18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolenie

marcin1414 • 2016-05-02, 21:21
w celu bycia ninja. A tak na poważnie to ciekawe ćwiczenia.


Willienergol

2016-05-03, 14:30
Rozwala mnie ten koksik bez koszulki, pozytywny typ

Kanax123

2016-05-03, 15:32
Oplułem monitor kawą w 3:59 :-D

waloos

2016-05-03, 15:38
No i kolejny dowód na to, że koksiki wiele ze sprawnością wspólnego nie mają. Owszem są lepsi od tych którzy nic nie robią, dobrze idą im ćwiczenia wymagające siły statycznej, ale jak już przyjdzie do użycia dynamiki dolnej części ciała połączonej z jakąś elastycznością to chłopy wysiadają.

No i tak śmiesznie biegają :D
Ale ten na filmie pozytywny, chyba zdaje sobie sprawę z jego "kalectwa"

zydzyd

2016-05-03, 15:50
waloos napisał/a:

No i kolejny dowód na to, że koksiki wiele ze sprawnością wspólnego nie mają. Owszem są lepsi od tych którzy nic nie robią, dobrze idą im ćwiczenia wymagające siły statycznej, ale jak już przyjdzie do użycia dynamiki dolnej części ciała połączonej z jakąś elastycznością to chłopy wysiadają.

No i tak śmiesznie biegają :D
Ale ten na filmie pozytywny, chyba zdaje sobie sprawę z jego "kalectwa"



jebnij sie w łeb :homer:

waloos

2016-05-03, 18:12
@V4D3R no fajnie skacze, całkiem wysportowany. Na filmie wyżej tak nie wyglądał.

Problem jest jednak w tym, że on ma to wyuczone. To nie jest sprawność jaką nabywają sportowcy którzy w zaczynali od treningów ogólnorozwojowych.
Zobacz tego azjatę, jemu udawało się na niektórych przeszkodach za pierwszym razem - to świadczy o świetnej podbudowie ogólnorozwojowej.
Koksik potrzebował kilku prób :)

Kulturystyka w stosunku do innych sportów zawodowych jest upośledzona własnie o początkowe stadium - nie ma w niej miejsca na trening ogólnorozwojowy. Od początku robi się masę!
To się też przekłada na wygląd, moim zdaniem lepiej wyglądają goście którzy za małolata uprawiali jakąś siatkówkę, piłkę, biegi, pływanie, narciarstwo czy choćby lekką i dopiero później poszli na siłkę, niż tacy którzy startowali od klamotów.
Widzę to po swoich kumplach i sobie.

@zydzyd - powaliłeś mnie swoim merytorycznym i jakże nasyconym argumentami postem.

V4D3R

2016-05-03, 19:12
@up Nie wiem czy lata spędzone na treningach taekwondo i akrobatyce nie zahaczają się czasem o treningi ogólnorozwojowe. Chłop zwyczajnie postanowił "nieco urosnąć" i wygląda jak wygląda. Jak ktoś chce mieć dobrą motorykę tzn. poprawne wzorce ruchu to niech śmiało zabiera się za kalistenikę. Ja tam sobie chwalę :)

waloos

2016-05-03, 21:42
@V4D3R on trenował taekwondo ? No nieźle. To ogólnorozwojówki za pewne miał sporo.

Szkoda, że wziął się za sok, teraz wygląda karykaturalnie.

Monek-Pokemonek

2016-05-04, 01:48
Ej no, może koksikowi trochę gorzej idzie ale jak się miło na niego patrzy *v*
*dat plecy*

w3exe

2016-05-04, 19:14
ja tak robie codziennie na rusztowaniu