18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolny cwaniak

CrazyEdek • 2018-06-15, 08:32
No i się doigrał :amused:


kojot_pedziwiatr

2018-06-15, 09:19
Gdzieś coś czytałem, że jak Cię ktoś zaatakuje, ale skasujesz agresora bo trenujesz sztuki walki, to Ty jesteś winny (pasuje mi to do Polskich realiów, chronić złoczyńcę, karać tego, który się broni). Zgadza się?

pazuzu

2018-06-15, 09:21
Chyba ładnie przypie**olił głowa patrząc na drgawki jakich dostał :)

DarthMoon

2018-06-15, 09:34
Dostał w łeb, lub coś z rdzeniem kręgowym i impulsy nie dochodzą do nogi, która pozostaje w ostatniej znanej konfiguracji :)

Pantilion

2018-06-15, 09:50
Ładny performance odj***ł :D I nieźle wytrenowany, ze tak długo nogę w powietrzu utrzymuje :krejzi:

krauz

2018-06-15, 10:52
kojot_pedziwiatr napisał/a:

Gdzieś coś czytałem, że jak Cię ktoś zaatakuje, ale skasujesz agresora bo trenujesz sztuki walki, to Ty jesteś winny (pasuje mi to do Polskich realiów, chronić złoczyńcę, karać tego, który się broni). Zgadza się?



Niestety tak, wówczas twoje rączki są traktowane jako broń biała.
Jednak trzeba to jakoś udowodnić

~Velture

2018-06-15, 11:13
krauz napisał/a:



Niestety tak, wówczas twoje rączki są traktowane jako broń biała.
Jednak trzeba to jakoś udowodnić


Racja ale w praktyce ciężkie do udowodnienia jeśli ktoś nie jest jakimś zawodnikiem i nie bierze udziału w walkach tylko "hobbystycznie" trenuje.
Podobnie jak nikt mi nie udowodni, że mam rottweilera bo póki mi nie znajdą metryki to jest pies w typie rasy czyli po prostu kundel.
Tak samo jak te prowokacje na pedofilów co ostatnio są modne gdzie ktoś udaje w necie 14 letnią dziewczynkę również są ch*ja warte bo pierwsza lepsza papuga obali zarzut ponieważ to była rozmowa dwóch dorosłych osób a to co ktoś napisał to sobie napisał i tyle.

Misiek_KRK

2018-06-15, 12:08
krauz napisał/a:



Niestety tak, wówczas twoje rączki są traktowane jako broń biała.
Jednak trzeba to jakoś udowodnić



Jeśli trenujesz sztuki walki np Taekwondo i zdobyłeś jakikolwiek pas to jesteś zarejestrowany w bazie federacji Taekwondo.
Dlatego lepiej trenować KravMagę, MMA. Nie są uznawane za sztuki walki, nie mają obowiązku rejestrować uczestników i żaden sąd nie udowodni, że coś trenujesz.

KoniecZartow

2018-06-15, 12:32
Misiek_KRK napisał/a:



Jeśli trenujesz sztuki walki np Taekwondo i zdobyłeś jakikolwiek pas to jesteś zarejestrowany w bazie federacji Taekwondo.
Dlatego lepiej trenować KravMagę, MMA. Nie są uznawane za sztuki walki, nie mają obowiązku rejestrować uczestników i żaden sąd nie udowodni, że coś trenujesz.



Zaraz się zlecą fani mma i esportu :krejzi:

D3Ton

2018-06-15, 12:32
Czyli można albo dać się stłuc, albo odpowiadać za uszkodzenia powstałe w wyniku samoobrony...
Cokolwiek się nie zrobi, j***ny ch*j rozpie**ala komuś życie...

Heydash

2018-06-15, 12:40
ale nim zaj***ł pięknie o posadzkę aż tamten zapomniał nogi opuścić swobodnie na ziemie :D

Ivraas

2018-06-15, 13:17
Kamerzysta zj***ł sprawę...

Samael6

2018-06-15, 13:33
DarthMoon napisał/a:

Dostał w łeb, lub coś z rdzeniem kręgowym i impulsy nie dochodzą do nogi, która pozostaje w ostatniej znanej konfiguracji :)


proponował bym Ctrl+Alt+Del mi zawsze pomaga :ok:

Catar

2018-06-15, 13:44
@Samael6

Ctrl+Shift+Esc oszczędzisz trochę czasu