topic

Sześć żydowskich firm kontroluje 96% światowych mediów

mac_1989 • 2013-06-11, 14:49
Oto kilka korporacji, które tworzą nam 'okno na świat', a na najwyższych stołkach zasiadają (bądź zasiadali, gdyż artykuł nie należy do najnowszych) przedstawiciele narodu semickiego.Jeśli kogoś interesuje cały artykuł to znajdzie go pod linkiem na końcu tego posta.
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę, na to co wszyscy teoretycznie wiedzą - że nad tysiącami stacji tv, portali internetowych i gazet władzę sprawuje garstka ludzi.

Wikipediowe listy aktywów w/w firm:

AOL TIME WARNER (od 2009 roku dwie firmy - AOL i Time Warner)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_Time_Warner
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_acquisitions_by_AOL

Walt Disney Corp.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_Disney

Bertelsmann
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_Bertelsmann

VIACOM
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_Viacom

News Corp.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_News_Corporation

Vivendi
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_assets_owned_by_Vivendi


Temat znaleziony na theunjustmedia.com
(http://theunjustmedia.com/Media/Six%20Jewish%20Companies%20Control%2096%25%20of%20the%20World%E2%80%99s%20Media.htm )

LICH0

2013-06-13, 13:13
Kupcie sobie książkę "Wojna o pieniądz" - Song Hongbing to siędowiecie jak to się zaczęło i jak to wygląda teraz z tymi żydkami kontrolerami.
ps. książka ma dwie części.

froqer

2013-06-13, 13:20
Wpisałem sobie w google trends "żydzi" i wiecie co? Ludzie szukają czegoś o żydach jak się robi chłodniej (jesień/zima). Ciekawe co? Czyżby nienawiść do żydów była zależna od pogody za oknem? :D

miczel1

2013-06-13, 13:34
Pamietam jak kolega obraził sie na media markt i chodził tylko do saturna -a to ten sam własciciel.
Tak samo sprawa sie ma ze złotymi tarasami i galeria mokotów....

sheep6665

2013-06-13, 14:15
Disney żyd :idzwch*j:

Walt Disney był zagorzałym antysemitą i w czasie okupacji nawet produkował propagandowe bajki dla Niemców.

Stew

2013-06-13, 14:19
Wszyscy się sracie, ale chcielibyście mieć większościowe udziały w jednej (dowolnej) z tych korporacji :D

KTU

2013-06-13, 14:27
Zarammoth napisał/a:

Zaradni ludzie to mają. Jak ktoś chce dojść do czegoś to nikt mu nie broni. Lepiej siedzieć na dupie i narzekać? My też moglibyśmy osiągnąć wiele, gdybyśmy się nawzajem wspierali, a nie jeden drugiemu zazdrości, rzuca kłody po nogi i oszukuje. Żydzi od zawsze byli dobrzy w cyferkach i współpracowali. To że teraz są bogaci to zasługa min. naszych królów, którzy po przyjęciu ich do kraju nakazali zająć się "brudną" pracą, a taką w tamtych czasach były fachy lekarza czy bankiera (bo choroby i ryzyko napadu itp.). I właśnie na tym się wybili. Wiedzieli jakie branże wybierać, jeden drugiego "wciągał" i pomagał w trudniejszych sytuacjach. Nie osiadają na laurach tylko dalej inwestują. Niestety, ale mentalność większość naszych rodaków to: na pewno ukradł, a żeby tak zbankrutował - czemu ja nie mam tyle pieniędzy (chodź siedzę i nic nie robię) nie chcę dwóch krów tylko żeby sąsiadowi jedna zdechła, itp.

Tak między innymi narodziła się nienawiść do żydów - bo za dużo kasy mieli, a ludzie dawali się nabierać, przegrywali na rynku, nawzajem konkurowali przeciw sobie, zamiast coś wspólnie działać. A później już chcieli tylko reagować siłą - i mamy holokaust (w sumie potrafili nawet własną tragedię odpowiednio wykorzystać, ale to już inny temat).No i teraz żydzi wiedzą że trzeba się trzymać razem, pielęgnować swoją kulturę żeby było to co ich cementuje i jednocześnie za pomocą mediów rozbijają inne narody godząc w ich kultury. To też dużo mówi dlaczego dla tolerastów antykatolicyzm to powód do dumy a jednocześnie antysemityzm wymieniają jednym tchem z np. homofobią i widzą ksenofobię i szowinizm w patriotyzmie krajów europejskich ale jak żydzi mają się za naród wybrany co samo w sobie jest szowinistyczne to już tego nie dostrzegają tylko jeszcze tego bronią.

Kwadrans

2013-06-13, 14:43
Pisałem wielokrotnie że żyd robi wszystko abyśmy bali się muzułmanów. Oczywiście ich trzeba się bać ale osłabiony wróg wroga jest wrogiem słabszym (jakby banalnie to nie zabrzmiało) a na tym zależy żydom. Żadna telewizja nie ubiera turbanów (jeszcze) kiedy są ich święta, za to gwiazdę żydowską powiesili sobie na cyckach prezenterzy wielu telewizji....nasi prezenterzy oczywiście.

Pamiętajcie, silne państwo to państwo wielodzietne bo im więcej dzieci tym więcej wynalazków, tym większa armia. Przyklady USA, Arabia, Anglia (dawniej), Izrael. Głupolom wystarczy powiedzieć że kobieta ma prawo do sukcesów (te wykluczają przecież wielodzietność), wystarczy głupolom pokazać w TV serial w którym głupie 40-50 letnie stare panny bądź bezdzietne rozwódki nie mają obowiązków a życie polega na zabawie na dyskotekach, przy czym poważne życie to kawa w kawiarni....a głupol to łyknie i sam się zdegraduje.

Przy tym wszystkim głupol zachowując się tak, SAM nie wspomniałby o podobnych rzeczach w stosunku do np muzułmanów czy żydów....tam nie ma równouprawnienia oszalałego przecież. Do tego głupol broni i jednych i drugich.

Dziś na wszystko trzeba brać poprawkę, kiedy oglądałem jakieś discovery czy inne NG to nadawany był program o Hitlerze, że wariat, że be itd, przy napisach końcowych zauważyłem ze producentem materiału jest żyd. Po tym materiale nadawany był program o muzułmanach, koranie itd. I analogicznie ale tym razem że cacy, że kobiet nie biją, nie mordują itd i ze to w ogole blef. Producentem tego materiału był jakiś szejk.

Polecam.....nie czytać i nie oglądać znanych mediów ale pewnie to wiecie.

hsl

2013-06-13, 14:43
To jest dużo bardziej złożony temat niż żydzi mają tv ale żeby go zrozumieć trzeba przeczytać kilka książek, a nie mikro artykuł na sadisticu.
Polecam dowiedzieć się kim są najwięksi udziałowcy FED'u czy BŚ do tego warto też poczytać co to pieniądz fiduciarny i jaki to ma wpływ na gospodarkę.
Kiedyś Rotshield powiedział taki tekst: "Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa" (nawiasem mówiąc żyd).
Żydzi mają kulturę wspierania się, są obrotni i pracowici to też posiadają różne koncerny bo wspierają się wzajemnie... Kwestia tego czy po prostu się bogacą czy może też wywierają wpływy na rządy?

lystonosz

2013-06-13, 15:11
Wasze ulice, nasze kamienice.

PolityczNiePoprawny

2013-06-13, 16:49
To że żydki mają w swoich łapach cały świat to wie każdy przeciętnie inteligentny człowiek z przeciętną wiedzą i to nie są teorie spiskowe tylko fakty.
Mają w swoich łapach wszystko i "żądzą światem" nie miał bym nic przeciwko gdyby nie wykorzystywali tego do swoich niecnych celów, szkodząc innym.
Do tego żydzi najbardziej nie na widzą Polaków, co dla mnie jest nie zrozumiałe bo Polsce zawdzięczają bardzo dużo, za to my im możemy dziękować za bardzo wiele oszczerstw, kłamstw, złodziejstwa itp. itd.
Reasumując, za to wszystko należy im się wielki h*j w dupę :D

froqer

2013-06-13, 17:26
@up, dla przeciętnego, który nie potrafi pisać, może i teorie spiskowe są faktami. Dla inteligentnego nie.

PolityczNiePoprawny

2013-06-13, 19:02
froqer napisał/a:

@up, dla przeciętnego, który nie potrafi pisać, może i teorie spiskowe są faktami. Dla inteligentnego nie.


Jeżeli nigdy w życiu nie popełniłeś błędu ortograficznego to musisz być na prawdę bardzo inteligenty.
Swoją drogą inteligencja z ortografią nie ma za dużo wspólnego.
Jedyna rzecz do której mogłeś się przyczepić to jeden błąd ortograficzny, bo nie masz żadnych merytorycznych argumentów, oto twoja cała inteligencja.

froqer

2013-06-13, 22:53
@PolityczNiepoprawny, ortografia to była wisienka na torcie :)