje... czemu mi jeszcze nikt od pedałów nie nawrzucał jak mnie spotkał ? A zaraz... to tylko internetowi wojownicy :amused:

Norbek

2016-02-17, 16:53
Jakie to piękne jak "vaperzy" się napinają.
To że coś stało się nieodłącznym elementem pedałów to nie oznacza że każdy kto to posiada jest takowym jegomościem.
No chyba że jesteście owymi pedałami :P
VeloX napisał/a:



Haha no brawo przygłupie, to rozumiem że lepiej truć się tym gównem niż palić mniej szkodliwe efajki, bo broń boże ktoś cię zwyzywa od pedałów :homer: Noś się dalej razem ze swoimi viceroyami i rakiem ;) Żeby nie było - nie palę ani tego ani tego.



Dla twojej wiadomości "przygłupie" nie palę ani tego ani tego bo każdy wie że to ch*ja daje a jedyny efekt pomagający to ten placebo. Bo skoro ktoś kto pali fajki przez 20 lat nagle cudownie rzuca je w jeden dzień dzieki jakiejś efajce to leci w ch*ja i tyle.
A ty broń sobie pedałów z efajkami dalej...

MasterEfer

2016-02-17, 18:11
efajki są tak samo szkodliwe jak zwykłe pety, w tych olejkach jest tyle chemicznego gówna które ogrzane emituje mnóstwo rakotwórczych par, to tak jakbyś wdychał ogrzane lakiery samochodowe

elvis02

2016-02-17, 19:01
Norbek napisał/a:


Dla twojej wiadomości "przygłupie" nie palę ani tego ani tego bo każdy wie że to ch*ja daje a jedyny efekt pomagający to ten placebo.



Ale żeś pie**olnął. Nie wiem skąd to wziąłeś ale doucz się.

MasterEfer napisał/a:

efajki są tak samo szkodliwe jak zwykłe pety, w tych olejkach jest tyle chemicznego gówna które ogrzane emituje mnóstwo rakotwórczych par, to tak jakbyś wdychał ogrzane lakiery samochodowe


W pączkach k***a za 0.50zł masz więcej chemii jak w liquidzie.

Nie mieć o czymś pojęcia i wypowiadać się :lodowka:

Norbek

2016-02-17, 19:40
elvis02,
Obrońca spedalonych się odezwał

uziik

2016-02-17, 22:34
efekt placebo, Ty ułomie, jak byś miał mózg i ręce to byś sobie wyszukał w internecie informacje, że w liquidach jest nikotyna, więc jak k***a niby jest to efekt placebo skoro karmisz swój organizm nikotyną, jedynie bez wszystkich tych substancji smolistych?

kolosialdo

2016-02-18, 01:08
@Norbek
Ja pale e faje i ch*j ci w dupe

elvis02

2016-02-18, 07:35
Norbek napisał/a:

elvis02,
Obrońca spedalonych się odezwał



Nie obrońca spedalonych, tylko prawdy ćwoku. Nawet nie wiesz jak mnie wk***iają takie przekłamania. I jeszcze ta obecnie wprowadzana dyrektywa tytoniowa....

VeloX

2016-02-18, 10:21
Norbek napisał/a:

To że coś stało się nieodłącznym elementem pedałów to nie oznacza że każdy kto to posiada jest takowym jegomościem.



No to po ch*j piszesz takie bzdety i uogólniasz? :) Prawdopodobnie jest sporo grubasków którzy się odchudzają i chodzą np. na jakieś "pedalskie fitnessy". Ale chyba lepiej trzymać się takiej tendencji, niż pozostać w oczach innych grubym 100% hetero (jak byś nie zrozumiał to jest analogia: fajki -> efajki, siedzenie w domu -> fitness).

Norbek napisał/a:

(..) a jedyny efekt pomagający to ten placebo. Bo skoro ktoś kto pali fajki przez 20 lat nagle cudownie rzuca je w jeden dzień dzieki jakiejś efajce to leci w ch*ja i tyle.



O ja jebie :D odpisałbym na poważnie, ale jak mi mówisz o efekcie placebo liquidów zawierających nikotynę i zapominasz o takich drobiazgach jak substancje smoliste, to chyba nie ma o czmy rozmawiać :P