18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szkolne nieporozumienie na korytarzu

Flodzia • 2022-10-03, 10:02


plecak zamortyzował upadek :lol:

wojtekpwse

2022-10-03, 10:04
Jek se sprytnie plecak podłożył, żeby łbem nie przyrżnąć.

PiotrusCinek88

2022-10-03, 10:19
sędzina odprowadziła zwyciezce walki do narożnika.

Draxiu

2022-10-03, 10:44
No ladnie mu ulaniec przyj***ł.

Puczysta

2022-10-03, 11:14
Sprawiedliwie by było zabrać tylko i wyłącznie tego małe sk***iel, co dostał wpie**ol. Duży się tylko bronił, ale w szkole j***nej ucząc, że sk***ysyństwa, bo niezależnie od wyniku zawsze jesteś winy jak ten sk***iel.

bercisko

2022-10-03, 11:20
Jak zawsze.
Wściekła pok***ie atakuje i nic. Atakowany wyczuł moment i skasował narwańca to od razu "ciało pedagogiczne" się zbiegło, bo biją :-)

Policeman

2022-10-03, 11:44
Gość atakuje jakiegoś typa - szkolna p*zda prosi o spokój, typ się obronił, ta do nich biegnie, łapie go i wygraża mu palcem. Typowe.

achimos1985

2022-10-03, 11:59
Hej hej hej.. Hej... Hej hej 8-)

Nabs

2022-10-03, 14:16
bercisko napisał/a:

Jak zawsze.
Wściekła pok***ie atakuje i nic. Atakowany wyczuł moment i skasował narwańca to od razu "ciało pedagogiczne" się zbiegło, bo biją



standard, w dodatku zamiast sprawdzić co z typem co przyjął glebę to idzie walczyć "o sprawiedliwość"..

silwerbalk

2022-10-03, 14:43
I to lubię raz a porządnie a nie jakieś machanie witami ..... Śpij słodko aniołku :lol:

Con4terPro96

2022-10-03, 16:21
Kiedyś jak chodziłęm do gimnazjum i mój młodszy brat to na przerwie gdy siedział na podłodze (nie pod każda salą były ławki) jakiś typek przechodząc rzucił w niego z bliska z zamachu sreberkiem po kanapce co miało go mega upokorzyć .. akurat szedłem z tyłu to odruchowo gościa uderzyłem z pieści w twarz , potem wywróciłem i groziłem że jeszcze raz i .... i własnie przyszedł nauczyciel - potem tylko psycholog dyrektor rodzice wezwani ...
Bo w koncu ja byłem tym większym ( 1,9m wzrostu i 90kg wagi wtedy) a tamten miał może z 50kg i 1,6m wzrostu ale zadziałał instynkt.

Oczywiśćie moja wina , ja agresor ja to bydle co sobie na dużo pozwala itp .... i nie szło przekonać nikogo z tego sp***olonego systemu edukacji że to było w obronie brata a nie napaść itp ..

zostało zorganizowanie spotkanie -- psycholog, dyrektor, ja + mój brat , moja matka , tamten typ i jego matka

Akurat trafiłem na mega spoko matkę (moja) która mi powiedziała że dobrze zrobiłem, a tamta gdy na spotkaniu usłyszała co jej synek odj***ł że dostał w łeb to tak sie wk***iła na niego że miał j***ny łzy w oczach

Sytuacja zakonczona dla mnie happy endem bo typek chyba miał taki wpie**ol w domu że to moje uderzenie w twarz to była rozgrzewka :D

jjzz26

2022-10-03, 17:25
Puczysta napisał/a:

Sprawiedliwie by było zabrać tylko i wyłącznie tego małe sk***iel, co dostał wpie**ol. Duży się tylko bronił, ale w szkole j***nej ucząc, że sk***ysyństwa, bo niezależnie od wyniku zawsze jesteś winy jak ten sk***iel.



Nie w szkole tylko konkretnie nauczycielki. Typowa kobieca empatia "nie ważne kto zaczął macie się obaj przeprosić"

Szary_Jeleń

2022-10-03, 17:42
Dobrze k***a się obronił. Bardzo dobrze.

Coffey

2022-10-03, 20:34
Con4terPro96 napisał/a:

Kiedyś jak chodziłęm do gimnazjum i mój młodszy brat to na przerwie gdy siedział na podłodze (nie pod każda salą były ławki) jakiś typek przechodząc rzucił w niego z bliska z zamachu sreberkiem po kanapce co miało go mega upokorzyć .. akurat szedłem z tyłu to odruchowo gościa uderzyłem z pieści w twarz , potem wywróciłem i groziłem że jeszcze raz i .... i własnie przyszedł nauczyciel - potem tylko psycholog dyrektor rodzice wezwani ...
Bo w koncu ja byłem tym większym ( 1,9m wzrostu i 90kg wagi wtedy) a tamten miał może z 50kg i 1,6m wzrostu ale zadziałał instynkt.
Oczywiśćie moja wina , ja agresor ja to bydle co sobie na dużo pozwala itp .... i nie szło przekonać nikogo z tego sp***olonego systemu edukacji że to było w obronie brata a nie napaść itp ..
zostało zorganizowanie spotkanie -- psycholog, dyrektor, ja + mój brat , moja matka , tamten typ i jego matka
Akurat trafiłem na mega spoko matkę (moja) która mi powiedziała że dobrze zrobiłem, a tamta gdy na spotkaniu usłyszała co jej synek odj***ł że dostał w łeb to tak sie wk***iła na niego że miał j***ny łzy w oczach
Sytuacja zakonczona dla mnie happy endem bo typek chyba miał taki wpie**ol w domu że to moje uderzenie w twarz to była rozgrzewka





A brat ciota i sam się obronić nie potrafi?