18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wiewór

2016-09-16, 12:26
ja pie**ole jak prawica po zasiłki :|

nowynick

2016-09-16, 12:30
Abraxus napisał/a:

ja pie**ole jak prawica po zasiłki :|



Nie żebyś nie miał racji, ale gównoburza będzie koncertowa :D

pazuzu

2016-09-16, 12:40
kaczyński rozdaje 500+

nowynick

2016-09-16, 12:46
pazuzu napisał/a:

kaczyński rozdaje 500+



akurat nie chodziło mi o Kaczyńskiego i jego "socjalprawicę", tylko o watahy dresików, co wieczorami walczą z wrogiem ojczyzny (jak akurat nie znajdą to zamiennie piorą żonę czy dziecko) i lewakami, a od rana stoją w kolejce do okienka w Opiece Socjalnej...

Pójdźcie kiedyś (ja byłem po becikowe na dziecko z miesiąc temu) - 90% petentów to Sebki i Karyny z Wielkiej Polski Walczącej jakby prosto z marszu przyszli...

kambodia66

2016-09-16, 13:55
@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP

geminisaga

2016-09-16, 13:59
No odj***ło om jak ch*j!

Dlaczego klamiesz ze im odj***ło skoro im nie odj***ło?

MADErrFAKErr

2016-09-16, 14:16
Ogóra w sumie mogłaby ukisić...

nowynick

2016-09-16, 14:23
kambodia66 napisał/a:

@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP



nie no serio? :mrgreen:

Nienawidzili obcych i pedałów, takiej opieki medycznej nad chorymi jak naziści ze świecą szukać (odkryli świetne panaceum - eutanazję), pasy Got mit Uns, błogosławieństwo papieża... oni byli takimi socjalistami jak rząd Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej jest demokratyczny... :-P

Ymirrr

2016-09-16, 14:41
Cytat:

ja pie**ole jak prawica po zasiłki :|



Cytat:

kaczyński rozdaje 500+



Cytat:

akurat nie chodziło mi o Kaczyńskiego i jego "socjalprawicę", tylko o watahy dresików, co wieczorami walczą z wrogiem ojczyzny (jak akurat nie znajdą to zamiennie piorą żonę czy dziecko) i lewakami, a od rana stoją w kolejce do okienka w Opiece Socjalnej...

Pójdźcie kiedyś (ja byłem po becikowe na dziecko z miesiąc temu) - 90% petentów to Sebki i Karyny z Wielkiej Polski Walczącej jakby prosto z marszu przyszli...



Cytat:

@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP



Cytat:

nie no serio? :mrgreen:

Nienawidzili obcych i pedałów, takiej opieki medycznej nad chorymi jak naziści ze świecą szukać (odkryli świetne panaceum - eutanazję), pasy Got mit Uns, błogosławieństwo papieża... oni byli takimi socjalistami jak rząd Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej jest demokratyczny... :-P



k***a, film o szopach wpie**alających czipsy, a w komentarzach gówno burza polityczna :mrgreen: