18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztangistka

~McSadol • 2022-07-15, 21:41
ups .. coś nie pykło ... :-P


Pawehan

2022-07-15, 21:50
O k***a

Jacek86s

2022-07-15, 22:28
KapejloneK napisał/a:

Ha ha, znowu te krosfiutowe niedojebusy
Normalnie kuźnia talentów, k***a twoja w te i nazad



Ooo! I mamy już pierwszego grubaska/patyka.

dżonyłojlker

2022-07-15, 22:34
Jacek86s napisał/a:

Ooo! I mamy już pierwszego grubaska/patyka.



No chyba z ch*ja spadłeś. Ten crossfit to jest totalny idiotyzm. Barany zamiast ćwiczyć jak normalni ludzie, to pajacują, bo to gówno jest modne, i niszczą sobie stawy i kręgosłupy (już nie wspominając o tych łamagach z filmików :rofl: ).

marcino_zly

2022-07-15, 23:10
Robertuss napisał/a:

I dwa



I nauczkę ma.
Ha ha

adi2t2

2022-07-16, 01:59
Jacek86s napisał/a:

Ooo! I mamy już pierwszego grubaska/patyka.



Ale cię zapiekło

krasnal_hałabała

2022-07-16, 03:12
Materiał dobry, jednakowoż piwa nie dam. Przemoc i cierpienie nie jest mi obce, wojna takoż. Niemniej nie lubię patrzeć na cierpienie dam i berbeci, mimo iż takowe widziałem niejednokrotnie. Swego czasu ostro chlałem dopalając ganją przez stres pourazowy, co niektórzy użytkownicy Sadola pamiętają jako moje pie**olenie o głupotach i zaczepianie ludzi na czacie w sprawie jakichś poj***nych "Pączmień rzędów" czy innych gówien, które wypisywałem. Wracając do meritum, nie lubię patrzeć na cierpienie dam tudzież berbeci, dlatego nie dam piwa, aczkolwiek materiał przedni.

Jacek86s

2022-07-16, 09:28
KapejloneK napisał/a:

No chyba z ch*ja spadłeś. Ten crossfit to jest totalny idiotyzm. Barany zamiast ćwiczyć jak normalni ludzie, to pajacują, bo to gówno jest modne, i niszczą sobie stawy i kręgosłupy (już nie wspominając o tych łamagach z filmików ).



Uważam że każdy ruch, ćwiczenie jest dobre dla ciała. A jeżeli robisz coś źle, to i leżenie w łóżku jest "życiem na krawędzi"..

radek225

2022-07-16, 09:51
Liczyłem na to, że jej wątroba p*zdą wypadnie.

eremi1

2022-07-16, 10:09
aż mnie zabolało :(

Akaman

2022-07-17, 10:59
krasnal_hałabała napisał/a:

Materiał dobry, jednakowoż piwa nie dam. Przemoc i cierpienie nie jest mi obce, wojna takoż. Niemniej nie lubię patrzeć na cierpienie dam i berbeci, mimo iż takowe widziałem niejednokrotnie. Swego czasu ostro chlałem dopalając ganją przez stres pourazowy, co niektórzy użytkownicy Sadola pamiętają jako moje pie**olenie o głupotach i zaczepianie ludzi na czacie w sprawie jakichś poj***nych "Pączmień rzędów" czy innych gówien, które wypisywałem. Wracając do meritum, nie lubię patrzeć na cierpienie dam tudzież berbeci, dlatego nie dam piwa, aczkolwiek materiał przedni.



SIMP?

mar173

2022-07-18, 21:57
Wystarczą pompki, podciąganie i bieganie, na ch*j sztangi dźwiganie...