18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoda na to patrzeć, naprawdę...

Halman • 2021-11-20, 10:33

cokolwiek chciał zrobić był na to zbyt naj***ny...

Anosa20

2021-11-20, 11:50
I rozwalił instrybutor...

baronturbina

2021-11-20, 11:58
Wszystkich co jeżdżą naj***ni, powinno się do łagrów zsyłać!

Rutik

2021-11-20, 14:01
Szkoda, to słuchać tej zj***nej muzyczki.

Justynka99

2021-11-20, 14:32
Mężczyzna za kierownicą i wszystko jasne.

sothis

2021-11-20, 16:43
Justynka99 napisał/a:

Mężczyzna za kierownicą i wszystko jasne.



Oho, dotknięta niewidzialna ręką statystyki kobitka ma satysfakcję, że facet spowodował wypadek. Mało jesteś na sadisticu może, bo te solidne 30% idiotyzmow za kółkiem odjebuja faceci jednak ;)

Justynka99

2021-11-20, 17:39
sothis napisał/a:

Oho, dotknięta niewidzialna ręką statystyki kobitka ma satysfakcję, że facet spowodował wypadek. Mało jesteś na sadisticu może, bo te solidne 30% idiotyzmow za kółkiem odjebuja faceci jednak



No statystyki to mówią jasno która płeć powoduje więcej wypadków i która płeć częściej prowadzi po alkoholu. A na sadisticu jestem wystarczająco, żeby widzieć, że za każdym razem, gdy nie widać kierowcy ktoś pisze, że kobieta.

sothis

2021-11-20, 19:02
Justynka99 napisał/a:

No statystyki to mówią jasno która płeć powoduje więcej wypadków i która płeć częściej prowadzi po alkoholu. A na sadisticu jestem wystarczająco, żeby widzieć, że za każdym razem, gdy nie widać kierowcy ktoś pisze, że kobieta.



Bardzo słusznie pisze :D takie z czapy wypadki, to w 99% powodują kobiety przecież. Nawet jak kierowca ma brodę bujniejsza niż ja kłaki na głowie a posturę przepasionego niedźwiedzia, to pewnie jest transkobietą lub kobieca cześć natury wzięła nad nim górę ;)

A tak poważnie, to kobitki z racji tak zainteresowań jak i stylu życia mają większe predyspozycje do odj***nia czegos z czystej hmm.... Nie wiem jak to nazwać. Z braku odpowiednich schematów myślowych?

A ze faceci to debile, siadający za kierownicę po pijaku...no, za prowadzenie po pijaku powinno być coś przykrego robione :)

Justynka99

2021-11-20, 20:18
Czyli jak jestem kobietą ale interesuje się rajdami to według twojej teorii zostałam trans mężczyzna, tak?

H4mm3R

2021-11-20, 22:18
Halman gdzieś Pan był, brakowało tu Twoich wstawek! Nie to gówno co wstawia Jessik, na które tylko traci się czas.

sothis

2021-11-20, 23:12
Justynka99 napisał/a:

Czyli jak jestem kobietą ale interesuje się rajdami to według twojej teorii zostałam trans mężczyzna, tak?



Jak się i teresujesz to spoko. Ja się interesuje lotami w kosmos.
Jak z interesowania się przejdziesz do praktyki, to używaj kamerki i niech ktoś później wrzuci materiał na harda :)