18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolna rywalizacja

~Sunday • 2023-02-15, 19:55

Za drugim, ale siadło :-D

AbdulWisiMiLacha

2023-02-15, 20:01
Ucz się ucz już nie długo wiek poborowy wtedy zobaczymy jak bedziesz kopał.....sobie grób gdzieś na Ukrainie.

S.Cat

2023-02-15, 20:08
Wygląda jakby ten mały męczył grubaska.Jeżeli tak to życzę takich samych kopów na pysk.Tyle, że na glebie.

dżonyłojlker

2023-02-15, 20:10
Ładny kop :ok: Właśnie tak trzeba robić z grubymi c**ami.

howke

2023-02-15, 20:16
Nie widać tego na filmiku ale pięknie grubcia trafił z półobrotu

Ca...........on

2023-02-15, 20:16
HenrykS. napisał/a:

Ładny kop Właśnie tak trzeba robić z grubymi c**ami.



Witaj w dorosłym życiu, gdzie grubasek będzie najprawdopodobniej decydował o tym, czy dostaniesz pracę, czy nie.

dżonyłojlker

2023-02-15, 20:28
Caramon napisał/a:

Witaj w dorosłym życiu, gdzie grubasek będzie najprawdopodobniej decydował o tym, czy dostaniesz pracę, czy nie.



Aha, czyli grubasek tak się zemści, że będzie się pilnie uczyć, pójdzie na studia, zostanie wielką szychą i nie będzie zatrudniać ludzi, którzy w szkole kopali go po tłustym ryju. To ma sens. Nie pytam cię o szkolne czasy, to twoja sprawa ;-)

Ca...........on

2023-02-15, 20:33
HenrykS. napisał/a:

Aha, czyli grubasek tak się zemści, że będzie się pilnie uczyć, pójdzie na studia, zostanie wielką szychą i nie będzie zatrudniać ludzi, którzy w szkole kopali go po tłustym ryju. To ma sens. Nie pytam cię o szkolne czasy, to twoja sprawa



Nie :-) Stracisz kontakt z grubaskiem na etapie szkoły podstawowej, a potem do końca życia będziesz sfrustrowany, że przez jakieś bzdury takie jak ESG, CSRD, czy "umiejętności miękkie" taki tytan pracy jak Ty nie dostaje awansu.

dżonyłojlker

2023-02-15, 20:53
Caramon napisał/a:

Nie Stracisz kontakt z grubaskiem na etapie szkoły podstawowej, a potem do końca życia będziesz sfrustrowany, że przez jakieś bzdury takie jak ESG, CSRD, czy "umiejętności miękkie" taki tytan pracy jak Ty nie dostaje awansu.



Ładnie w tych korpo piorą mózgi. Skoro nie wiedziałeś co odpisać, to trzeba było się nie odzywać. Ale niestety, zapchałeś se głowę jakimiś pierdołami o EKG i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.

willoo

2023-02-15, 20:56
HenrykS. napisał/a:

Ładny kop Właśnie tak trzeba robić z grubymi c**ami.



ja byłem małym grubym kotletem w szkole i napie**alałem takich patyczaków jak ty

OldMann

2023-02-15, 20:57
HenrykS. napisał/a:

Ładny kop Właśnie tak trzeba robić z grubymi c**ami.



naprawde jesteś tak głupi czy trollujesz (prawie każdy twój komentarz na to wskazuje) :roll:

dżonyłojlker

2023-02-15, 21:06
willoo napisał/a:

ja byłem małym grubym kotletem w szkole i napie**alałem takich patyczaków jak ty



Za gówniaka nie miałbyś ze mną szans. Byłem bardzo szybki.

OldMann napisał/a:

naprawde jesteś tak głupi czy trollujesz (prawie każdy twój komentarz na to wskazuje)



Tobie się to może wydawać głupie (może dlatego, że twój każdy komentarz wskazuje na to, że jesteś "miękka łapka") :roll:

Heliar

2023-02-15, 21:59
HenrykS. napisał/a:

Za gówniaka nie miałbyś ze mną szans. Byłem bardzo szybki.



A przezwisko miałeś zwinny leszczu.

BambiPMT

2023-02-15, 22:37
HenrykS. napisał/a:

Ładny kop Właśnie tak trzeba robić z grubymi c**ami.



Masz taki syndrom sztokholmski z dzieciństwa? Twój chłopak pewnie też taki twardziel i cię tak leje.