18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szop Marvel

_Netrunner_ • 2018-09-22, 16:57
Szok :shock: .



Wieki temu, grupa obcych humanoidów osiedliła się na największej planecie układu gwiezdnego Keystone Quadrant. Zbudowali tam zaawansowaną placówkę dla psychicznie chorych, gdzie prowadzili badania i obserwacje. Gdy jednak dofinansowania dla projektu zostały zaprzestane, psychiatrzy porzucili go, pozostawiając humanoidy pod okiem robotów-opiekunów. Zapisy wyników badań nazwanych później Biblią Gideona zostały zachowane i zaszyfrowane. Później ośrodek został odcięty od reszty galaktyki polem siłowym. Nad placówką niebawem rozlega się silne promieniowanie, które dało robotom wolną wolę. Wtedy zaszczepiły one w pupilach pacjentów inteligencję i świadomość i rozkazały im opiekować się humanoidami. Do tego potrzebowały one zabawek, bez których pacjenci zapadali w głęboką melancholię, a one były produkowane po drugiej stronie planety zwanej Halfworld, z powodu podziału globu na część przemysłową i rolniczą. Władzę nad fabryką zabawek sprawował Judson Jakes, któremu szczególnie spodobał się pomysł kradzieży Biblii Gideona, aby obrócić ją w zysk. Jego pierwsza próba dokonania tego została powstrzymana przez Hulka. Został tam wysłany przez Mistrza Galaktyki, a na miejscu spotkał on Rocket Raccoona i Wal Rusa. Postacie te nawiązały swoistą więź, także cała trójka odleciała statkiem Rocketa. Potem szop wyjaśnił Hulkowi, że Halfworld jest zagrożone ze strony Judsona, który z pomocą Biblii Gideona mógł opanować nie tylko planetę, ale i cały układ gwiezdny. Hulk zgodził się pomóc im strzec Biblię Gideona. Jednak niedługo potem okazał się że Jakes nie tylko zdołał zabrać Biblię, to jeszcze porwał dziewczynę Rocketa – Lyllę. Trójka bohaterów udała się zatem do bazy wroga. Podczas gdy Rocket szukał swojej partnerki, Hulk napotkał jednego z czołowych naukowców Judsona, Uncle Pyko. Przekonał on zielonego siłacza do powrotu na ziemię, zapewniając mu potrzebną do tego technologię. Tymczasem Rocket zdołał uratować Lyllę, ponosząc porażkę w odzyskaniu Biblii. Jakiś czas później Raccoon i Wal Rus spotkali ponownie Jakesa, lecz tym razem udało im się go pokonać a Wal Rus przekazał Biblię Gideona robotom, które wykorzystując zaawansowaną technologię zdołały znaleźć i rozprowadzić środek mający wyleczyć psychicznie chorych. Po tym zwierzęta spełniwszy swoją rolę odleciały w otchłań kosmosu.



Rocket był więziony na planecie Aladon Prime przez Kree. Tam poznał Petera Quilla i dołączył do jego drużyny złożonej z Buga, Deathcry, Mantis, Captain Universe i Groota przeciw Phalanx, cybernetycznym osobnikom które zawładnęły imperium Kree. Szop wówczas nawiązał silną więź z Grootem. Zostali wysłani do Hala by zniszczyć placówkę bio-technologiczną. Tam zostali zaatakowani przez Phalanx, a w potyczce zginął Deathcry i Groot, co miało wielki wpływ emocjonalny na Rocketa. Parę dni później podczas gdy drużyna czekała na powrót Quilla z misji wywiadowczej, powrócił Groot, lecz w formie jeszcze nierozwiniętej. Zespół nie mógł jednak cieszyć się długo jego powrotem, albowiem wraz z powrotem Quilla nadeszły wiadomości, że Phalanx zanieczyściło powietrze planety wirusem, co oznaczało, że dużo ludzi musiało już się zarazić. Nagle Phalanx niespodziewanie zaatakowało drużynę, co zmusiło ją do ucieczki na ulice Hali. Tam Rocket, Peter i Groot zostali schwytani, a Mantis i Captain Universe zdołali tego uniknąć. Z tego powodu uwięzieni sojusznicy zostali szybko odbici oraz drużyna pozyskała nowe informacje o wirusie. Podczas ucieczki napotkali żołnierzy Kree, lecz ci szybko się poddali i oddali swój statek po usłyszeniu, że mierzą się z legendarnym Star-Lordem. Rocket zatem wywiózł ich z planety a drużyna zrobiła sobie parodniową przerwę na odpoczynek od akcji. W tym czasie Groot zdążył urosnąć do regularnych rozmiarów. Następnie drużyna wróciła do Hali i dołączyła do tamtejszego ruchu oporu przeciw Phalanx. Opracowali oni plan, zakładający wysadzenie bazy Phalanx. Po dostaniu się tam, drużyna zaczęła podkładać na całym obszarze bomby. Nie spotkało się to oczywiście z brakiem odzewu ze strony wroga, co poskutkowało pojmaniem Quilla i zabiciem Caltain Universe’a. Mantis zatem przyśpieszył rozwój Groota, aby on mógł objąć swoim ciałem „serce” bazy i je wysadzić. Rocket, Mantis i Bug zdołali uratować Petera i uciec z bazy tuż przed eksplozją. Rocket zachował jednak nasionko Groota, by mógł je później posadzić. Niepełna już drużyna ponownie wylądowała na ulicy Hali, gdzie zostali zaatakowani przez lidera Phalanx, Ultrona. On ich zaatakował, lecz został powstrzymany przez nagłe pojawienie się Nova Prime, Gamory i Draxa, którzy uratowali drużynę. Następnie z pomocą przyszli także Quasar i Adam Warlock, którzy zdołali pokonać Ultrona i uratować imperium Kree. Po tych wydarzeniach Rocket dołączył do Strażników Galaktyki.

Strażnicy postanowili wesprzeć w walce Avengers, zmagających się wtedy z Thanosem. Zważając na fakt, że ziemia była dla innych cywilizacji nietykalna, podjęto zdecydowane działania w przeciwstawieniu się mu. Obie drużyny musiały zatem wyruszyć w kosmos by go odnaleźć, a podczas tej wyprawy zostali zaatakowani przez Badoon, pracujących dla Thanosa. Z ciężkiej walki zwycięsko wyszli bohaterowie, którzy zostali następnie wezwani przed oblicza Starszyzny Wszechświata. Po ich rozmowie, Starszyzna zadecydowała o ich interwencji, a w konsekwencji Thanos został pokonany. Po tych wydarzeniach Peter Quill zaoferował Iron Manowi miejsce w szeregach Strażników Galaktyki, na co tamten się zgodził.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego :rofl: .

Pantilion

2018-09-22, 17:02
k***a weź zostaw tylko ten film

saves

2018-09-22, 17:30
On jeszcze nie wie, że już nie żyje.
PS. Wyjeb ten tekst, bo i tak nikt go nie przeczyta.

szaman1991

2018-09-22, 18:15
A ludzie się cieszą jak by nie wiedzieli, że zaraz szop zdechnie. W sumie szok, że w ogóle wstał po takim pie**olnięciu placka

Ne...........ro

2018-09-22, 18:39
wyjeb ten tekst

bloodwar

2018-09-22, 18:40
Szczęściem w nieszczęściu nie uderzył spadając głową w dół (natychmiastowy zgon), wyprostowanymi łapami (połamanie wszystkich łap i zgon z wykrwawienia) ani dupą (złamanie kręgosłupa i zgon) tylko brzuchem a więc czeka go uszkodzenia narządów wewnętrznych i... tak zgadliście - zgon.

hfbnmiuytp

2018-09-22, 22:06
No dobra, ale dlaczego Ziemia była dla innych cywilizacji nietykalna? Odbył się jakiś kosmiczny okrągły stół przy którym ustalono, że na Ziemi interesów nie robimy czy co?

Machol

2018-09-22, 22:20
@up, Ziemia w galaktyce to takie Indie.

Milli

2018-09-22, 22:38
Ja tam przeczytałam :) Musiałabym sprawdzić na ile szop jest "kotowaty". Moja kotka kilkukrotnie z 4 piętra leciała.

Spar1988

2018-09-22, 22:59
"Ja tam przeczytałam :) Musiałabym sprawdzić na ile szop jest "kotowaty". Moja kotka kilkukrotnie z 4 piętra leciała."
Dlatego tu przebywasz z nami ;)

HatakeIV

2018-09-22, 23:08
Piwo za kamerzystę, profesjonalnie ocenił ile czasu ma na pokazanie widowni żeby nie przegapić atrakcji tego popołudnia.

the_p

2018-09-22, 23:30
Milli napisał/a:

Ja tam przeczytałam :) Musiałabym sprawdzić na ile szop jest "kotowaty". Moja kotka kilkukrotnie z 4 piętra leciała.



Na zero. To psokształtny.

p4nk1

2018-09-23, 00:03
A tam pierdzielicie. Wyszedłem kiedyś do pracy, zostawiając swoje dwa młode, świeżo zaadoptowane kocięta w domu same po raz pierwszy. Mieszkałem na 5 piętrze. Po powrocie jednego nie ma. Uchylone okno (od góry jak to się teraz okna robi). Myślę sobie, już po kociaku... Wyszedłem szukać małego trupka, a tu podchodzi miałczące kocięcie. Ma już 4 lata. Mimo siatek, nie siatek, kratek, jakimś cudem udało mu się powtórzyć przedsięwzięcie jeszcze trzykrotnie. W różnych mieszkaniach, w różnym wieku, skacząc zarówno na beton jak i trawniki... Niektóre zwierzęta są po prostu nieśmiertelne. :) Teraz już mieszkam na parterze. Jak na złość nauczyły się obydwa z domu najzwyczajniej nie wychodzić... :O

djted

2018-09-23, 04:12
p4nk1 koty to są sk***ysyny. Najwieksze k***y do zabijania i mają bonus w postaci 9 życ, ale zeby szop.....

modoc

2018-09-23, 07:31
Nie znacie sie to był BATszop czyli szop batmana hehehehh