18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka magiczka

CrazyEdek • 2022-05-04, 21:10
Hokus pokus, czary mary.


tranzystor

2022-05-04, 21:21
CrazyEdek napisał/a:

Hokus pokus, czary mary.



Od dawna używasz TikToka?

Zbysław

2022-05-04, 21:24
Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade

Riikko

2022-05-04, 21:40
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



bo k***a co robi? odmozdzenie spoleczenstwa i nic wiecej. na szczescie nie mam juz tego calego gowna typu fejs, insta itp. jak ktos chce ze mna pogadac lub sie umowic, ma numer. nie jestem przeciw postepowi technicznemu, ale to tego typu gowna to odmozdzenie, nic wiecej. wole klasyk, mam kontakt tylko z ludzmi ktorych znam i elo.

marcino_zly

2022-05-04, 22:08
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



Zbysław,
Wszyscy twoi koledzy go mają ze szkoły?
Więc zbywają na tiktok.

*miało być "zbywaj"

0_rafiks_0

2022-05-04, 22:27
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



Jak widze ludzi w wieku pow. 20 lat, gapiacych sie w telefon ogladajcych tiktoka, to juz wiem , ze ten swiat musi jebnac,
Bo ja takie pustostany moga zrobic cos konstruktywnego? Jak beda myslec, wnisokowac?
Banda sterowalnych baranow nam rosnie.

Sorfalnar

2022-05-04, 22:29
Toż to wszystko ustawki. Dać sobie oblać ryj i rozbić jajo na tępej blond czuprynie dla wyświetleń.

Jak niby przypadkiem pokazują cycki to mają o wiele więcej wyświetleń, a i materiał ma jakąkolwiek wartość.

baronturbina

2022-05-04, 22:47
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade


Ale ty jesteś ograniczony. Zostań ba tt i tu nie wracaj. Tam masz przyjaciol na swoim poziomie.

ritu4l

2022-05-05, 00:33
@Beny

Przecież to gówno nie ma logo tik toka. Każdy posiadający nie aż tak sprany mózg po prostu widzi do czego takie gówno pasuje (podpowiem ci synu bo masz sprany mózg, do tik toka).

Shizuma89

2022-05-05, 00:33
No nieźle... Pora na kolejne zajebiste besty z neta.
Tęsknię za dobrym, starym Sadolem.

buczkog

2022-05-05, 00:51
Ni to śmieszne ni żałosne...

stopwar

2022-05-05, 04:29
Nie żebym się żalił, ale gdy ktoś inny wstawi coś takiego. to od razu ląduje w kategorii : "Suchary".
Dlatego leci piwo.

htp

2022-05-05, 08:52
0_rafiks_0 napisał/a:

Jak widze ludzi w wieku pow. 20 lat, gapiacych sie w telefon ogladajcych tiktoka, to juz wiem , ze ten swiat musi jebnac,
Bo ja takie pustostany moga zrobic cos konstruktywnego? Jak beda myslec, wnisokowac?
Banda sterowalnych baranow nam rosnie.



Chyba się starzejesz :) Każe pokolenie w pewnym wieku tak mówi - a bo ten rock&roll, hipisi, minispódniczki itd...

Jackub10000

2022-05-05, 09:42
Riikko napisał/a:

bo k***a co robi? odmozdzenie spoleczenstwa i nic wiecej. na szczescie nie mam juz tego calego gowna typu fejs, insta itp. jak ktos chce ze mna pogadac lub sie umowic, ma numer. nie jestem przeciw postepowi technicznemu, ale to tego typu gowna to odmozdzenie, nic wiecej. wole klasyk, mam kontakt tylko z ludzmi ktorych znam i elo.



No i masz rację, tak trzymaj ✌️ następny krok to odstawienie internetu, samochodu, medycyny, oraz zaczynij sam uprawiać ziemniaki, choć na boso i uwierz w płaskość Ziemi. Z mojej strony 100% poparcia