18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka magiczka

CrazyEdek • 2022-05-04, 21:10
Hokus pokus, czary mary.


Voldmar

2022-05-05, 11:18
htp napisał/a:

Chyba się starzejesz Każe pokolenie w pewnym wieku tak mówi - a bo ten rock&roll, hipisi, minispódniczki itd...



Nie do końca się z tym zgadzam. Postęp, rozwój, przemysł może mieć pozytywny wpływ, albo negatywny i zgubny. Rock'n roll rozwijał wyobraźnie, wrażliwość - spójrz jak dzięki rockowi, popularna stała się gitara, ilu młodych ludzi łapało za wiosło i szkoliło swoje umiejętności, koncerty, winylowe płyty itd. Hipisi - to był sposób na życie - nie pochwalam go, natomiast niósł za sobą pewne idee. Jakie idee, rozwój, pasję, fascynację można wyciągnąć z tępych, ogłupiających filmików, zamieszczanych przez równie upośledzonych umysłowo i mentalnie ludzi. Jesteśmy właśnie w punkcie zwrotnym rozwoju.

Jasne, to normalne, że starsze pokolenie od zawsze podchodziło z dystansem do młodzieńczych trendów, niemniej teraz wielu starych pryków dało się złapać w pułapkę Internetu.

Jackub10000 napisał/a:

No i masz rację, tak trzymaj ✌️ następny krok to odstawienie internetu, samochodu, medycyny, oraz zaczynij sam uprawiać ziemniaki, choć na boso i uwierz w płaskość Ziemi. Z mojej strony 100% poparcia



Trendy, a osiągnięcia techniki, medycyny, przemysłu, to zdecydowanie dwa różne zagadnienia.
Zaznaczam, że nawet w dzisiejszych czasach można żyć bez Internetu i telewizji - np. są jeszcze książki.
Osobiście z Internetu korzystam tylko w pracy, a w domu odwiedzam sadola, kilka stron informacyjnych, ewentualnie YT do muzyki. Ponadto nie posiadam telewizora.
Wiesz ile mam wolnego czasu na rozwijanie swoich zainteresować? Ile czasu mam dla rodziny, dziecka.

Attero132

2022-05-09, 10:39
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



Wszystkie intelektualne zera. Nie pozdrawiam.