18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolenie przeciwlotnicze

oso • 2020-12-15, 13:58

Gdzieś w bambusowie :jezdziec:

ProVVe

2020-12-15, 17:51
Kolejna dziedzina gdzie jesteśmy lata do tyłu!!!

Marcmich

2020-12-15, 17:52
Chłopaki chyżo zapie**alają!

Spidzio199

2020-12-15, 17:58
Wreszcie WOT zaczął porządnie ćwiczyć.

baronturbina

2020-12-15, 18:07
Tu się nie ma za ch*ja co śmiać! Mają lepsze przeszkolenie bojowe niż WOT!!!

Rudgardh

2020-12-15, 22:51
To we Francji ?

El Caudillo

2020-12-15, 22:59
baronturbina napisał/a:

Tu się nie ma za ch*ja co śmiać! Mają lepsze przeszkolenie bojowe niż WOT!!!



pójdę na ćwiczenia to powiem na ile podobnie :P , swoją drogą w DE wybuchł taki skandal jak tamtejszy NIK robił audyt jaka popelina panuje w Bundeswehrze , znaczna część sprzętu latająco -jeżdżącego kisiła się popsuta na konserwacji . Z braku pieniędzy na szkolenie żołnierze biegali i robili pif paf kijami do siebie :P (to akurat też opowiadała mi znajoma z wojska, że tak mieli też w oficerskiej w PL :P ). Ponieważ to Niemcy to niech lepiej bawią w biznesy , a nie porządne wojsko , bo jednak gotowi na skopanie im dupy to chyba nigdy nie będziemy ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-15, 23:37
krzysztof3011 napisał/a:

Śmiejecie się z nich, a oni tylko dostosowali trening do możliwości. Brakuje im sprzętu, to ćwiczą na takiej zabawce. Lepsze to niż nic. Można w ten sposób jako tako przećwiczyć zgranie pododdziału.



Działonu jak już...
Natomiast k***a jak oni mają się czegoś nauczyć???
Wymiany luf??? Zmiany z położenia marszowego w bojowe??? k***a bez jaj...





ZgRyZ

2020-12-16, 23:09
taaa... i hamerykańskie ślicznoty, broniące naszej polackiej wiary w pedolskich księży i rumuńscy (!) najemnicy, do obrony granic. no rzesz ku.wa, jakoś bardziej wierzyłem w rosjan w bornem-sulinowie.
teraz, zamiast armii mamy brunatne koszule na zawołanie. barachło, które nigdy nie widziało prawdziwego wojska, tylko hamerykańskie filmy, przy których „czterej pancerni ze psem” to wręcz dokument.
polska, jest jedynym krajem na ziemii, który płaci za utrzymanie bazy i kontyngentu hamerykańców. po prostu żal.
chociaż mi żal, to i tak mam to w dupie. j***ł pies tę pisdolską polskę, i to bydło, które na to pozwoliło.