18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoła w Libanie

phrontch • 2019-07-04, 08:15
Uczeń splunął w kierunku profesora, a że szkoła jest w Libanie, to dobrodziejstwa bezstresowego wychowania tam jeszcze nie dotarły




kickyourheadoff

2019-07-04, 08:22

Stąd się biorą lekarze i inżynierowie

w sumie popieram

~Velture

2019-07-04, 08:36
@up
Lekarze lekarzami, inżynierowie inżynierami. Nie wiemy o co poszło i może nauczyciel to zwyczajny sp***oleniec jak większość pokojowych.

Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpie**ol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pie**olą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypie**oli.
Nie jestem specjalnie stary ale pamiętam czasy jak w podstawówce za bycie pie**olonym zjebem na lekcji i przeszkadzanie dostawało się taką jebitną metrową linijką po łapach z partyzanta a jak się powiedziało rodzicom to jeszcze matka poprawiała ścierą po dupie kiedy się dowiedziała za co dostałeś.
Dzieci czuły respekt przed nauczycielami i rodzicami.

Swinkwizytor

2019-07-04, 08:46
Pamietam lot kluczy przez salę. Spotkalem ostatnio moja nauczycielke z podstawowki, podziekowalem jej za linijke :)

wins89

2019-07-04, 08:49
u nas powinno to wrócić

edek.bajzel

2019-07-04, 08:59
szczerze, to znałem trzech nauczycieli którzy używali przemocy, jeden z mojej podstawówki, rzucił uczniem o ławki- po dwóch latach wylądowal w psychiatryku, kolejny sk***iel wf, wyslugiwal się grupką 4 byków w klasie do ulożenia sobie pozostałych, a trzecia, nauczucielka kazała bić linijką przez kolegę obok, zdrowo pie**olnięta, kazdy widział ale nie do ruszenia bo dyplomowana,
tak że nie do końca jest z tym laniem przez nauczycieli

krisker

2019-07-04, 09:59
Velture napisał/a:

@up
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pie**olą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypie**oli.



To, czy nauczyciel poniesie karę, czy zostanie opisany w żydowskich mediach zależy od jego poglądów. Jak prawak, to sadysta i "żydowskie media" będą go gnoiły. Jak lewak, to kuratorium zrobi wszystko, żeby go na "swojego" wymienić. Jak "środkowy", to będą go gnoić obie strony :mrgreen:

Sadic

2019-07-04, 10:00
~Velture napisał/a:

Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpie**ol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.


Z tego co pamiętam to jeszcze kilka lat sprzed wejściem przez Polskę do UE, takie metody były jeszcze stosowane (działały).

tarcer123

2019-07-04, 10:00
Jak to dobrze że kolega Velture wszystko objasnił bo znowu nie byłoby wiadomo o co chodzi w filmiku i zyciu...




:amused:

Realbartu

2019-07-04, 10:02
~Velture napisał/a:

@up
Lekarze lekarzami, inżynierowie inżynierami. Nie wiemy o co poszło i może nauczyciel to zwyczajny sp***oleniec jak większość pokojowych.
Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpie**ol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pie**olą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypie**oli.
Nie jestem specjalnie stary ale pamiętam czasy jak w podstawówce za bycie pie**olonym zjebem na lekcji i przeszkadzanie dostawało się taką jebitną metrową linijką po łapach z partyzanta a jak się powiedziało rodzicom to jeszcze matka poprawiała ścierą po dupie kiedy się dowiedziała za co dostałeś.
Dzieci czuły respekt przed nauczycielami i rodzicami.



Velture popieram w całej rozciągłości!

Swinkwizytor napisał/a:

Pamietam lot kluczy przez salę. Spotkalem ostatnio moja nauczycielke z podstawowki, podziekowalem jej za linijke




Swinkwizytor u mnie był jeszcze lot kredy przez salę ;)

NyanWarrior

2019-07-04, 10:32
Jak to u nas było tez z powrotem ło matko jak by spokojniutko było jakby brajanki i sebusie dostali wieprdul porządny :D

AviostPL

2019-07-04, 10:43
I bardzo k***a dobrze.

Taz

2019-07-04, 12:03
Jako pies pracujący na pierwszej linii efekty bezstresowego wychowania mam na codzien. Uwierzcie mi, raz zdarzyło sie odstawiać 15latka, który pił piwo, a na pytanie czy jest pełnoletni, odparł „a ch*j Cie to obchodzi psie”. Ojciec w domu stwierdził, ze on żartował i nie powinnismy byc tacy sztywni... na pierwszy rzut oka normalna rodzina, ale dzięki procedurze maja mops na karku, a o sprawie poinformowana dyrekcja szkoły :D
Aczkolwiek zawsze cieszy mnie, ze jestem tym, którego spotykają na swojej drodze bezstresowcy i czasami dostają soczysty wpie**ol, co zasadniczo jest ogromnym szokiem dla nich, ale momentalnie sie uspokajają. ;)

pve11

2019-07-04, 13:52
Taz napisał/a:

Uwierzcie mi, raz zdarzyło sie odstawiać 15latka, który pił piwo



No to dobrze że tego kryminaliste schwytaliście.

Cobran

2019-07-04, 14:34
Zajęcia z terroryzmu stosowanego?