topic

Szkolna "izolatka"

dyhayne • 2019-12-14, 11:48
Opis zawarty na nagraniu, wymagana znajomość angielskiego na poziomie przedszkola.
Głównie chodzi o ostatni wpis.

zbynekmaslanka

2019-12-14, 12:13
Nie znam sprawy, ale zerknijcie na szczegóły zachowania tego dziecka: nie ma zadnego szacunku dla starszego, kopie go itd. Kiedys bylem na koloniach z takim kolesiem ze normalnie strach bylo przebywać ... nie wiadomo czy nie złapie za nóż albo co. Wtedy przydałby się własnie nauczyciel , który zamknąłby toto (to nie było człowiekiem)gdzieś w piwnicy.

TranzystorWyklęty

2019-12-14, 12:23
Bezstresowe wychowanie i jego efekty. Dziecko staje się agresywne wobec opiekuna, a wcześniej pewnie było agresywne wobec innych dzieci, dlatego trafiło do "izolatki". Niestety obecnie rodzice uważają, że szkoła ma wychowywać, a powinno być odwrotnie. Dzieci wychowane na filmach i grach pełnych przemocy bez kontroli rodzicielskiej, później są ataki nożem i bójki.

bodzio667

2019-12-14, 13:22
@up otóż to. Dla tego malca jest cień szansy, ale na warsztat trzeba by wziąć rodziców. Cóż, taki mamy klimat.

McQurwa

2019-12-14, 13:52
Pokój zwierzeń jak we wielkim bracie

remi1982

2019-12-14, 13:52
Kiedyś było klczenie na grochu, stanie w końcie, ośla ławka, linijką po łapskach. I co? I nic nam sie nie stało.

SupremeLeader

2019-12-14, 13:53
A są jakieś zdjęcia z tego suisajdu? Babka miała pecha, do tego może jakąś dłuższą depresję.

boo

2019-12-14, 14:42
remi1982 napisał/a:

Kiedyś było klczenie na grochu, stanie w końcie, ośla ławka, linijką po łapskach. I co? I nic nam sie nie stało.

Tobie się jednak stało. Mogłeś się przykładać do nauki a nie rozrabiać analfabeto.

polakwrocek

2019-12-14, 15:47
Izolacja jest dla dziecka silnym bodźcem.
Jest to ewolucyjne przystosowanie. > Jesteś sam, zdychasz.
Stąd powstały kary w "stanie w kącie" , "ośle ławka" .
Obecnie dzieci reagują na brak dostępu do telefonu , jak na taki kąt.
Wpadają w panikę. I stąd bierze się (między innymi, jak gratyfikacja) uzależnienie od mediów społecznościowych.

dyhayne

2019-12-14, 17:48
SupremeLeader napisał/a:

A są jakieś zdjęcia z tego suisajdu? Babka miała pecha, do tego może jakąś dłuższą depresję.

Też tak przypuszczam, plus została zaszczuta ostro. Fala krytyki była dość spora, a jak widać właściwie nic złego nie zrobiła smarowi. Niestety w materiale nie było żadnych filmów/zdjęć z samobójstwa.

PieronJasnySzlag

2019-12-14, 22:16
remi1982 napisał/a:

Dokładnie. Jak przychuliganilem za dzieciaka i dostałem manto od nauczycieli to modliłem się żeby ojciec się nie dowiedział bo by kolejny wpie**ol był. I każdy tak miał z mojego pokolenia.
Dziś to k***a nakrzyczeć na gówniaka nie wolno. Dzieci hodowane w bańce miłości, spokoju i przyjemności. W dorosłym życiu spotka ich pierwszy większy stres i sobie niepradzą.

Sutowendlin

2019-12-14, 23:33
Jak bym się dowiedział, że moje dziecko jest przetrzymywane w czymś takim choćby minute to bym złapał tę nauczycielkę, wpie**olił i dał wyr*chać bezdomnym. Miała by pamiątkę na całe życie.

Karmazon

2019-12-15, 00:51
Sutowendlin napisał/a:

Jak bym się dowiedział, że moje dziecko jest przetrzymywane w czymś takim choćby minute to bym złapał tę nauczycielkę, wpie**olił i dał wyr*chać bezdomnym. Miała by pamiątkę na całe życie.

Dlatego właśnie wychowasz rozpieszczone gówno, które będzie na tobie żerować aż wyzioniesz ducha, bo nie da sobie rady w starciu z brutalną rzeczywistością.

Andrzejas

2019-12-15, 01:01
Sutowendlin napisał/a:

Ciebie i ten twój wymaz należy trzymać w gnieździe szerszeni, aż oboje nie zdechniecie.

DoubleBorger

2019-12-15, 03:51
Większość tutaj ma ponad 25 lat, a jak nie to ch*j, do nich kieruję me słowa.

Wyobraźcie sobie, że rodzic dowiaduje się o Twoim odpie**alaniu, nie wiem nogę komuś podstawiłeś, komuś w łeb strzeliłeś. W domu wiadomo było, że pas/kabel będzie na spotkaniu z dupą. Mimo, że wtedy nie rozumiało się tego to po czasie człowiek zrozumiał i wie, że nie wyszło to na złe. Ile ludzi trafiło do więzienia, bo mama pasem biła?

To nie jest zły sposób wychowywania, tylko trzeba wiedzieć gdzie jest granica. Ps książka telefoniczna nie zostawia siniaków.
8-)