topic

Sześć trupów. Jeden wypadek.

Lobo24 • 2020-10-17, 23:31
Ciekawe czy mieli COVID19.

gieroj111

2020-10-18, 10:01
bakus1233 napisał/a:

k***a mać! Prosta droga, taka przestrzeń, teoretycznie co może pójść nie tak? A jednak nawet w takich miejscach można mieć pecha.
W pewnym sensie do ich śmierci przyczynił się kierowca tej białej, stojącej ciężarówki. Ciekawe czy sobie to uświadomił

za te głupoty wypisane piwko

andrzejrobert75

2020-10-18, 10:05
pazuzu napisał/a:

I to jest chamstwo, jedziesz sobie spokojnie, nie łamiesz żadnych przepisów i ch*j umierasz bo miałeś pecha. Serio jeśli istnieje bóg to jest j***nym sadysta i chyba wspiera nasz portal

O tym samym pomyślałem,niby nie musi,ale pewnie często zagląda.

xXx5226

2020-10-18, 12:36
Kierowca ciężarówki dzielnie walczy z wirusem po prostu.

Radosny88

2020-10-18, 13:32
Może kierowca się zagapił, bo oglądał sadistica z wypadkami samochodów :D :roll: :roll:

lollo

2020-10-18, 15:26
pajacu na h*j piszesz kierowca tira !!!!!!!!!!!!! kierowca cieżarówki lamusie ze wsi

SebasR7

2020-10-18, 17:25
Sam jestem kierowcą ciężarówki ale jak widzę szoferów ze wschodu to zastanawiam się co oni mają w głowie.

2-ga sprawa, świat dąży do kompletnej autonomizacji pojazdów. Fajnie pokazywana jest inteligencja tego typu pojazdów jak odgaduje przeszkody i je omija. Dziwi mnie, że nie ma tego teraz w każdym pojedzie jako pomoc kierowcy by wykluczyć ryzyko wypadku praktycznie do minimum. Z takich systemów w nowych ciężarówkach dostajemy jedynie asystent pasa ruchu, aktywny tempomat i czujnik kolizyjny co i tak jest to przydatne ale moim zdaniem technologia pozwala na dużo więcej.

Smokw

2020-10-19, 16:22
jimiq napisał/a:

Oczywiście zaj***l znowu kierowca ciężarówki, znowu...
A tak na poważnie, zapie**alał jak zauważył. Było za późno i odruch. Jeśli przeżywał to jedynie "7pounds" do obejrzenia

Akurat kierowcy zawodowi statystycznie powodują mniej wypadków niż kierowcy ciężarówek. Co więcej powiem Ci na własnym przykładzie że już kilka razy uniknąłem wypadku nie ze swojej winy tylko dzięki własnej czujności. Także gdybyśmy wszyscy byli debilami to byłoby co oglądać.

SebasR7 napisał/a:

Sam jestem kierowcą ciężarówki ale jak widzę szoferów ze wschodu to zastanawiam się co oni mają w głowie.
2-ga sprawa, świat dąży do kompletnej autonomizacji pojazdów. Fajnie pokazywana jest inteligencja tego typu pojazdów jak odgaduje przeszkody i je omija. Dziwi mnie, że nie ma tego teraz w każdym pojedzie jako pomoc kierowcy by wykluczyć ryzyko wypadku praktycznie do minimum. Z takich systemów w nowych ciężarówkach dostajemy jedynie asystent pasa ruchu, aktywny tempomat i czujnik kolizyjny co i tak jest to przydatne ale moim zdaniem technologia pozwala na dużo więcej.

Po pierwsze Polacy nie lepsi, a po drugie nie wyobrażam sobie automatycznego omijania w ciężarówce. Naprzykład ostatnio wybiegł mi na drogę łoś i się zatrzymał na moim pasie. Z naprzeciwka jechała osobówką i nie było pobocza. W lewo giną z osobówki z prawej ginę ja A tak nawet łoś idiota przeżył. Dopiero SI będzie mogło zastąpić kierowcę. Mało tego jeszcze będzie musiało posiadać intuicję. Pozdrawiam.

picolo

2020-10-19, 19:06
Przecież to j***ny król szosy, on ma w pole skręcić? Skasował dwie osobówki j***ny brudny cwe*.

Gamonn1

2020-10-19, 21:06
Nightstrike napisał/a:

Jeśli bylo tak jak w opisie że 6 osób zginęło to w osobówce max 5 więc pewnie ten z tira też "zdechł"

To nie TIR tylko zwykła ciężarówka. TIR to poprawnie mówiąc zestaw pojazdów czyli naczepy z ciągnikiem siodłowym .
I tak zazwyczaj debil nie myśli i zamiast odbić w rów odbija na pas przeciwny i zabija niewinne osoby.
Czasem strach jeździć.

k***a przepraszam. Ślepa p*zda ze mnie, to jest "TIR"

Radosny88

2020-10-19, 21:44
Gamonn1 napisał/a:

To nie TIR tylko zwykła ciężarówka. TIR to poprawnie mówiąc zestaw pojazdów czyli naczepy z ciągnikiem siodłowym .
I tak zazwyczaj debil nie myśli i zamiast odbić w rów odbija na pas przeciwny i zabija niewinne osoby.
Czasem strach jeździć.
k***a przepraszam. Ślepa p*zda ze mnie, to jest "TIR"

A tak poprawniej mówiąc, TIR to dokument, a konkretniej międzynarodowa konwencja celna :D nie pojazd :D