18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szmatogłowe nie chcą głaskać

TT4 • 2017-02-22, 07:04
Przecież to tylko Beagle.



Gość mnie rozwalił :)

Wiewór

2017-02-22, 18:27
Głaskanie psa jest wbrew religii ale j***nie kozła już nie:D

allmaciejd

2017-02-22, 19:55
IOI napisał/a:

nie rozumiem, powiedzialy mu ze nie chca go glaskac, bo to wbrew ich religii.
jak by do mnie jakis rudy pedal sie przyczepil zebym poglskal jego kundla to tez bym mu powiedzial zeby sp***alal.
(nie bronie szmatoglowych, mowie ogolnie)



Nie bronisz szmatogłowych a właśnie to zrobiłeś. Te zabandażowane k***iny za to co wyprawiają ich rodacy powinny wyliać temu psu dupe, to ścierwo nie powinno mieć żadnych praw w Europie tak jak i my nie mamy u nich a nawet u nas jesteśmy bezradni w starciu z nimi... Z niecierpliwościa czekam na czasy aż się narody Europy tak wk***ią i w końcu faktycznie zjednoczą, że ropie**olą ten cygański gnojownik raz a porządnie. Dziękuje za uwage.

enavax

2017-02-22, 20:27
@allmaciejd przekonałeś mnie

parolpl

2017-02-22, 21:16
Wieprzowiny nie mogą jeść, ani psa głaskać. Za to mogą mordować, okradać, czy gwałcić. Niby kusząca propozycja, tylko wieprzowiny szkoda. :roll:

nurgiel

2017-02-23, 02:50
IOI napisał/a:

nie rozumiem, powiedzialy mu ze nie chca go glaskac, bo to wbrew ich religii.
jak by do mnie jakis rudy pedal sie przyczepil zebym poglskal jego kundla to tez bym mu powiedzial zeby sp***alal.
(nie bronie szmatoglowych, mowie ogolnie)



Jakbyś nie był idiotą, to nie komentowałbyś filmiku, którego nie rozumiesz (chyba jak większość osób)
Koleś jasno powiedział w połowie filmiku, że szmatogłowe na początku "talkin some shit about my dog", tak więc powiedział im, że to nie jest zły pies i mogą go pogłaskać, by się przekonać.

Tak więc na jedynego pedała wyszedłeś ty.

PS.
Koleś powinien je legalnie zgwałcić, bo jak to jest w islamie, kobieta powinna chodzić z mężczyzną, a jak chłopa nie ma, to z jakimś samcem z rodziny. Dlatego słyszymy o jakiś gwałtach zwiedzających europejek, no bo jak bez chłopa chodzi to o gwałt się prosi.

URAGE

2017-02-23, 03:29
@nurgiel Nareszcie ktoś kto pisze z sensem (przynajmniej do postscriptum...). Większość poprzednio komentujących poszła lać szambo na rudego mimo, że nic by z tego filmu nie zrozumieli, gdyby nie tytuł. Brawo dla was Pierwsi Obywatele Sadistica, którzy równacie ludzi z gównem a sami jesteście tyleż samo warci prześcigając się w szczekaniu o tym samym byle w najgłośniejszy sposób :)

Od kiedy najważniejszym na tej stronie stało się ciśnięcie innym bez żadnego powodu? To to samo co wstawianie cycków na fejszicie, próbując nabić sobie lajków.