18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztangista amator

CrazyEdek • 2018-03-23, 19:52
Trochę go poniosło (224 kg).


PA...........SM

2018-03-23, 20:01
I tak zostanie kaleką na starość, jak większość w jego fachu :)

Essent

2018-03-23, 20:01
Wiedząc,co może spotkać takiego sztangistę podczas podnoszenia takich ciężarów mogli zabezpieczyć tyły sali wstawiając np.kolce na wypadek upadku na ziemię lub halabardy na ścianie :kawa:

poligon6

2018-03-23, 20:02
Nie trzeba podnosić ciężarów, wystarczy zapisac się do UB-ywateli RP podobny efekt, brak kontaktu z mózgiem.

ProVVe

2018-03-23, 20:22
Zemdlał tylko dlatego, że wydarł japę na koniec... Zamiast oddycha. Spowodował zbyt długie niedotlenienie.

SaveTheTrees

2018-03-23, 20:46
@PANxxxBDSM
Akurat w tym sporcie niekoniecznie.

azerbejdzanification

2018-03-23, 21:07
Po ch*j nak***iać taki ciężar na raz? Dla szpanu? Chyba nikt mi nie powie, że to dla zdrowia:D

Stefan.8

2018-03-23, 21:16
nie rozumie co w tym takiego nadzwyczajnego dźwignąć 100 200 czy nawet 500 kg.

10 ton człowiek niech dźwignie

choć nawet i to by mnie nie zdziwiło podziwiając przestrzeń kosmosu

petru23

2018-03-23, 22:24
orisuniek napisał/a:

Wiedząc,co może spotkać takiego sztangistę podczas podnoszenia takich ciężarów mogli zabezpieczyć tyły sali wstawiając np.kolce na wypadek upadku na ziemię lub halabardy na ścianie :kawa:



przecież koleś jest sam w swojej siłce. Jacy mogli? a że nie pomyślał to już inna kwestia.

Mamałyga

2018-03-24, 07:27
No pewnie, bo po ch*j szukać sobie prawdziwego hobby.

radek225

2018-03-24, 11:42
SaveTheTrees napisał/a:

@PANxxxBDSM
Akurat w tym sporcie niekoniecznie.



KAŻDY mój znajomy, który chodził na siłownię i nie miał pojęcia, co na niej robi stracił zdrowie, a skutki ćwiczeń odczuwa do dziś. Jeden mój znajomy bierze przez to beta blokery do końca życia. Tak to jest, jak chce się przyjanuszyć i żal dupę ściska na trenera, który pokieruje. Siłownia + brak wiedzy / żal kasy na trenera = kalectwo do końca życia.

kasiakamyczek

2018-03-24, 12:15
radek225 napisał/a:



KAŻDY mój znajomy, który chodził na siłownię i nie miał pojęcia, co na niej robi stracił zdrowie, a skutki ćwiczeń odczuwa do dziś. Jeden mój znajomy bierze przez to beta blokery do końca życia. Tak to jest, jak chce się przyjanuszyć i żal dupę ściska na trenera, który pokieruje. Siłownia + brak wiedzy / żal kasy na trenera = kalectwo do końca życia.


Co za kocopoły opowiadasz. Jesteś trenerem, że tak reklamujesz tych rakowców?
Większość moich znajomych ćwiczyła po piwnicach i żadnych problemów nie ma.

krecikprecik

2018-03-24, 12:17
@radek225

Jesteś głupi, czy udajesz?

Jetix

2018-03-24, 13:04
Kontuzje w ciężarach to na prawdę rzadkość, w porównaniu do np. piłki nożnej czy siatkówki.

SaveTheTrees

2018-03-24, 18:28
@radek225

Taaaak, kurs robiony w trzy weekendy pozwala ogarnąć anatomię układu ruchu, fizjologię wysiłku fizycznego, pewnie jakieś podstawy patofizjologii, biofizykę, biomechanikę, poprawność wykonywania ćwiczeń, metodykę nauczania ruchu, pierwszą pomoc na kontuzje i nie tylko, pewnie jeszcze dietetykę i „parę" innych...
Jak masz wątpliwości, to idź do fizjoterapeuty, bo to, co czasami wyczyniają trenerzy personalni, to po prostu masakra...

PS.: A, byłbym zapomniał - musisz mieć jakichś upośledzonych znajomych. Serio, są zaprzeczeniem wszelkich danych na temat treningu siłowego. No chyba, że masz ich tylko dwóch albo trzech.
Tak jak ktoś tu wyżej napisał - piłka nożna, narty - to są urazowe sporty.
No i nie wiem, jaki sport można trenować na poważnie bez treningu siłowego - bez siłowni nawet bieganie może powodować poważne kontuzje (oczywiście mówię o ciut poważniejszym treningu)